Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 13, 08:39)
O didziai mylinti aisan, pati pirma kirto jam...  mirksiukas.gif


Kirto nes galvojo kad jis nužude jos sesę. Būvo įtikinta tuo, Kenanas nemažai pripūdrino smegenis, Čengizas apgavo, pasakė kad jis užsakė Bahar mirtį, o ką inai tiką palaidojusi savo sesę te ir norėjo keršto.
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 13, 10:39)
As neginu ezelio, bet jam as randu vis delto pateisinima, nes per daug jam ir jo seimai kainavo tai...
: as tikrai neginu nei vieno is ju, bet manau, kalciausia ir blogiausia (be cengizo) yra butent aisan. Ji man nepatiko nuo pirmos serijos, as nepakeiciau nuomones iki siol...

na aisan, kaip prisimenat, paspaude ant "skaudziausios" ali vietos, nzn ar tai yra geriau nei ginklas prie smilkinio... Neteisinu ali, bet jis tikrai reabilitavosi mano akyse dabar, nes jis vienintelis nemete omero, kai suzinojo tiesa.. Ir dar lakste is paskos... O didziai mylinti aisan, pati pirma kirto jam...  mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif
jūs šauniai išdėstot mano mintis mirksiukas.gif 4u.gif man net kenano buvo gaila,kai aišan jį pažemino ir išdavė prieš visus žmones-toks sugniuždytas atrodė...bet jo neteisinu-nusipelnė to,bet vistiek,žmogiškai buvo gaila-besąlygiškai pasitiki žmogum,ir šast... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 03 13, 15:05)
drinks_cheers.gif
jūs šauniai išdėstot mano mintis  mirksiukas.gif  4u.gif man net kenano buvo gaila,kai aišan jį pažemino ir išdavė prieš visus žmones-toks sugniuždytas atrodė...bet jo neteisinu-nusipelnė to,bet vistiek,žmogiškai buvo gaila-besąlygiškai pasitiki žmogum,ir šast... verysad.gif

sveikinu abi priešingos minties dėstytojas-jei jau net Kenanao kažkam gaila???? g.gif tai ką jau bekalbėti...O iš ties ,kas ,gi,šiam serijale yra teigiamas ar neigiamas? cool.gif Na,gal Omero mama,Aišan sūnus ???Bahar?-labai abejoju, g.gif nes nepritardama -pritarė gyvendama iš sesės kišenės,ir net sesei nenorėjo atleisti,nors-ką norit sakykit-Aišan paaukojo savo laimę už jos gyvybę.Na,gal Badė(jauna,įsimylėjusi ,daug dar nepatyrusi gyvenime mergina)...O jau apie visus kitus,nors aš pati daugeliui iš jų esu palanki(juk tik serijalas) lotuliukas.gif - arba gerai,arba-NIEKO.Dėdė-išnaudojo visus keršydamas Kenanui,kurį pats išprovokavo ...Kenanas-garbėtroškos ir meilės apakintas vaikinas,Omeras-prie savo keršto troškimo dar priplakęs ir dėdulės savanaudiškus kėslus...Ali?-pažeminęs ir atsisakęs savo šeimos ištakų?Čingizas-pavydo dėl moters skatinams pasiryžęs bet kam?Vieninteliai,kurie ,nors pačiose ištakose buvo šiek tiek teisingi-Omeras ir biggrin.gif Aišan
Atsakyti
Sveikos, gal zinot kur to filmo serijas visas galima rasti?
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 03 13, 16:31)
sveikinu abi priešingos minties dėstytojas-jei jau net Kenanao kažkam gaila???? g.gif tai ką jau bekalbėti...O iš ties ,kas ,gi,šiam serijale yra teigiamas ar neigiamas? cool.gif Na,gal Omero  mama,Aišan sūnus ???Bahar?-labai abejoju, g.gif nes  nepritardam
abiejų nesuplakit-čia tik aš viena "gerietė" kenano pagailėjau lotuliukas.gif
ir sutinku su jūsų mintim,kad beveik nė vieno TIKRO GERIEČIO nėra-visiems galima rasti ką prikišti...bet va aišan nerandu pateisinimo nors tu ką ax.gif
Atsakyti
Aš nelabai suprantu kaip galima gailėti Kenano doh.gif O kodėl tada nebuvo gaila Aišan ( kai ji gyveno pas Ezelį, vaidino nuotaką ir jaunikį ir t.t) ir jis ją paliko (švelniai tariant) smile.gif Ji juk taip pat pasitikėjo Ezeliu ir net pamanyt negalėjo, kad taip su ja pasielgs. Visvien aš palaikiau, palaikau ir palaikysiu Aišan tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 03 13, 15:58)
a
QUOTE
biejų nesuplakit-čia tik aš viena "gerietė" kenano pagailėjau lotuliukas.gif
ir sutinku su jūsų mintim,kad beveik nė vieno TIKRO GERIEČIO nėra-visiems galima rasti ką prikišti...bet va aišan nerandu pateisinimo nors tu ką ax.gif

biggrin.gif thumbup.gif ---iš tiesų ,čia tik serijalas,kuris padeda mums nuleisti garą emocijoms ...žiūrėjau,vėpsojau šį serijalą -o pabaigą kelis kart,kad priversčiau save patikėsi savo pačios lotuliukas.gif sukurta versija dėl pabaigos(kai pasibaigs-pakomentuosiu).Esu žmogus tikintis gėriu bet kokio žmogaus -monstro esybėj...todėl piktina požiūris į Aišan...juk ji nenutolo nuo kitų blogiukų,,,gal bent tik todėl,kad daugelis iš mūsų Omerui trokštame savo įsivaizdujamos meilės,o ne ...jam priklausančios ir Geidžiamos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 03 13, 15:05)
man net kenano buvo gaila,kai aišan jį pažemino ir išdavė prieš visus žmones-toks sugniuždytas atrodė...bet jo neteisinu-nusipelnė to,bet vistiek,žmogiškai buvo gaila-besąlygiškai pasitiki žmogum,ir šast... verysad.gif

man tai ne, gavo ko nusipelnė.

