Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

gaila Tefiko cray.gif tik šiandien po filmo jau putojau-vis dar neaišku kas tas vaikas ir kodėl Tefikas nužudė seserį g.gif buvo užsiminęs,jau,maniau,paaiškės,ir vėl doh.gif
kaip juokingai Ali mafijos tėvą vaidino lotuliukas.gif
ir su kokia ten mergužėle Ezelis pasisveikino? bet,kadangi pakėlė jo rankinę,tai,įtariu,kad ne nauja mylimoji g.gif
Papildyta:
QUOTE(širlė @ 2014 03 05, 17:24)
Ali mane isprievartavo biggrin.gif  lotuliukas.gif nu ir sugalvok tu man taip... biggrin.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif
QUOTE(oziarage @ 2014 03 05, 19:29)
Bet jau serijos galas, galvojau sirdis sustos. Kaip gaila Tefiko  verysad.gif
Protu suvoki, kad turi sustatyti Dievas viska, kad cia serialas, bet sirdis taip liudi...o dar ji Ali nuzude...bus idomu suzinoti KODEL????

manau,kad perkeltine prasme kalbėjo Ali apie Tefiko nužudymą g.gif Tefikas man šiandien dar labiau patiko wub.gif toks tikras ištikimas draugas...kai tas psichopatas jį kankino,tai kad ir kaip skaudėjo,neišsidavė,nesušuko nieko,bet pats Ali pasisakė,kad apsaugos nėra doh.gif
Atsakyti
Ai man kazkaip Ezelio nebutu taip gaila, kaip gaila Tefiko...
Atsakyti
QUOTE(Almute25 @ 2014 03 05, 19:08)
Kaip suprantu Ali apie nuzudyma kalbes perkeltine prasme, nes zus jis ne nuo Ali.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 05, 18:36)
Ai man kazkaip Ezelio nebutu taip gaila, kaip gaila Tefiko...



Na nebent jum ezelis nepatinka tiesiog... rolleyes.gif Nes kitaip butu keista, ziuret apie 70 seriju po 2 val, kur jis bemaz pats pats pagr ir "nebutu taip gaila".... g.gif man ir aisan jei nudobtu, tai kaip veikejos butu gaila, nors jos ir labai nemegstu, ir gaililiau nei tefiko, nors jis man ir patinka doh.gif ai nzn ar supratot ka parasiau lotuliukas.gif Bet sakyciau, kad si serija man tokia keista buvo, jokio tokio rimto veiksmo po pastaruju... g.gif jau turbut pripratus, kad saudytu ir gaudytu... O as zinokit, ka pagalvojau, nzn kodel man taip pasirode, bet pasirode, kad aisan vis dar "dirba ezeliui"... Nzn, kaip man cia taip.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 05, 22:16)
Na nebent jum ezelis nepatinka tiesiog...  rolleyes.gif Nes kitaip butu keista, ziuret apie 70 seriju po 2 val, kur jis bemaz pats pats pagr ir "nebutu taip gaila"....  g.gif  man ir aisan jei nudobtu, tai kaip veikejos butu gaila, nors jos ir labai nemegstu, ir gaililiau nei tefiko, nors jis man ir patinka  doh.gif  ai nzn ar supratot ka parasiau lotuliukas.gif  Bet sakyciau, kad si serija man tokia keista buvo, jokio tokio rimto veiksmo po pastaruju...  g.gif  jau turbut pripratus, kad saudytu ir gaudytu... O as zinokit, ka pagalvojau, nzn kodel man taip pasirode, bet pasirode, kad aisan vis dar "dirba ezeliui"... Nzn, kaip man cia taip....  g.gif

Visko gali būti g.gif Aš kaškaip dar galvoju, kad Aišan apgaudinėja Kenaną ir po kažkiek laiko ji tai pasakys jam, kad tos visos meilės buvo tik melas ir t.t ir jį paliks prie suskilusios geldos bigsmile.gif Nes kažkaip abejoju, kad Aišan atleistų savo sesės žudikui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 03 05, 22:26)
Visko gali būti g.gif  Aš kaškaip dar galvoju, kad Aišan apgaudinėja Kenaną ir po kažkiek laiko ji tai pasakys jam, kad tos visos meilės buvo tik melas ir t.t ir jį paliks prie suskilusios geldos bigsmile.gif Nes kažkaip abejoju, kad Aišan atleistų savo sesės žudikui  g.gif

As net neabejoju, kad ji su juo tik del kersto uz seseri. Jau tikrai ne del meiles. O, kad gal palaiko rysi su Ezeliu irgi neatmestina. Man toks vaizdas, kad ji laukia labai geros progos nuzudyti Kenana.
Papildyta:
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 05, 22:16)
Na nebent jum ezelis nepatinka tiesiog...  rolleyes.gif Nes kitaip butu keista, ziuret apie 70 seriju po 2 val, kur jis bemaz pats pats pagr ir "nebutu taip gaila"....  g.gif  man ir aisan jei nudobtu, tai kaip veikejos butu gaila, nors jos ir labai nemegstu, ir gaililiau nei tefiko, nors jis man ir patinka  doh.gif  ai nzn ar supratot ka parasiau lotuliukas.gif  Bet sakyciau, kad si serija man tokia keista buvo, jokio tokio rimto veiksmo po pastaruju...  g.gif  jau turbut pripratus, kad saudytu ir gaudytu... O as zinokit, ka pagalvojau, nzn kodel man taip pasirode, bet pasirode, kad aisan vis dar "dirba ezeliui"... Nzn, kaip man cia taip....  g.gif

Ne ne, man gaila ten visu, kurie Ezelio pusej, tiesiog siandien ta serija taip suspaude sirdi del Tefiko, nes taip jis jau dziaugesi del busimos normalios seimos del pokalbio telefonu su Sebnem kai ji jam susake kiek jis gyvybiu yra isgelbejes. Na tiesiog labai paliete mane ta serija kazkaip...
Atsakyti
Ką tas Ali Baba nužudė?
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2014 03 06, 08:52)
Ką tas Ali Baba nužudė?



Ka jus "ali baba" vadinat? unsure.gif na praeitoje serijoje man rodos nieko dar nenuzude.. O jei apie tefika kalbat, tai dar neaisku kas, kaip, kur ir kada...
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2014 03 06, 09:52)
Ką tas Ali Baba nužudė?

šiandien paaiškės ,kas ir kaip ir kodėl nužudė Tefiką...o vakar buvo egzaltuota Ali reakcija į Tefiko ...likimą
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 06, 12:25)
Ka jus "ali baba" vadinat?  unsure.gif 



Ali
Atsakyti
Vargšas Tefas verysad.gif ir dėl sesers prisikentėjęs: čia pusę pasaulio turėtų iššaudyt tėvai su broliais, ir dėl dabartinės žmonos buvo skausmo
Atsakyti
Nuo kovo 18d naujas serialas,neblogas,kiek aki uzmest teko smile.gif liko 6 serijos. Liudna visad buna kai baigiasi filmas,i nauja kol isijauti.Ezelis man patiko,neiprastas,reikalauja daug demesio,aisku galetu biski daugiau meiles rodyt,nes vidurys kazkoks tuscias,truko ezelio ir aisan emociju smile.gif Db pasvarstymui ar manot po tokiu ivykiu gali buti laimingas Ezelis su Aisan?Tefas su Sebe?Ali su Azad? Beveik visi prikrete baisybiu...
Atsakyti