Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

Kas Aišan nutiko? Ko ji taip rėkė? Ar čia ji susapnavo? Čangis ją išprievartavo? Nu į na..... pabaiga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga v: 14 kovo 2014 - 17:05
QUOTE(Holivudė @ 2014 03 14, 17:35)
Tikiuosi nebus taip apie ką dabar galvoju...  unsure.gif



kaip kažkuri rašė čia drama. tik įdomu ką sugalvos Ezelis kaip nubaus Čengiza g.gif
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2014 03 14, 18:04)
Kas Aišan nutiko? Ko ji taip rėkė?  Ar čia ji susapnavo? Čangis ją išprievartavo? Nu į na..... pabaiga.

Taip jis išprievartavo Aišan.. verysad.gif Aš tuoj traumą su tokiais serialais įsivarysiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Holivudė: 14 kovo 2014 - 17:07
QUOTE(inga v @ 2014 03 14, 18:04)
Kas Aišan nutiko? Ko ji taip rėkė?  Ar čia ji susapnavo? Čangis ją išprievartavo? Nu į na..... pabaiga.



ir išprievartavo ir nudūrė Aišan, Ezelį pridavė policijai, ale jis nužudė Aišan
Atsakyti
Aisen sake susikraunu lagaminus po timuzo mirties-jos kerstas uz seseri butu jo mirtis,nes ji pavargo kovot,bet del mylimo vyro ji vel neresi i aviantiuras smile.gif
Atsakyti
Taip ir širdies smūgį gali gaut doh.gif Tą Čengizą tik gimusį pasmaugt reikėjo. Tai brudas, negaliu atsigaut doh.gif Tai kaip dabar baigsis Ezeliui, negi kalėjime supus? Gerai sakė tėvas, kai tik tu grįžti, tuoj kas nors nutinka unsure.gif

O kuri čia rašė, kad Aišan nusinuodys? Ar čia jau paistau kažką?
Atsakyti
O kur dingo ta ezelio drauge, menininke, garbanota ilgaplauke-varda pamirsau?
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 03 14, 18:21)
Taip ir širdies smūgį gali gaut doh.gif Tą Čengizą tik gimusį pasmaugt reikėjo. Tai brudas, negaliu atsigaut doh.gif Tai kaip dabar baigsis Ezeliui, negi kalėjime supus? Gerai sakė tėvas, kai tik tu grįžti, tuoj kas nors nutinka unsure.gif

O kuri čia rašė, kad Aišan nusinuodys? Ar čia jau paistau kažką?



nu jau manau, kad net Ezelio nenuveš iki kalėjimo, per daug supykęs yra g.gif

nepamenu aš to, kas nunodys Aišan g.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2014 03 14, 18:22)
O kur dingo ta ezelio drauge, menininke, garbanota ilgaplauke-varda pamirsau?


dingo, paliko Ezelis.
QUOTE(Roga @ 2014 03 14, 18:26)


nepamenu aš to, kas nunodys Aišan g.gif

kažkada pradžioj buvau užgeltonintą perskaičius, nu gal maišau.

Pykau ant Mumtazo, kad Ezelio nepriima, bet gal ir be reikalo...
Atsakyti
Nu ka, kadangi buvau kazkada perskaicius, kai kazkas drebtelejo pabaiga, nenustebau, tikejausi to ir samoningai "laukiau"... Neslepsiu, gaila, bet kaip ir buvo klausta, ar tikim laiminga pabaiga, ju visu atveju, netikejau... Dar siaip nezinau kaip kam, bet po viso sio serialo, siandenine serija (aisan ir ezelio bendravimas) man atrode labai suvaidinti, nenaturalus.. (Ar tiesiog todel, kad ipratus kitaip juos matyt, ar tai buvo samoningas scenaristu triukas, nu kad negali buti Ta meile tyra ir nekalta, nes visikai kitaip man scenos atrode tarp azat ir ali, tefiko ir sebnem, ezelio ir bade)... Del aisan, na bijau, kad neteisingai suorasit, bet tai buvo pati "protingiausia" pabaiga, kokia jos galejo laukt (ivertinus visa seriala), neginsiu ir ezelio (apart to, kad nenorejau, kad jie susidetu), po visu ivykiu, nu negalejo ezelis likt su aisan ir laimingai gyvent, nu negalejo... Ju meile to "nenusipelne".... Del cengizo, sutiksiu su tuo, ka jis pats apie save pasake, del jos, omeras galejo mirt, o jis zudyt... Ir prisiminkim pradzia, kazkada aisan pati ji suviliojo... Pati suviliojo savo budeli... Kaip ir serdaras pats uzaugino savo budeli... Ir dar jos pasakymas, neveltui as su tavim tiek metu gyvenau... Jei kas ir galejo siam seriale nuzudyt aisan, cengizas buvo pats tas... (Nesupraskim tiesiogiai)...

Dziaugiuosi del ali ir sebnem smile.gif

Laukiam pirmadienio...
Atsakyti
As neziurejau neziurejau, bet va ant paskutiniu seriju visai idomu pasidare biggrin.gif

Vienas dalykas istrigo. Toj serijoj, kai Kenana per vestuves nuzude, buvo tokie zodziai, kad ziauriausia buti nuzudytam savo laimingiausia diena...
O siandien serijoj, kai Aisan po isprievartavimo pries veidrodi grazinosi, buvo garsiai jos mintys, mazdaug "susiimk, juk laimingiausia tavo diena"
O po to nuzudyta buvo... verysad.gif
Atsakyti
Pabaigoj, maniau, kad vėl apgavo Ezelį. Paskui, kad suvaidinta ta mirtis buvo, vėl koks planas. Nu žodžiu, laukiam pirmadienio...
Atsakyti