Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Aprily @ 2014 03 12, 18:31)
drinks_cheers.gif

isiterpsiu, bet ir as uz juos per visa seriala  wub.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi Ezelį tik su Aišan matau wub.gif Nieko, ateis šventė ir į mūsų namus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 12, 18:30)
Taigi Ali jį nušovė, tik viską padarė, kad atrodytų kaip savižudybė...Tobula žmogžudystė.

doh.gif visai galva neveikia, žiūriu ir nematau ką rodo. Sergu, tai tik kad žiūriu, bet iki sąmonės neprieina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 03 12, 18:46)
doh.gif visai galva neveikia, žiūriu ir nematau ką rodo. Sergu, tai tik kad žiūriu, bet iki sąmonės neprieina rolleyes.gif

Prašome sveikti ir jau sveikai sužiūrėti serialo pabaigą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Visą serijalą gyniau Aišan,o dabar net neįdomu,nes nėra su kuom pasiginčyti...pradingo jos nekentėjos smile.gif O pabaiga nenumaldomai artėja...
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 03 12, 14:25)
As to naujo nebepradesiu ziureti. Labai gaila 2 val. per diena paaukoti serialui wink.gif Nors tikrai turku serialai geri ir itraukiantys.

norit pasakyti,kad jus per tas dvi valanadas nieko nedarot,tik ziurit blink.gif mane sazine sugrauztu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Justmina @ 2014 03 12, 17:06)
O aš visada už Eysan ir Ezelį ;D Man jie kartu tobulai atrodo

drinks_cheers.gif
nemaciau siand visai serijos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 03 12, 17:10)
drinks_cheers.gif
labai liūdna pabaiga... verysad.gif



Oj mano akyse bade tiesiog pakylo iki debesu... wub.gif nuostabi moteris wub.gif bent jau man.. Ir tikrai nuosirdziai tikiu, kad ezelis norejo but su ja, ir meile ju man tikra, tokia tyra ir nekalta... wub.gif bet pats ezelis ne nekaltas, tdl labai protingas, sakyciau, scenaristo zingsnis, nors ir liudnas, man...

QUOTE(Amapatria @ 2014 03 12, 21:11)
Visą serijalą gyniau Aišan,o dabar net neįdomu,nes nėra su kuom pasiginčyti...pradingo jos nekentėjos smile.gif O pabaiga nenumaldomai artėja...



Amapatria, as cia lotuliukas.gif mano nuomone nepasikeite, tik sakyciau dar labiau paastrejo... rolleyes.gif rolleyes.gif tai va, gal kazka praleidau, nes neeina visko paziuret, bet kiek supratau, tai.... Aisan, kenana isdave, ne del kersto uz seseri ( ka bande daug kas pasakyti, kad matai kaip ji ruosias jam kersyt uz sese), o del to, kad ezelis jos paprase, uz tapimu pora? ( ir vel nauda tik sau, nes jai matai noris, myli jinai... Uz savo nora, dar viena gyvybe, ziauru sakyciau)... Nes ponia jau lagaminus buvo susikrovus, nusibodo, gerai gyvent.. O kur tavo kerstas? (Jei butu tiesiog isejus).... Taigi visos prielaidos apie jos pasiaukojima del sesers, suniui po uodega... Taigi, verdiktas - joks... Neverta ji man ir bade neispesioto antakiu plaukelio lotuliukas.gif na ir susnekejau doh.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 12, 23:37)
Oj mano akyse bade tiesiog pakylo iki debesu... wub.gif  nuostabi moteris wub.gif  bent jau man.. Ir tikrai nuosirdziai tikiu, kad ezelis norejo but su ja, ir meile ju man tikra, tokia tyra ir nekalta...  wub.gif  bet pats ezelis ne nekaltas, tdl labai protingas, sakyciau, scenaristo zingsnis, nors ir liudnas, man...
Amapatria, as cia  lotuliukas.gif  mano nuomone nepasikeite, tik sakyciau dar labiau paastrejo...  rolleyes.gif  rolleyes.gif  tai va, gal kazka praleidau, nes neeina visko paziuret, bet kiek supratau, tai.... Aisan, kenana isdave, ne del kersto uz seseri ( ka bande daug kas pasakyti, kad matai kaip ji ruosias jam kersyt uz sese), o del to, kad ezelis jos paprase, uz tapimu pora? ( ir vel nauda tik sau, nes jai matai noris, myli jinai... Uz savo nora, dar viena gyvybe, ziauru sakyciau)... Nes ponia jau lagaminus buvo susikrovus, nusibodo, gerai gyvent.. O kur tavo kerstas? (Jei butu tiesiog isejus).... Taigi visos prielaidos apie jos pasiaukojima del sesers, suniui po uodega...  Taigi, verdiktas - joks... Neverta ji man ir bade neispesioto antakiu plaukelio lotuliukas.gif  na ir susnekejau  doh.gif  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