Gaila, kad daugiau nepamatysim trijulės besidžiaugiančios kartu verysad.gif Kaip tada, kai trise nakvojo bute.
Atsakyti
Gera Ali metodika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=audrikea,2014 03 13, 14:05]
drinks_cheers.gif
jūs šauniai išdėstot mano mintis mirksiukas.gif 4u.gif man net kenano buvo gaila,kai aišan jį pažemino ir išdavė prieš visus žmones-toks sugniuždytas atrodė...bet jo neteisinu-nusipelnė to,bet vistiek,žmogiškai buvo gaila-besąlygiškai pasitiki žmogum,ir šast... verysad.gif
[/quote]

Oj aciu smile.gif siaip "sakant" ne tiek prisnekeciau, kartais turiu minti, bet kai pagalvoju, kiek rasyt reiktu, tai ir lieka mintim lotuliukas.gif doh.gif as tai kenano gailiu tiek, kiek gailejau "isduotu" ( butent, po pacio isdavystes fakto).. Kazkada jau buvo parodyta, kai tefikas "turejo" traukinyje ali nuzudyt, kad baisiausia yra mirti ta diena, kai atrodo esi pats laimingiausias... Tai cia galima butu zodi "mirti" tiesiogiai ir netiesiogiai suprast...

[quote=Amapatria,2014 03 13, 14:31]
sveikinu abi priešingos minties dėstytojas-jei jau net Kenanao kažkam gaila???? g.gif tai ką jau bekalbėti...O iš ties ,kas ,gi,šiam serijale yra teigiamas ar neigiamas? cool.gif Na,gal Omero mama,Aišan sūnus ???Bahar?-labai abejoju, g.gif nes nepritardama -pritarė gyvendama iš sesės kišenės,ir net sesei nenorėjo atleisti,nors-ką norit sakykit-Aišan paaukojo savo laimę už jos gyvybę.Na,gal Badė(jauna,įsimylėjusi ,daug dar nepatyrusi gyvenime mergina)...O jau apie visus kitus,nors aš pati daugeliui iš jų esu palanki(juk tik serijalas) lotuliukas.gif - arba gerai,arba-NIEKO.Dėdė-išnaudojo visus keršydamas Kenanui,kurį pats išprovokavo ...Kenanas-garbėtroškos ir meilės apakintas vaikinas,Omeras-prie savo keršto troškimo dar priplakęs ir dėdulės savanaudiškus kėslus...Ali?-pažeminęs ir atsisakęs savo šeimos ištakų?Čingizas-pavydo dėl moters skatinams pasiryžęs bet kam?Vieninteliai,kurie ,nors pačiose ištakose buvo šiek tiek teisingi-Omeras ir biggrin.gif Aišan
[/quote]

Del kenano dar... Kai po visko isejo dede ir kenanas (jauni), man atrodo, tai ir buvo pats svarbiausias sio filmo moralas ir pati svarbiausia, pagrindine mintis... ( nei pridet, nei atimt)


[quote=Amapatria,2014 03 13, 15:09]
[/quote]
biggrin.gif thumbup.gif ---iš tiesų ,čia tik serijalas,kuris padeda mums nuleisti garą emocijoms ...žiūrėjau,vėpsojau šį serijalą -o pabaigą kelis kart,kad priversčiau save patikėsi savo pačios lotuliukas.gif sukurta versija dėl pabaigos(kai pasibaigs-pakomentuosiu).Esu žmogus tikintis gėriu bet kokio žmogaus -monstro esybėj...todėl piktina požiūris į Aišan...juk ji nenutolo nuo kitų blogiukų,,,gal bent tik todėl,kad daugelis iš mūsų Omerui trokštame savo įsivaizdujamos meilės,o ne ...jam priklausančios ir Geidžiamos ax.gif
[/quote]

Na zinokit, as irgi esu uz geri, ir labai stengiuosi taip gyvent, ir siaip esu laabai konservatyvi, sakyciau, todel ir atvirksciai, nesuprantu, kaip galima pateisint aisan.... Klaida po klaidos, klaida po klaidos... Visi jos tikslai, kerstai nieko neatnese, ji SAVO INICIATIVA jiekam neatkersijo, kas to buvo nusipelnes... Uz bahar neatkersijo, teva pati nusove... Ji pakenke tik ja mylejusiems... Ir kuo labiau ja mylejo, tuo labiau pakenke... Ir tiek progu buvo pasitaisyt, bet ne....
Atsakyti
b
QUOTE
iejų nesuplakit-čia tik aš viena "gerietė" kenano pagailėjau lotuliukas.gif
ir sutinku su jūsų mintim,kad beveik nė vieno TIKRO GERIEČIO nėra-visiems galima rasti ką prikišti...bet va aišan nerandu pateisinimo nors tu ką ax.gif

konservatyvesnės už mane nesurasit....bet ,manau,kad net pirmadienio finalas mūsų nesutaikys biggrin.gif Abi liksim prie savo nuomonės...o jie abu bus laimingi,bent aš manau
Atsakyti
Ai man Čiangizas geriausias vis dėl to, bet jau truputį ant Ezelio per daug užvažiavo dėl vaiko auginimo

Kai klijavo ant spintos užlenkė Bioncės šikną thumbup.gif
Atsakyti