Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Mockava @ 2014 03 07, 20:06)
Labai Teisingas pastebėjimas thumbup.gif Apie visą "Ezel" nežinau, nes iki galo nežiūrėjau, bet mačius esu kažkur iki vidurio, tik tiek iškentėjau lotuliukas.gif  iki kur maždaug kur anūką nužudo,na gal  vieną dvi serijas po to..., taip pat skaitinėju jūsų komentarus... taigi pagal tai ir darau išvadas. mirksiukas.gif

Na kadangi trileriai yra mano favoritai, tai Ezel man nerealus serialas, toks kaip kadaise buvo Peterburgo banditai ar Kalejimo begliai. O tokiu kur aiskus scenarijus labai nemegstu. Nes tas kas neziuri Ezelio, tikrai nepatars del Meile ir bausme...
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 07, 20:49)
Na kadangi trileriai yra mano favoritai, tai Ezel man nerealus serialas, toks kaip kadaise buvo Peterburgo banditai ar Kalejimo begliai. O tokiu kur aiskus scenarijus labai nemegstu. Nes tas kas neziuri Ezelio, tikrai nepatars del Meile ir bausme...

As jums pritarsiu serialas tiesiog superinis drinks_cheers.gif
Ziuriu ne nuo pradziu,nes po UM atrode is reklamos,kad nieko gero,bet kai pabandziau dabar atsitraukti negaliu,kiekviena serija asaros rieda(kaip ir daugeliui jusu)
Sis serialas man isskirtinis,nenuspejamas,jei biski praleidi gali daug ko nesuprasti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*perfect life* @ 2014 03 07, 12:20)
Nereikia man teisintis  biggrin.gif  ax.gif  kiekvieno asmeninis reikalas  4u.gif  bet vertint nemačius šio serijalo tiesiog kažkaip... biggrin.gif

000189.gif
Atsakyti
Man tai ziauru, kai vaikai vaidina tokias scenas (smurto)
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 07, 21:49)
Na kadangi trileriai yra mano favoritai, tai Ezel man nerealus serialas, toks kaip kadaise buvo Peterburgo banditai ar Kalejimo begliai. O tokiu kur aiskus scenarijus labai nemegstu. Nes tas kas neziuri Ezelio, tikrai nepatars del Meile ir bausme...

drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(inga v @ 2014 03 07, 22:01)
Man tai ziauru, kai vaikai vaidina tokias scenas (smurto)

sutinku,tikrai baisu...man dar ir žiauriai pasirodė ta moteris žudikė blink.gif
nejaugi blondinės niekas nebegelbės ir ji nusivažiuos?Tefiko,jos gelbėtojo,nebėra...
dar įdomiai šiandien pasirodė,kai pirmąkart po šaudymų-gaudymų policija atsirado ir bent žodinio paaiškinimo pareikalavo lotuliukas.gif o tai nuolat nei policijos,nei greitosios nematyt lotuliukas.gif

dar labai graudu buvo,kai Ezelis skaitė Tefiko užrašus,ta vieta,kai skaitė,jog geriau paklaus Azat,o ne Ezelio,kad šis nepagalvotų apie jį kaip apie kvailį verysad.gif kaip ir gyvenime-dažnai kažko nepasakom,o vėliau jau per vėlu verysad.gif
Džano dar labai gaila buvo...

kažkas jau klausėt,bet nepamenu ar buvo atsakyta blush2.gif ar jau viskas parodyta apie tą psichopatą ar dar ne?nes nei jį nužudo,nei ką nors naujo sužinom...
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 03 07, 21:10)
kažkas jau klausėt,bet nepamenu ar buvo atsakyta blush2.gif ar jau viskas parodyta apie tą psichopatą ar dar ne?nes nei jį nužudo,nei ką nors naujo sužinom...


Nepamenu, ar is jo praeities jau viska parode, bet jam jau nebeilgai liko psichuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2014 03 07, 21:06)
Nepamenu, ar is jo praeities jau viska parode, bet jam jau nebeilgai liko psichuot ax.gif

Neilgai neilgai- tik 5 serijas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
merginos ar kuri ziurejote online visa iki galo seriala? as tai ziurejau jau pora kartu,pabaiga doh.gif ...............nepasakosiu geriau...
bet tos kurios ziurejo ar supratote gala,esme,kas duris tas atidaro?...ten esmes yra kazkiek ar as cia tik ieskau kazko ko ner smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 03 07, 23:42)
Neilgai neilgai- tik 5 serijas biggrin.gif biggrin.gif


Man atrodo maziau mirksiukas.gif Nu bet vistiek nedaug tongue.gif Svarbiausia, kad nepavyks paskutinis juodas darbelis thumbup.gif

QUOTE(tvini @ 2014 03 07, 23:59)
merginos ar kuri ziurejote online visa iki galo seriala? as tai ziurejau jau pora kartu,pabaiga doh.gif ...............nepasakosiu geriau...
bet tos kurios ziurejo ar supratote gala,esme,kas duris tas atidaro?...ten esmes yra kazkiek ar as cia tik ieskau kazko ko ner  smile.gif


Tai ten ir palikta erdves interpretacijoms - o gal?... mirksiukas.gif Kaip kas nori, taip tas issiaiskina smile.gif Nors man asmeniskai tai be rysio tokia pabaiga be pabaigos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivuta: 08 kovo 2014 - 00:42
QUOTE(tvini @ 2014 03 07, 22:59)
merginos ar kuri ziurejote online visa iki galo seriala? as tai ziurejau jau pora kartu,pabaiga doh.gif ...............nepasakosiu geriau...
bet tos kurios ziurejo ar supratote gala,esme,kas duris tas atidaro?...ten esmes yra kazkiek ar as cia tik ieskau kazko ko ner  smile.gif

as pati gala ziurejau kelis kartus g.gif taip supratau,kad vienas is nieksu liko gyvas doh.gif
Atsakyti
kazkodel manau kad ten Ali (tas duris atidare)
Atsakyti
QUOTE(tvini @ 2014 03 07, 23:59)
merginos ar kuri ziurejote online visa iki galo seriala? as tai ziurejau jau pora kartu,pabaiga doh.gif ...............nepasakosiu geriau...
bet tos kurios ziurejo ar supratote gala,esme,kas duris tas atidaro?...ten esmes yra kazkiek ar as cia tik ieskau kazko ko ner  smile.gif

pabaiga,kaip tas dėdės balsas už kadro...tiesiog kažkokia aliuzija,vizija dabarties ir praeities...tačiau tai tik miražas...tikroji pabaiga--traukiny....,netikėk stebuklais ...aš kelis kart peržiūrėjau ir nusprendžiau,kad pabaiga LAIMINGA...nes išėjo kartu
Atsakyti