Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Holivudė @ 2014 03 09, 18:08)
Aha, aš čia minejau, kad Harį Poterį primena bigsmile.gif Man iš pradžių  irgi tas pats būdavo, bet dabar nieko, gal jau biški pripratau g.gif Haris Poteris jau prieš akis nebestovi biggrin.gif  ax.gif

o man kaip tik dabartinės vertėjos balsas malonesnis ax.gif man Ryškuvienės toks be emocijos buvo visai...toks jausmas,kad tik skaito,nelabai suprasdama apie ką ax.gif
Atsakyti
Sakiau, kad psichui maziau nei 5 serijos liko biggrin.gif
Atsakyti
O Dieve tas psichas sesę turi...Ar tik ne Badė??? Siaubas, dar čia bus...
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 10, 19:03)
O Dieve tas psichas sesę turi...Ar tik ne Badė??? Siaubas, dar čia bus...

aš ir pašiurpau swoon.gif išlys dar kokia sesulė-prietranka blink.gif nedaug jau liko,kad tik nebeatsirastų...
bet taip nieko aiškiau ir neparodė apie tą psichopatą g.gif nei kas jo vaiko mama,nei kodėl tokiu fool.gif tapo...
man koks gražus eilėraštukas buvo,kur Tefikas jai sukūrė wub.gif tie žodžiai-"tikiu,kad dviese niekad nesušalsim"-tokie paprasti,bet nebanalūs wub.gif gerai,kad Ezelis jos nepaliko thumbup.gif
šiandien pirmąkart pagailėjau aišan blush2.gif na,ne tai kad pagailėjau,bet pamaniau,kad jai ir rizikuoti tenka unsure.gif
Atsakyti
Nespėjau šiandien serijos pamatyt doh.gif Gal kuri galėtų papasakoti trumpai apie ką rodė? 4u.gif
Atsakyti
del to psicho ir man liko neaisku, kazka gal praleidus busiu,reiktu paziureti dar karta pirmus kartus kaip jo prisiminimus rode tuose namuose.
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 03 10, 18:38)
Nespėjau šiandien serijos pamatyt doh.gif Gal kuri galėtų papasakoti trumpai apie ką rodė? 4u.gif

Ezelis paprase dar karta Aisan padeti susekti Temuza, ji jam visa serija padejo ta daryti, kaip supratau ur Ezelio prasymu sutiko teketi uz Kenano. Temuzas su Cingizu (tiksliau pats Temuzas, nes Cingizas nenorejo) nusprende suduoti toki smugi Ali ir Ezeliui, kad jie patys prasytusi nuzudomi, t.y.nuzudyti kudikeli Tefika. Tas psichas bande, Azat ji sustabde. Su Aisan pagalba Ali nusove ta iskrypelu Temuza, bet pries dar rode, kad Temuzas vaziuodamas kartojo visko turi buti po 2, tada parode jo prisiminima, kad jis mazas guli ligonineje su dvyne sese Magnolia, jie abu mazi nutare mirti kartu. Iskart po scenis su Temuzu rode gale Bade, kuri atejo pas Ezeli ir paorase, kad jos nesektu, kad ji naujajam savo vaikinui tures aiskintis, kad vis dar myli Ezeli. Ai dar pries tai buvo nevykes bandymas uzmusti Temuza, bet ten jau juos Cengizas pergudravo. Tai vat db pgr klausimas kas psicho sese? Kiek supratau Kenanas zino apie ja tokia.
Papildyta:
QUOTE(Almute25 @ 2014 03 10, 18:38)
del to psicho ir man liko neaisku, kazka gal praleidus busiu,reiktu paziureti dar karta pirmus kartus kaip jo prisiminimus rode tuose namuose.

Manau dar rodys, nes dar daug kas neaisku...
Atsakyti
[quote=oziarage,2014 03 10, 19:04]
Ezelis paprase dar karta Aisan padeti susekti Temuza, ji jam visa serija padejo ta daryti, kaip supratau ur Ezelio prasymu sutiko teketi uz Kenano. Temuzas su Cingizu (tiksliau pats Temuzas, nes Cingizas nenorejo) nusprende suduoti toki smugi Ali ir Ezeliui, kad jie patys prasytusi nuzudomi, t.y.nuzudyti kudikeli Tefika. Tas psichas bande, Azat ji sustabde. Su Aisan pagalba Ali nusove ta iskrypelu Temuza, bet pries dar rode, kad Temuzas vaziuodamas kartojo visko turi buti po 2, tada parode jo prisiminima, kad jis mazas guli ligonineje su dvyne sese Magnolia, jie abu mazi nutare mirti kartu. Iskart po scenis su Temuzu rode gale Bade, kuri atejo pas Ezeli ir paorase, kad jos nesektu, kad ji naujajam savo vaikinui tures aiskintis, kad vis dar myli Ezeli. Ai dar pries tai buvo nevykes bandymas uzmusti Temuza, bet ten jau juos Cengizas pergudravo. Tai vat db pgr klausimas kas psicho sese? Kiek supratau Kenanas zino apie ja tokia.


Dėkavoju notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
ar jau kuri nors smalsavot ir pažiūrėjot naujo serialo?
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 10, 17:03)
O Dieve tas psichas sesę turi...Ar tik ne Badė??? Siaubas, dar čia bus...

Tai,gal tikrai ne Bade,kai universiteto kieme jis prie jos priejo,tai kaip nepazystami snekejo. As galvoju,kad ta kur ji i ligonine iveze,arba kur timuzo vaiki paemus is gatves nudobt g.gif turejo. Parasykit kas geltonai-bus sese ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2014 03 10, 22:01)
Tai,gal tikrai ne Bade,kai universiteto kieme jis prie jos priejo,tai kaip nepazystami snekejo. As galvoju,kad ta kur ji i ligonine iveze,arba kur timuzo vaiki paemus is gatves nudobt  g.gif turejo. Parasykit kas geltonai-bus sese ar ne?

drinks_cheers.gif nu rimtai,parasykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 03 10, 23:08)
drinks_cheers.gif nu rimtai,parasykit  mirksiukas.gif

Visu pirma antra karta ziuriu, ten salia guli brolis dvinys, nebent iš vardo jums pasirodė, kad tai mergaite...o antra, juk matėt, kad jis smarkiai sužalotas...daugiau nelabai ir zinau, nes žiūrint per LNK daug naujo sužinau, net verčia kitaip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulip: 11 kovo 2014 - 08:51