Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Rasvyte @ 2014 03 11, 11:04)
Aš irgi pagalvojau apie tą moteriškę kur turėjo nudobti berniuką, bet pasirodo ten brolis buvo... g.gif Nu tikiuosi neišlys dar vienas Timūzas į serialo pabaigą doh.gif

Bet šiam seriale tai daug loginių spragų: vakar veža vyro lavoną per naujagimių skyrių ir niekam nekliūva iš kur jis ten  doh.gif Nu aišku personalo irgi nerasta...
Antra, paliko du vyriokus saugoti Azata, tai tie dundukai ir stovi prie durų, net nežino kur ji yra lotuliukas.gif Sargai ..
Papildyta:
Vakar praleidau, ar Timūzas savavališkai leliuką norėjo nužudyti, ar vis tik Čingizas parsigalvojo ir davė įsakymą? unsure.gif


dar viena - tas psychas schema i ligonine vykdamas jau su visais pirstais braizesi biggrin.gif
Atsakyti
Ta serija gera, tik nezinau ar viska siand parodys, bet turetu viska parodyti...
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 03 12, 17:29)
Ta serija gera, tik nezinau ar viska siand parodys, bet turetu viska parodyti...

Ką reiškia viską? Apie ką viską?
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 12, 16:42)
Ką reiškia viską? Apie ką viską?

Rodo, rodo, kad Ali gyvas thumbup.gif
Atsakyti
Šaunuolė Aišan, smogė tiesiai į paširdžius, o dabar dar ir visą turtą pasiims thumbup.gif
Atsakyti
ką norit tą sakykit, bed Badė nuostabiausia moteris. aš taip tikėjausi,kad tikrai pamiršo Aišan. bet matyt toks jau filmas.
Atsakyti
O aš visada už Eysan ir Ezelį ;D Man jie kartu tobulai atrodo
Atsakyti
Ali forever yahoo.gif yahoo.gif

Net pačiai baisu, kad už žudiką džiaugiuosi... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 12 kovo 2014 - 17:13
QUOTE(Roga @ 2014 03 12, 19:01)
ką norit tą sakykit, bed Badė nuostabiausia moteris. aš taip tikėjausi,kad tikrai pamiršo Aišan. bet matyt toks jau filmas.
drinks_cheers.gif
labai liūdna pabaiga... verysad.gif
Atsakyti
Eilinį kart apgavo rolleyes.gif jau galvojau, kad Čengizą pasmaugsiu, bet mat kaip išėjo. Kenanas taip greit pasidavė, ir kam žudytis reikėjo?
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 03 12, 18:21)
Eilinį kart apgavo rolleyes.gif jau galvojau, kad Čengizą pasmaugsiu, bet mat kaip išėjo. Kenanas taip greit pasidavė, ir kam žudytis reikėjo?

Taigi Ali jį nušovė, tik viską padarė, kad atrodytų kaip savižudybė...Tobula žmogžudystė.
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2014 03 12, 17:06)
O aš visada už Eysan ir Ezelį ;D Man jie kartu tobulai atrodo

drinks_cheers.gif

isiterpsiu, bet ir as uz juos per visa seriala wub.gif
Atsakyti