Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Justmina @ 2014 03 13, 20:22)
Man irgi šitas epizodas pats gražiausias, toks mielas ir jautrus  wub.gif  wub.gif

Oi kaip issiverkiau siandien po serijos, tokia grazi ta pabaiga...
Atsakyti
Mergaitės, ryt serijos galiu nematyti per LNK, internete rusų kalba yra tik pusė jos, gal kas žinote kur kita pusę rasti? Na, kad ji pilna būtų...Yra tik turkų kalba, su anglų subtitrais irgi neradau...
Atsakyti
Va, kaip kazkuri raset, siandien pabaiga, butu tobula viso serialo pabaiga... ir del vaiko kazka pradejo daryti ir su savo jausmais susitvarke... Dabar visai nebelaukiu tu likusiuju seriju, nes nujauciu, kad bus labai liudna... Sakykit ka norit, bet su tais turku rezisieriais, scenaristais ir tt kazkas negerai, jie nori, kad zmones ju filmus paziureje poto atsigauti negaletu... Nejaugi taip sunku ta gera pabaiga sukurti... g.gif
Atsakyti
Joo, vakar būtų tobula pabaiga, bet ar tikime laiminga pabaiga cool.gif
Vakar labai graudi serija buvo, kai Ezelis laukė Džano mokykloj, o jis taip gražiai mergaitei pasakojo apie savo meilę wub.gif Bet Čengizas, nemanau, kad leis jiems būt laimingiems.
Atsakyti
Ko cia netiketi laiminga pabaiga, aisku tikiu bigsmile.gif Bet va turkai tikrai netiki... doh.gif
Atsakyti
QUOTE("lauriux" @ 2014 03 14, 08:50)
Ko cia netiketi laiminga pabaiga, aisku tikiu  bigsmile.gif  Bet va turkai tikrai netiki... doh.gif

juk cia drama, kokia laiminga pabaiga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 03 13, 18:22)
thumbup.gif  thumbup.gif

aš vistik nesupratau,kodėl čingizas vėl pradėjo prie Ezelio kibti g.gif jau,atrodo,viskas baigėsi,atsidalino kas kam,ir vėl iš pradžių...kam tą gaują prieš Ali reikėjo sukelt?kam Ezelį susigrąžint?

tikriausiai tokia ir yra ta tikroji meilė wub.gif kai jokios padarytos skriaudos nesvarbu,svarbus tik TAS žmogus...
aš vistiek prieš aišan ax.gif

Jei sugrys Ezelis, tai nebus Omero, jei Omero nebus, tai neliks Omero ir Aisan meiles, Cingizui liks Aisan..- manau, taip masto Cingizas, todel ir prikibo prie ju vel, jis gi irgi negali be Aisan, dar plius ir pavydi Omerui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 03 14, 12:35)
juk cia drama, kokia laiminga pabaiga  doh.gif

o man kokia bebūtų pabaiga-tai laiminga meilės pabaiga.Juk meilė-visad yra laimė
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 13, 19:37)
meile meile lieka, bet kaip uzgniauzt tuos jausmus, kad tavo vyras, zentas yra (siuo atveju) tavo sunaus zudikas?! Nejaugi niekada ta mintis neaplankys, o jei aplankys, kaip gyventi toliau?... Na cia tik pamastymui parsiau...  mirksiukas.gif


šiaip esu atlaidus žmogus,greit užsidegu,dar greičiau perdegu blush2.gif bet sutinku su jūsų žodžiais-meilė meile,o kur dėti kitus jausmus?pvz.,nepasitikėjimą g.gif kaip būti tikrai,kad vėliau tas pats neatsitiks?aš jau čia apie aišan "darbelius"...ir iš aišan pusėsė-kaip būti tikrai,kad Ezelis-Omeras vėl ko nors neiškrės?

QUOTE(eliss @ 2014 03 14, 09:33)
Joo, vakar būtų tobula pabaiga, bet ar tikime laiminga pabaiga cool.gif
Vakar labai graudi serija buvo, kai Ezelis laukė Džano mokykloj, o jis taip gražiai mergaitei pasakojo apie savo meilę wub.gif Bet Čengizas, nemanau, kad leis jiems būt laimingiems.

drinks_cheers.gif man dar pokalbis su tėvais labai graudus buvo verysad.gif

QUOTE(nandriu @ 2014 03 14, 14:04)
Jei sugrys Ezelis, tai nebus Omero, jei Omero nebus, tai neliks Omero ir Aisan meiles, Cingizui liks Aisan..- manau, taip masto Cingizas, todel ir prikibo prie ju vel, jis gi irgi negali be Aisan, dar plius ir pavydi Omerui biggrin.gif

g.gif tikriausiai-jūsų tiesa...
Atsakyti
Nu jau Čengizas tai..... gun_rifle.gif gun_smilie.gif
Atsakyti
Tikiuosi nebus taip apie ką dabar galvoju... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 03 14, 15:18)
Nu jau Čengizas tai..... gun_rifle.gif  gun_smilie.gif

nu bet koks nieksas doh.gif doh.gif doh.gif ir toliau issidirbineja doh.gif vis jam visko negana - pinigu, sloves ir butinai dar Aisan reikia doh.gif tik gun_rifle.gif gun_rifle.gif
visai stogas paciuoze doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 14 kovo 2014 - 17:01