Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Amapatria @ 2014 03 03, 20:06)
man jis ir labai gražus,tik,ūsų nereikia lotuliukas.gif

Audrikea,jis ir 'Čiauškutėj grand ūsais,bet net ūsai grožio nenustelbia thumbup.gif

na kaip nemėgstu ūsuočių ir barzdočių ax.gif nors tam aktoriui,beje,kaip ir Ezeliui "karadajuje",ūsai grožio neatima mirksiukas.gif
Atsakyti
Manę neapleidžia mintis, kad tas Dėdė gyvas
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2014 03 04, 12:52)
Manę neapleidžia mintis, kad tas Dėdė gyvas

Ir man taip vakar ziurint atrode...ypac kai Ezelis pasake prie kapo, kad niekam nieko Tefikas su Ali nesakytu. Bet toliau ziurint supratau, kad ne, nes Ezelis jau kersija uz ji, t.y. pradejo zudyti pats. O ir serialo pabaiga netoli, turi gi jau Dievas ar Alachas atlyginti visiems.
Atsakyti
Tai kaip suprantu serija apie ta nevisproti. Oi kaip idomu suzinoti kodel jis toks.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 04, 16:11)
Tai kaip suprantu serija apie ta nevisproti. Oi kaip idomu suzinoti kodel jis toks.



Aha, man irgi knieti sužinot. Ale sportbačių kiek pas jį kaip kokioje INKARS gamykloj lotuliukas.gif Ir ta jo striukė ant išaugimo, o dar liemenė į kelnes sukišta. Na, tikras iškrypėlis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga v: 04 kovo 2014 - 15:28
O as zinokit uz savo griebsiuos... biggrin.gif nu va ziuriu ziuriu, ir del visos dabartines sumaisties tai man ta vista kalta... unsure.gif visi dabar (del jos gerumo kenano atzvilgiu) gali taikiniu tapt... Ir omero tevai, ir bade... Nekalti zmones... Nesusisije net... Ot saunuole kokia... O ezeli dar ir zudiku is didziosios raides padare (isprovokavo tokia ivykiu seka)... Cia daug kas sako, kad ji myli ezeli, susi***ta tokia meile... Tas stovi, verkia, zlunga akyse (scena prie laiptu, kad ir turbut suvaidinta) o ji ka, paziurejo ir nuejo toliau.... Ot geradare, su sesers zudiku geriau aisku... Jau tuoj gien del jos nedaziuresiu serialo biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 04, 16:20)
O as zinokit uz savo griebsiuos... biggrin.gif 

neatsibodo ta pati per ta pati rasyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 03 04, 17:05)
neatsibodo ta pati per ta pati rasyt  lotuliukas.gif


Pritariu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 03 04, 17:05)
neatsibodo ta pati per ta pati rasyt  lotuliukas.gif



QUOTE(Justmina @ 2014 03 04, 18:53)



Neatsibodo, neatsibodo... biggrin.gif ir turbut iki pabaigos neatsibos lotuliukas.gif o ka snd rode pradzioje, nemaciau, kaip supratau, kazka apie temuza, apie tai, kodel jis toks... Tai kodel? Ir tas berniukas kur pabaigoje buvo, jis kas? Gal irgi pradzioje rode? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 04, 17:20)
O as zinokit uz savo griebsiuos... biggrin.gif  nu va ziuriu ziuriu, ir del visos dabartines sumaisties tai man ta vista kalta...  unsure.gif  visi dabar (del jos gerumo kenano atzvilgiu) gali taikiniu tapt... Ir omero tevai, ir bade... Nekalti zmones... Nesusisije net... Ot saunuole kokia... O ezeli dar ir zudiku is didziosios raides padare (isprovokavo tokia ivykiu seka)... Cia daug kas sako, kad ji myli ezeli, susi***ta tokia meile... Tas stovi, verkia, zlunga akyse (scena prie laiptu, kad ir turbut suvaidinta) o ji ka, paziurejo ir nuejo toliau.... Ot geradare, su sesers zudiku geriau aisku... Jau tuoj gien del jos nedaziuresiu serialo  biggrin.gif  lotuliukas.gif


paprastas.paviršutiniškas žvilgsnis,kur pirma užkliuva akis ,tas ir kaltas....manau,gal reikėtų šiek tiek giliau viską paanalizuoti.Gaila,dėdulės nebėra-paaiškintų.
Papildyta:
man ,rodos,kitą penktadienį baigsim žiūrėti ir patarinėti tą žudikišką serijalą...reikia skubiai peržvelgti būsimąjį,jei toks pat-kraujo klanų kupinas,pereisiu prie meksikietiškų pasakų-ramiau ir linksmiau.
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 04, 17:20)
O as zinokit uz savo griebsiuos... biggrin.gif  nu va ziuriu ziuriu, ir del visos dabartines sumaisties tai man ta vista kalta...  unsure.gif  visi dabar (del jos gerumo kenano atzvilgiu) gali taikiniu tapt... Ir omero tevai, ir bade... Nekalti zmones... Nesusisije net... Ot saunuole kokia... O ezeli dar ir zudiku is didziosios raides padare (isprovokavo tokia ivykiu seka)... Cia daug kas sako, kad ji myli ezeli, susi***ta tokia meile... Tas stovi, verkia, zlunga akyse (scena prie laiptu, kad ir turbut suvaidinta) o ji ka, paziurejo ir nuejo toliau.... Ot geradare, su sesers zudiku geriau aisku... Jau tuoj gien del jos nedaziuresiu serialo  biggrin.gif  lotuliukas.gif

Na aš kadangi palaikau Aišan tai nelabai sutikčiau ax.gif Bet čia jau kaip kam, tos kurios palaiko Aišan sakys, kad ji paleido Kenaną todėl, nes nenorėjo būt kalta dėl dar vieno žmogaus mirties (vertas jis to ar ne jau kitas klausimas), o tos kurios nemėgsta Aišan mano, kad jos pateisinti negalima... Manau kiekviena mes matom kitaip Aišan polegius ir kiekviena pagal savo poziciją galim rasti jai pateisinimą arba nepateisinimą smile.gif
Atsakyti
Jau norėjau apšaukt Šebnem anksčiau laiko biggrin.gif blush2.gif Laiku pasitaisė biggrin.gif
Atsakyti