Ar noras ,pagaliau ,mesti visokius keršto planus ir pasiduoti meilei-yra nauda sau.Tada manau visos esam sau "naudos"siekiančios g.gif O Ezelis jau 10kart jai atkeršyjo ir vis dar keršyja.Pats myli tik Aišan,o siekdamas sau naudos amžinai gundo kitas-Badė,Bahar...Jis Aišan jau tiek įskaudino ir dar kartą spirs jai į paširdžius...Omeras su kaupu atkeršijo ir jai ir už dėdę,o žiaurumu jo keršto planai nenusileidžia net šėtono planams.
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 03 13, 06:48)
Ar noras ,pagaliau ,mesti visokius keršto planus ir pasiduoti meilei-yra nauda sau.Tada manau visos esam sau "naudos"siekiančios g.gif O Ezelis jau 10kart jai atkeršyjo ir vis dar keršyja.Pats myli tik Aišan,o siekdamas sau naudos amžinai gundo kitas-Badė,Bahar...Jis Aišan jau tiek įskaudino ir dar kartą spirs jai į paširdžius...Omeras su kaupu atkeršijo ir jai ir už dėdę,o  žiaurumu jo keršto planai nenusileidžia net šėtono planams.



Na jusu pirmas sakinys tai kazkaip netinka prie aisan... g.gif ji tiesiog "viena grazia diena" nusprende anot jusu mesti kersto planus, o pasiduoti meilei ji nusprende, kai jai pasiule ir pasake ultimatuma... Taigi zodelis "ir" tam sakiny visai netinka, o kaip pasaket, kad tai "noras", as pavadinciau, kad taip susikloste ivykiai, nepasiulytu ezelis, tai nepasiduotu ir meilei, isvaziuotu ir tiek... Pati taip pasake... Taigi, susvito "sau" kokia nauda ji ir bega.... unsure.gif o kad ezelis jai atkersijo, tai i sita net nesigilinsiu... Po to ka ji jam padare (ir omerui ir ezeliui) ne tiek dar verta.... Del bade, pasikartosiu, as tikrai manau, kad ezelis ja myli ir noretu but su ja, bet pati bade stumia atgal (beto manau cia dar toks papildomas scenaristo arkliukas, api meile iki grabo... Vienintele ir pacia pacia).... O del planu ziaurumo, tai aisan planai nemaziau ziaurus, jis tai zudo, o jinai gniuzdo zmogu iki to, kad protas aptemsta (omeras, cengizas, ezelis, kenanas... Visus zuzlugde)....plius, ko norejo to ir gavo, pati istume ezeli i ta kose, bet cia jau simta kart aptarta buvo.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 13, 07:42)
plius, ko norejo to ir gavo, pati istume ezeli i ta kose:mirksiukas:


Oi čia tai nesutiksiu, taip Eysan ji į kaleimą nusiuntė dėl to kalta, kalta kad su dėdė susidėjo, bet jau nematau jos kaltės kad jis už dėdę keršijo čia jau ji nieko dėta dėl Dėdės ir Kenano reikalu, o kaltinimas kad per ją jie susipažino manau būtu apsurdiškas, nes normaliam gyvenime daug kas susipažysta per pažystamus ir nukenčia bet nepuolam draugų kaltinti kad va tu kaltas ką man padarė nes per tave susipažinau. Su Dėde susidėjęs jis atkeršijo baisiausiu būdu jai, per jį ir Dėdę neteko Bahar, Mertas irgi mirė per Dėdės ir Kenano kerštą
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 12, 22:37)

Amapatria, as cia  lotuliukas.gif  mano nuomone nepasikeite, tik sakyciau dar labiau paastrejo...  rolleyes.gif  rolleyes.gif  tai va, gal kazka praleidau, nes neeina visko paziuret, bet kiek supratau, tai.... Aisan, kenana isdave, ne del kersto uz seseri ( ka bande daug kas pasakyti, kad matai kaip ji ruosias jam kersyt uz sese), o del to, kad ezelis jos paprase, uz tapimu pora? ( ir vel nauda tik sau, nes jai matai noris, myli jinai... Uz savo nora, dar viena gyvybe, ziauru sakyciau)... Nes ponia jau lagaminus buvo susikrovus, nusibodo, gerai gyvent.. O kur tavo kerstas? (Jei butu tiesiog isejus).... Taigi visos prielaidos apie jos pasiaukojima del sesers, suniui po uodega...  Taigi, verdiktas - joks... Neverta ji man ir bade neispesioto antakiu plaukelio lotuliukas.gif  na ir susnekejau  doh.gif  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

