Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Amapatria @ 2014 03 13, 17:01)
b
konservatyvesnės už mane nesurasit....bet ,manau,kad net pirmadienio finalas mūsų nesutaikys biggrin.gif Abi liksim prie savo nuomonės...o jie abu bus laimingi,bent aš manau

kiek suprantu, tai ryt finalas, ne pirmadieni wink.gif
Papildyta:
QUOTE(neringami @ 2014 03 13, 15:43)
Sveikos, gal zinot kur to filmo serijas visas galima rasti?

as ziuriu cia http://latino-serial...yezel-ezel.html
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2014 03 13, 18:33)

Kai klijavo ant spintos užlenkė Bioncės šikną  thumbup.gif
thumbup.gif thumbup.gif

aš vistik nesupratau,kodėl čingizas vėl pradėjo prie Ezelio kibti g.gif jau,atrodo,viskas baigėsi,atsidalino kas kam,ir vėl iš pradžių...kam tą gaują prieš Ali reikėjo sukelt?kam Ezelį susigrąžint?

tikriausiai tokia ir yra ta tikroji meilė wub.gif kai jokios padarytos skriaudos nesvarbu,svarbus tik TAS žmogus...
aš vistiek prieš aišan ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2014 03 13, 18:14)
kiek suprantu, tai ryt finalas, ne pirmadieni wink.gif


Pirmadienį 71 (paskutinė) serija. bent jau pagal LNK programą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 03 13, 17:22)
thumbup.gif  thumbup.gif

aš vistik nesupratau,kodėl čingizas vėl pradėjo prie Ezelio kibti g.gif jau,atrodo,viskas baigėsi,atsidalino kas kam,ir vėl iš pradžių...kam tą gaują prieš Ali reikėjo sukelt?kam Ezelį susigrąžint?

tikriausiai tokia ir yra ta tikroji meilė wub.gif kai jokios padarytos skriaudos nesvarbu,svarbus tik TAS žmogus...
aš vistiek prieš aišan ax.gif



drinks_cheers.gif (dalinai, nes... lotuliukas.gif ) ...va neseniai teko paziuret rusu filma (buvau pas tevus, nebuvo kur detis, jie ziurejo,ziurejau ir as, toks muilas is esmes), na esme ten tame, kad isimylejo mergina (bednesne) vaikinuka (labai turtinga), abudu mylejo, stipriai, bet abieju tevai buvo pries... Po to taip gavos, kad vaikinukas netycia partrenke merginos broliuka (mirtinai).. Na dar labiau visi buvo pries, bet pati pabaiga, kad susitaike, susilauke sunaus... Tai po to taip ir pasnekejom, na meile meile lieka, bet kaip uzgniauzt tuos jausmus, kad tavo vyras, zentas yra (siuo atveju) tavo sunaus zudikas?! Nejaugi niekada ta mintis neaplankys, o jei aplankys, kaip gyventi toliau?... Na cia tik pamastymui parsiau... mirksiukas.gif

Snd man azat patiko, pasirodo, paciam seriale yra veikeju, kurie galvoja, kaip mes lotuliukas.gif


Na manau ir snd buvo pasakyti teisingi zodziai, buti omeru, tai myleti aisan... Ir kazkaip: ar gali buti laiminga pabaiga.... Ziurim.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Ech...galejo siandienines serijos pabaiga buti viso filmo galas wub.gif tik dar nuvaziuoja abu i mokykla,pasiima vaika ir ilgai bei laimingai gyvena wub.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 03 13, 18:23)
Ech...galejo siandienines serijos pabaiga buti viso filmo galas  wub.gif tik dar nuvaziuoja abu i mokykla,pasiima vaika ir ilgai bei laimingai gyvena  wub.gif


Būtu tobula pabaiga wink.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 03 13, 19:23)
Ech...galejo siandienines serijos pabaiga buti viso filmo galas  wub.gif tik dar nuvaziuoja abu i mokykla,pasiima vaika ir ilgai bei laimingai gyvena  wub.gif

drinks_cheers.gif labai gražus paskutinis epizodas ir kiek atsimenu pats gražiausias per visą serialą wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man irgi šitas epizodas pats gražiausias, toks mielas ir jautrus wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man tobula pabaiga būtų buvusi vakar: visi keturi vėl kartu. Pagrindinis priešas nugalėtas, o Aišan su Ezeliu..Ali grįžta pas šeimą, o Čingizas kaip didžiausias blogietis lieka vienas, bet su didžiuliu turtu. Visi patenkinti ir pabaiga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 03 13, 20:53)
Man tobula pabaiga būtų buvusi vakar: visi keturi vėl kartu. Pagrindinis priešas nugalėtas, o Aišan su Ezeliu..Ali grįžta pas šeimą, o Čingizas kaip didžiausias blogietis lieka vienas, bet su didžiuliu turtu. Visi patenkinti ir pabaiga  biggrin.gif

Per daug gerai nori... biggrin.gif..o man tobula būtų šiandien... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amapatria: 13 kovo 2014 - 20:12
QUOTE(Amapatria @ 2014 03 13, 20:10)
Per daug gerai nori... biggrin.gif..o man tobula būtų šiandien... ax.gif



drinks_cheers.gif
Siaip tai tobula, sutiksiu... lotuliukas.gif bet ir zodziai pasakyti turetu but.. Tada liktu, kaip ir aisku, bet neaisku, man tiktu kuo puikiausiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 03 13, 19:53)
Man tobula pabaiga būtų buvusi vakar: visi keturi vėl kartu. Pagrindinis priešas nugalėtas, o Aišan su Ezeliu..Ali grįžta pas šeimą, o Čingizas kaip didžiausias blogietis lieka vienas, bet su didžiuliu turtu. Visi patenkinti ir pabaiga  biggrin.gif

vat nemaciau vakarykstes serijos ax.gif
Atsakyti