Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

O tas Meile ir bausme nebus kaip 1001 naktis? Nes man palyginus 1001 ie Ezeli tai pirmasis nublanksta... Antra karta naktu nebeziureciau. O vat Uzdrausta meile man patiko labai. Tai i ka bus panasus naujasis serialas?
Atsakyti
Kaip serijos pabaiga wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 07, 17:43)
O tas Meile ir bausme nebus kaip 1001 naktis? Nes man palyginus 1001 ie Ezeli tai pirmasis nublanksta... Antra karta naktu nebeziureciau. O vat Uzdrausta meile man patiko labai. Tai i ka bus panasus naujasis serialas?

Man Ezelis patiko,bet daugiau tokių nenorėčiau žiūrėti...noriu be žudynių ir noriu sirgti už gerus ,o ne už tokius blogiukus,kaip Ezelyje...juk gerų čia nė su žiburiu nerasi...tenka įsijausti ir užjausti žudikėlius....permesiu rusuose naująjį,jei panašus,neaa schmoll.gif tarsiu jam
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 03 07, 18:04)
Kaip serijos pabaiga  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif



wub.gif wub.gif tefikiukas mazas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 03 07, 18:04)
Kaip serijos pabaiga  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Vel apsizliumbiau hihihi.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 03 07, 18:04)
Kaip serijos pabaiga  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

wub.gif Iš pradžių jau buvau spėjus išsigąsti, bet ačiū Dievui viskas gerai baigėsi wub.gif wub.gif Vakar verkiau iš liūdesio, o šiandien jau iš džiaugsmo wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2014 03 07, 18:06)
Vel apsizliumbiau  hihihi.gif wub.gif

Ir as...
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 03 07, 08:28)
tai ka ir kalbu, gudziame kaime, tai prie tu sienu su tomis paciomis nukvakusiomis salimis kaip Iranas ar Irakas ir gyvena tokie nukvakeliai, bet ju tikrai mazuma. Tu paciu musulmonu religiniu fanatiku yra ir Europoje, ir kiek skaiciau jie dar arsesni, nei tie kur musulmoniskam kraste gyvena, nes jie taip nori islaikyti ju tradicijas net ir negyvendami gimtajame kraste ohmy.gifh
O siaip man baisiausi zmones turbut gyvena saudo arabijoje, va ten kai paskaitai kas darosi "uz uzdaru duru", tai geriau ir nezinokt kokie issigimeliai gyvena doh.gif

Čia tai faktas, gimtojoje šalyje kai gyveni, tai dažniausiai gyveni ir tiek. Pati žinau, Lietuva ir jos istorija daug brangesnė pasidarė kai iš jos išvykau, ir su metais tas jausmas tik stiprėja..

Visi žinom, kad kiekviena religija turi savo fanatikus, kiekviena šalis turi savo papročius, bet skaudu kai matai tai aplinkui. Tad galime tik džiaugtis, kad tokiu fanatikų kurie žudo šalies, tradicijų, religijos vardu, tik mažėja, ir mano noras būtų, kad žiaurumo pasaulyje visiškai neliktų. Deja, visi suprantam, kad tai utopia...


Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2014 03 07, 09:43)
O tas Meile ir bausme nebus kaip 1001 naktis? Nes man palyginus 1001 ie Ezeli tai pirmasis nublanksta... Antra karta naktu nebeziureciau. O vat Uzdrausta meile man patiko labai. Tai i ka bus panasus naujasis serialas?

Vidurys tarp UM ir Ezelio.... Bent aš taip vertinčiau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 03 07, 17:15)
Vidurys tarp UM ir Ezelio.... Bent aš taip vertinčiau... blush2.gif

O iš kur žinai apie ezeli? Nes kiek atsimenu tai sakei jog nežiūri ezelio biggrin.gif nieko asmeniško 4u.gif tiesiog pastebėjimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*perfect life* @ 2014 03 07, 11:59)
O iš kur žinai apie ezeli? Nes kiek atsimenu tai sakei jog nežiūri ezelio biggrin.gif  nieko asmeniško 4u.gif  tiesiog pastebėjimas biggrin.gif

Labai Teisingas pastebėjimas thumbup.gif Apie visą "Ezel" nežinau, nes iki galo nežiūrėjau, bet mačius esu kažkur iki vidurio, tik tiek iškentėjau lotuliukas.gif iki kur maždaug kur anūką nužudo,na gal vieną dvi serijas po to..., taip pat skaitinėju jūsų komentarus... taigi pagal tai ir darau išvadas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 07 kovo 2014 - 19:12
QUOTE(Holivudė @ 2014 03 07, 18:11)
wub.gif  Iš pradžių jau buvau spėjus išsigąsti, bet ačiū Dievui viskas gerai baigėsi wub.gif  wub.gif Vakar verkiau iš liūdesio, o šiandien jau iš džiaugsmo wub.gif  thumbup.gif

Na,va gimė dar vienas būsimasis mafijos dėdulė....
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 03 07, 19:06)
Labai Teisingas pastebėjimas thumbup.gif Apie visą "Ezel" nežinau, nes iki galo nežiūrėjau, bet mačius esu kažkur iki vidurio, tik tiek iškentėjau lotuliukas.gif  iki kur maždaug kur anūką nužudo,na gal  vieną dvi serijas po to..., taip pat skaitinėju jūsų komentarus... taigi pagal tai ir darau išvadas. mirksiukas.gif

Nereikia man teisintis biggrin.gif ax.gif kiekvieno asmeninis reikalas 4u.gif bet vertint nemačius šio serijalo tiesiog kažkaip... biggrin.gif
Atsakyti