Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(eliss @ 2014 03 14, 19:21)
Gerai sakė tėvas, kai tik tu grįžti, tuoj kas nors nutinka unsure.gif

kai čingizas išprievartavo aišan,pirma mintis buvo-"vėl nenueis pas tėvus,vėl jie nusimins" blush2.gif gaila aišan,kad ir kokia bjaurybė buvo,vistiek tokios pabaigos nenorėjau jai...norėjau laimingos pabaigos jiems trims-Ezeliui,aišan,Džanui-bet ne todėl,kad ji jos nusipelnė...norėjau laimingos pabaigos dėl Ezelio ir Džano...
apie čingizą tai nė rašyt nėra ko-bjaurybė ir tiek...rašėm,kad tas su sportbačiais-psichopatas,bet ir čingizas nemažesnis...
na,kad Ezelį uždarytų į kalėjimą,netikiu g.gif manau,kad bus kažkoks tai kerštas čingizui,tik įdomu,kaip jis nuo kalėjimo išsisuks g.gif nes šįkart tai visi įrodymai prieš jį verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audrikea: 14 kovo 2014 - 18:57
QUOTE(audrikea @ 2014 03 14, 19:55)
kai čingizas išprievartavo aišan,pirma mintis buvo-"vėl nenueis pas tėvus,vėl jie nusimins" blush2.gif  gaila aišan,kad ir kokia bjaurybė buvo,vistiek tokios pabaigos nenorėjau jai...norėjau laimingos pabaigos jiems trims-Ezeliui,aišan,Džanui-bet ne todėl,kad ji jos nusipelnė...norėjau laimingos pabaigos dėl Ezelio ir Džano...
apie čingizą tai nė rašyt nėra ko-bjaurybė ir tiek...rašėm,kad tas su sportbačiais-psichopatas,bet ir čingizas nemažesnis...
na,kad Ezelį uždarytų į kalėjimą,netikiu g.gif  manau,kad bus kažkoks tai kerštas čingizui,tik įdomu,kaip jis nuo kalėjimo išsisuks  g.gif nes šįkart tai visi įrodymai prieš jį verysad.gif


Ne visi įrodymai mirksiukas.gif Ir keršto Čingis susilauks žiauroko. O bet tačiau... Nebedaug beliko laukt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 03 14, 18:05)
kaip kažkuri rašė čia drama. tik įdomu ką sugalvos Ezelis kaip nubaus Čengiza g.gif

tai gi aišku-chana Čingiui svoločiui
Papildyta:
QUOTE(eliss @ 2014 03 14, 18:21)
Taip ir širdies smūgį gali gaut doh.gif Tą Čengizą tik gimusį pasmaugt reikėjo. Tai brudas, negaliu atsigaut doh.gif Tai kaip dabar baigsis Ezeliui, negi kalėjime supus? Gerai sakė tėvas, kai tik tu grįžti, tuoj kas nors nutinka unsure.gif

O kuri čia rašė, kad Aišan nusinuodys? Ar čia jau paistau kažką?

nenusinuodys ,nea.... verysad.gif
Atsakyti
Cia jau man ne i drama, o i siaubo filma nesa... Su apzelusiu manjaku... Susinervinau siandien... unsure.gif
Atsakyti
as jau nebenoriu,kad tokius serialus daugiau berodytu schmoll.gif
gerai,kad iseinu i darba,tai gal neisitrauksiu i ta nauja doh.gif
Atsakyti


naujas serialas laimingesnis biggrin.gif turbut kito tokio kaip Ezelis kazi sukurta a yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 03 14, 17:05)
kaip kažkuri rašė čia drama. tik įdomu ką sugalvos Ezelis kaip nubaus Čengiza g.gif

va tas ir guodzia, kad Ezelis ji tikrai nubaus, jis to tikrai bus vertas(t.y. tokios mirties)
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 03 15, 10:49)
va tas ir guodzia, kad Ezelis ji tikrai nubaus, jis to tikrai bus vertas(t.y. tokios mirties)

Aišku,nubaus..ir ,manau,Čingio baigtis bjauriausia...o kiti liko laimingi .....savaip.Bet daugiau nebenoriu tokių serijalų žiūrėti...kas per muilo opera blink.gif ,jei pergyveni ir užjauti žudikus,mafijozus,iškrypėlius???ir mes tokiais užsimanysim tapti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 14, 17:37)
Del aisan, na bijau, kad neteisingai suorasit, bet tai buvo pati "protingiausia" pabaiga


Atsiprašau bet jau taip gyvenima baigti nelinkėčiau net blogiausiam priešui kad ir ką ji per gyvenima padarė bet tokios gyvenimo pabaigos nemanau kad nusipelnė būti išprievartauta ir nužudyta savo laimingiausia gyvenimo dieną. Arba aš esu per daug jautri arba jūs esate žiaurokas žmogus.
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2014 03 15, 14:38)
Atsiprašau bet jau taip gyvenima baigti nelinkėčiau net blogiausiam priešui kad ir ką ji per gyvenima padarė bet tokios gyvenimo pabaigos nemanau kad nusipelnė būti išprievartauta ir nužudyta savo laimingiausia gyvenimo dieną. Arba aš esu per daug jautri arba jūs esate žiaurokas žmogus.

Sutinku su Justmina... bet serijalai tai pasakos suaugusiems,kai blogis irgi,kaip vaikų pasakose,būna nugalėtas gėrio...Deja ,turkai kitaip mato...BET...kelis kart peržiūrėjusi pabaigą nusprendžiau,kad tai laiminga pabaiga...kitaip nebūčiau dar kart vėpsojusi per LNK..tespjauna biggrin.gif į mane galvojančios kitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti