Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

doh.gif gun_bandana.gif gun_rifle.gif triniti.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Taip smagu kasdien į temą įlysti, bet kai pamatai kažką apie pabaigą...Nu negaliu, argi sunku susikurti temą Atpildas JAU MAČIUSIOMS???
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 08, 17:42)
doh.gif  gun_bandana.gif  gun_rifle.gif  triniti.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Taip smagu kasdien į temą įlysti, bet kai pamatai kažką apie pabaigą...Nu negaliu, argi sunku susikurti temą Atpildas JAU MAČIUSIOMS???

drinks_cheers.gif Esmė tame, kad kai kurios patingi užgeltoninti tekstą doh.gif
Atsakyti
Nu bet vis tiek netylės ir parašys apie pabaigą doh.gif alioo, filmas dar nesibaigė doh.gif

Negana, kad pakeitė vertėją, kol pripratau, tai dar Gala formatą pakeitė, tai vakar išvis galva svaigo, akys nepratę doh.gif

Man gaila buvo Džano su Čengizu, kai apsikabinę raudojo, vaikas juk nekaltas unsure.gif Bet kaip patinka Ezelio mašinytė, labiau už patį Ezelį biggrin.gif dar šiandien per Discavery rodė kaip gamina Maserati, pažiūrėjom su vyru, padūsavom rolleyes.gif
Atsakyti
Viskas užgeltoninta,tai ko lendat,jei nenorit žinoti..o kiekvienam serijalui kurti atskirą temą žiūrėjusiom... g.gif .Ir jei serijalas geras,tai joks vertėjas nemaišo..net nepastebiu tokių niekų.Gero žiūrėjimo pirmadienį.
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 03 08, 18:49)
Viskas užgeltoninta,tai ko lendat,jei nenorit žinoti..o kiekvienam serijalui kurti atskirą temą žiūrėjusiom... g.gif .Ir jei serijalas geras,tai joks vertėjas nemaišo..net nepastebiu tokių niekų.Gero žiūrėjimo pirmadienį.

drinks_cheers.gif visokiu yra,visokiu reikia biggrin.gif prisiziuri serialo,tai paskui net temoj su automatais laksto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 03 08, 19:51)
drinks_cheers.gif  visokiu yra,visokiu reikia biggrin.gif prisiziuri serialo,tai paskui net temoj su automatais laksto  lotuliukas.gif

Tikrai ne viskas užgeltoninta, todėl ir pašaudžiau truputėli triniti.gif brunette.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 08 kovo 2014 - 19:52
Nu gerai mergos pasišaudėm, pasigaudėm ir gana biggrin.gif mirksiukas.gif O dėl užgeltoninimo tai tikrai ne visos žinutės užgeltonintos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 08, 19:51)
Tikrai ne viskas užgeltoninta, todėl ir pašaudžiau truputėli  triniti.gif  brunette.gif

mano neuzgeltoninta,bet nemanau,kad kazkas aisku is jos patapo g.gif
as apie sita:


"as pati gala ziurejau kelis kartus g.gif taip supratau,kad vienas is nieksu liko gyvas doh.gif"
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 03 08, 21:36)
mano neuzgeltoninta,bet nemanau,kad kazkas aisku is jos patapo  g.gif
as apie sita:
"as pati gala ziurejau kelis kartus  g.gif taip supratau,kad vienas is nieksu liko gyvas  doh.gif"

Na Dieve Dieve!!! As specialiai paskaiciusi tik zidzius nieksas ir gyvas nebeskaiciau to parasymo jusu, nes jau maciau, kad jau uzgeltonintai snekasi, sakau bus kuri ir negeltonins...
O jusu manymu pasakymas, kad kazkas is nieksu liks gyvas cia ne i prieki???
Ir kas cia nori zinoti, kad pabaiga bus neaiski???

Zinoma galeciau neiti i sia tema, bet negaliu-priklausomybe...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 08 kovo 2014 - 21:36
QUOTE(oziarage @ 2014 03 08, 21:34)
Na Dieve Dieve!!! As specialiai paskaiciusi tik zidzius nieksas ir gyvas nebeskaiciau to parasymo jusu, nes jau maciau, kad jau uzgeltonintai snekasi, sakau bus kuri ir negeltonins...
O jusu manymu pasakymas, kad kazkas is nieksu liks gyvas cia ne i prieki???
Ir kas cia nori zinoti, kad pabaiga bus neaiski???

Zinoma galeciau neiti i sia tema, bet negaliu-priklausomybe...

tai gal geriau reikejo paskaityt,nes as parasiau tik tai kaip man pasirode mirksiukas.gif

o nuo priklausomybiu reikia gydytis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 03 08, 17:52)
Nu bet vis tiek netylės ir parašys apie pabaigą doh.gif alioo, filmas dar nesibaigė doh.gif

Negana, kad pakeitė vertėją, kol pripratau,

taip yra tongue.gif negerbia kitu nuomones, ka padarysi

o del vertejos doh.gif kuri paminejot hari Poteri doh.gif nu zinokit uzsiciklinau, rimtai, ziuriu ir vis laukiu kada tas Poteris ibegs i ekrana doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 03 09, 07:05)
taip yra  tongue.gif  negerbia kitu nuomones, ka padarysi

o del vertejos  doh.gif  kuri paminejot hari Poteri  doh.gif  nu zinokit uzsiciklinau, rimtai, ziuriu ir vis laukiu kada tas Poteris  ibegs i ekrana  doh.gif

Aha, aš čia minejau, kad Harį Poterį primena bigsmile.gif Man iš pradžių irgi tas pats būdavo, bet dabar nieko, gal jau biški pripratau g.gif Haris Poteris jau prieš akis nebestovi biggrin.gif ax.gif
Atsakyti