Jus tai kaip mano anyta biggrin.gif ka nori matyti,ta ir mato...ko nenori girdeti,to negirdi,o girdi tik tai kas jai patinka doh.gif
as nepiktai,jei ka mirksiukas.gif bet man toks ispudis susidare,gal ir klaidingas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE
Visus zuzlugde)....plius, ko norejo to ir gavo, pati istume ezeli i ta kose, bet cia jau simta kart aptarta buvo
...
tuo labiau esu už Aišan,jei jau tokius žudikus,kaip Ali ir Čingizą sužlugdė-pagarba jai...O dėl Omero jau kalbėta-atkeršijo jai ,daug kartų ir kiek norėjo...o Ali" didysis šventuoliukas "žudiko kaily vertas pagarbos ir atleidimo,nes mat jis ne galva galvoja,o tik ginklu mosikuoja...Ir vis Aišan kalta-ginklą prie smilkinio prirėmus įsakė pačioj pradžioj Omerą išduoti... bigsmile.gif Bravo,Aišaniukė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2014 03 13, 08:07)
Oi čia tai nesutiksiu, taip Eysan ji į kaleimą nusiuntė dėl to kalta, kalta kad su dėdė susidėjo, bet jau nematau jos kaltės kad jis už dėdę keršijo čia jau ji nieko dėta dėl Dėdės ir Kenano reikalu, o kaltinimas kad per ją jie susipažino manau būtu apsurdiškas, nes normaliam gyvenime daug kas susipažysta per pažystamus ir nukenčia bet nepuolam draugų kaltinti kad va tu kaltas ką man padarė nes per tave susipažinau. Su Dėde susidėjęs jis atkeršijo baisiausiu būdu jai, per jį ir Dėdę neteko Bahar, Mertas irgi mirė per Dėdės ir Kenano kerštą


Na as nerasiau, kad kalta del to kad susipazino su dede... Rasiau, kad kalta, del to koks patapo.. Nes butent po to ivykio jis nusprende kersyt.. (Ypac jis buvo nusivyles butent aisan.. Ne tiek ali ir cengizu, kiek aisan) tas kerstas ir pagimde ta blogi jame, kuri jau db sunku sutramdyt. As neginu ezelio, bet jam as randu vis delto pateisinima, nes per daug jam ir jo seimai kainavo tai...

QUOTE(marytejono @ 2014 03 13, 08:08)
Jus tai kaip mano anyta  biggrin.gif ka nori matyti,ta ir mato...ko nenori girdeti,to negirdi,o girdi tik tai kas jai patinka  doh.gif
as nepiktai,jei ka  mirksiukas.gif bet man toks ispudis susidare,gal ir klaidingas  tongue.gif


Na manau, taip galima pasakyti apie kiekviena kas turi savo nuomone ir jos laikosi... Kas uzstoja aisan, yra tokie patys kaip as, mato ka nori, girdi ka nori, del to ir teisina... mirksiukas.gif as tikrai neginu nei vieno is ju, bet manau, kalciausia ir blogiausia (be cengizo) yra butent aisan. Ji man nepatiko nuo pirmos serijos, as nepakeiciau nuomones iki siol... Nemegstu as tokiu zmoniu, nepatinka man jie ir nenoriu tokiu pazinot, ir nieko cia nepadarysi, iki siol ji man nepadare nieko, kas jie reabilituotu, mano akyse... Gaila, bet taip yra... mirksiukas.gif
QUOTE(Amapatria @ 2014 03 13, 08:09)
...
tuo labiau esu už Aišan,jei jau tokius žudikus,kaip Ali ir Čingizą sužlugdė-pagarba jai...O dėl Omero jau kalbėta-atkeršijo jai ,daug kartų ir kiek norėjo...o Ali" didysis šventuoliukas "žudiko kaily vertas pagarbos ir atleidimo,nes mat jis ne galva galvoja,o tik ginklu mosikuoja...Ir vis Aišan kalta-ginklą prie smilkinio prirėmus įsakė pačioj pradžioj Omerą išduoti... bigsmile.gif Bravo,Aišaniukė thumbup.gif

Na apie ali as nerasiau nieko.. (Prisidesiu prie virsutiniu zodziu, kiekvienas mato ka nori, sneka apie ka nori, kur mato teisybe biggrin.gif ) del ginklo prie smilkinio, na aisan, kaip prisimenat, paspaude ant "skaudziausios" ali vietos, nzn ar tai yra geriau nei ginklas prie smilkinio... Neteisinu ali, bet jis tikrai reabilitavosi mano akyse dabar, nes jis vienintelis nemete omero, kai suzinojo tiesa.. Ir dar lakste is paskos... O didziai mylinti aisan, pati pirma kirto jam... mirksiukas.gif
Atsakyti