Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

Ali mane isprievartavo biggrin.gif lotuliukas.gif nu ir sugalvok tu man taip... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 03 05, 15:24)
Ali mane isprievartavo biggrin.gif  lotuliukas.gif nu ir sugalvok tu man taip... biggrin.gif

Bet kaip ji izeide toks reikalavimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 03 05, 16:22)
Jau norėjau apšaukt Šebnem anksčiau laiko biggrin.gif  blush2.gif  Laiku pasitaisė biggrin.gif

Ko tai galvoju, kad dar nepabaiga...
Atsakyti
Oj koks ali "kietas" lotuliukas.gif biggrin.gif kazkaip idomiai jis atrodo super gangsterio amplua biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 05, 15:50)
Oj koks ali "kietas"  lotuliukas.gif  biggrin.gif  kazkaip idomiai jis atrodo super gangsterio amplua  biggrin.gif

Bet balti marskiniai, akinkiai tongue.gif thumbup.gif

kazkodel atrodo kad Tefikas prisisvaigs unsure.gif ar nebus cia jo paskutine vakariene g.gif
Atsakyti
Taip miela buvo kai Tefikas apsiverkė kai Šebnem pasakė, kad nori jo vaiko wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 03 05, 15:26)
Bet kaip ji izeide toks reikalavimas biggrin.gif

cia turbut labai svelnus dar vertimas tongue.gif
Atsakyti
Cia klausiu jau maciusiu seriala visa. Ar jau apie ta bevardi iskrypeli viska parode, ta prasme apie jo praeiti? Cia jau isvadas darytis ar dar aiskiau parodys? Nes db suprantu, kad ji gal prievartavo ar augino kaip zudika...
tik prasau parasyti rodys ar ne. Aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 05 kovo 2014 - 16:47
QUOTE(oziarage @ 2014 03 05, 17:45)
Cia klausiu jau maciusiu seriala visa. Ar jau apie ta bevardi iskrypeli viska parode, ta prasme apie jo praeiti? Cia jau isvadas darytis ar dar aiskiau parodys? Nes db suprantu, kad ji gal prievartavo ar augino kaip zudika...
tik prasau parasyti rodys ar ne. Aciu smile.gif

Rodys.
Atsakyti
Bet jau serijos galas, galvojau sirdis sustos. Kaip gaila Tefiko verysad.gif
Protu suvoki, kad turi sustatyti Dievas viska, kad cia serialas, bet sirdis taip liudi...o dar ji Ali nuzude...bus idomu suzinoti KODEL????
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 05, 18:29)
Bet jau serijos galas, galvojau sirdis sustos. Kaip gaila Tefiko  verysad.gif
Protu suvoki, kad turi sustatyti Dievas viska, kad cia serialas, bet sirdis taip liudi...o dar ji Ali nuzude...bus idomu suzinoti KODEL????

Aš irgi galvoju kodėl Ali taip pasielgė verysad.gif Atrodo va jau gyvenimas šviesėja, susituokė su Šebnem ir šeimą kurti ruošėsi, bet šitam seriale deja daug kam ilgai ir laimingai gyventi nelemta verysad.gif
Atsakyti
Kaip suprantu Ali apie nuzudyma kalbes perkeltine prasme, nes zus jis ne nuo Ali.
Atsakyti