Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Amapatria @ 2014 03 01, 08:54)
kalbu apie jų tikėjimą ir tik klausimo,o ne teigimo forma...tai buvo tik retorinis klausimas ir ne daugiau... g.gif


tai koks klausimas jusu, ar musulmonui gyvybe nesvarbi? g.gif g.gif manau ji visiem svarbi, nesvarbu koks tavo tikejimas biggrin.gif
nereiketu turbut tiketis, kad kriminaliniam seriale niekas nieko nenuzudytu, nesisaudytu, jei jau taip butu, tai tada tas filmas ne kriminalinis biggrin.gif

---

O siaip vakar dar irgi galvojau, kad kitokios mirties dedei turbut neissivaizduociau gyvenant toki gyvenima, ir isvis kai tiek susaudytas, persaudytas tai senukas nemazai isgyveno smile.gif Ir aisku butu galima sakyti, kad savo svajone - uzkariauti stambula, jis ivykde, bent jau mafijozu pasaulyje tikrai buvo autoritetas mirksiukas.gif

Idomu kaip toliau viskas rutuliosis g.gif Dabar turetu Kenano eile ateiti...
Atsakyti
Dabar turetu Kenano eile ateiti...[QUOTE]
nors ir žinau,bet,aišku, nesakysiu...bet šie du žmonės dėl meilės,dėl ambicijų sužlugdė daugelio gyvenimus...o Ramiso žmona?-nei pakarta,nei paleista,vaikai nužudyti,vyras su meiluže gyvena...O Kenanas ,manau,jau seniai buvo pamiršęs meilę ,užkrito net jos vardas,keršyją tik ambicijų genamas.O dėl žudynių,tai jei žudai vardan savo "teisingos' religijos-viskas jiems atleidžiama....na,bet čia ne religiniai motyvai.Matyt,scenaristai taip pasistengė,kad ,atrodo,šiuolaikiniam Stambule tokie žiaurumai vyksta nuolat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 03 01, 01:19)
Atsakau ir as  biggrin.gif  na jusu argumentas del seses man siaip is vis ne argumentas... Jei tu del sesers paaukojai savo meile, tai cia tik tavo reikalas ir apsisprendimas... Bahar del to neturejo jai likt skolinga.. Ir dar toks pastebejimas, kas per didviriskumas "aukot" kita zmogu?! blink.gif  save aukot, as suprantu, bet kita paaukot... Gerai tokiu aukotoju-didvyriumi but smile.gif  doh.gif  del to, kad omeras jai atkersijo, tai zinot, BUVO UZ KA! Net nesigilinsiu i tai, nesamone, kad matai, dar jis gal rankas istieses turejo grist ir jai kojas buciuot?!  doh.gif  dar mazai jai kliuvo nuo jo. Del omero seimos, tai zinot, kiekvienam tokia seima turet ir toki sunu... Man tarkim nerealiai gerai suvaidinta, ziuri ir net uzmerktom akim is intonacijos galima jausti meile, siluma ir pagarba tvyrancia ju seimoje... Bent jau man.. wub.gif  visos scenos su aisan ir sunum, man vaidyba ir tiek... O del tevo isauklejimo, pasikartosiu, aisan galejo rinktis ir turejo is ko, bet....  Aciu uz demesi mirksiukas.gif
kazkuri ir rase, jei ne dede ji, tai jis juos... O jei tarkim ezelis butu nusautas, tai idomu kiek valandu aisan paverktu? Kaip del seses ar kaip del tevo? ...
As dedes gailiu visom prasmem... Is tikruju, taip paziurejus db jau visa matyta scenariju, tai tiesiog " nereali" gyvenimo istorija.. Labai pamokanti, labai tikra, labai gyvenimiska (tik tarp eiluciu teisingai skaityt reiketu)... Gaila man dedes, labai gaila, bet buvau tikra, kad anksciau ar veliau taip bus... Snd ne viena asara nusluosciau... ax.gif

drinks_cheers.gif pritariu kiekvienam žodžiui

QUOTE("lauriux" @ 2014 03 01, 01:35)
  Kad ir daug kraujo praliejes jis per gyvenima, bet jis man vis tiek teigiamas personazas wink.gif

drinks_cheers.gif man jis ir teigiamas personažas ax.gif žinoma,nepateisinama,kad daug žuvo žmonių,bet juk daug kam ir padėjo-Ezeliui,Tefikui(žinoma,ir sau naudos iš to turėdamas mirksiukas.gif )
QUOTE(Amapatria @ 2014 03 01, 13:00)
.bet šie du žmonės dėl meilės,dėl ambicijų sužlugdė daugelio gyvenimus...
drinks_cheers.gif dėdė,sakyčiau,dėl meilės,o kenano meile linkusi abejoti,čia daugiau užgautos ambicijos g.gif man išvis keista,kai dėl moterų toookie karai vyksta blink.gif
Atsakyti
vakar atsipalaidavimui žiūrėjau naują versiją N.Giuntekino romano "Čiauškutė"-atsipalaidavu,ir užmiršau "Ezelio" pyškinimus į bet kokiį taikinį,mirties agonijas...gaila,tik labai nuklysta nuo paties Giuntekino romano linijos.O nuo ryt vėl ,matyt,dar dviem savaitėm eisim mirti su 'Ezeliu"-juk tikrai dar ne vienas mirs,a ne?
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 03 02, 13:04)
vakar atsipalaidavimui žiūrėjau naują versiją N.Giuntekino romano "Čiauškutė"-atsipalaidavu,ir užmiršau "Ezelio" pyškinimus į bet kokiį taikinį,mirties agonijas...gaila,tik labai nuklysta nuo paties Giuntekino romano linijos.O nuo ryt vėl ,matyt,dar dviem savaitėm eisim mirti su 'Ezeliu"-juk tikrai dar ne vienas mirs,a ne?

serialas ar filmas?nes serialo jau nebenoriu pradėt žiūrėt-pavasaris,po kiemus jau krapštytis reikia pradėt,o čiadar "Ezelis"nepasibaigė,o jau ir naujas reklamuojamas,žodžiu-sukrautų man šeimyna jau lagaminus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
serialas ar filmas?nes serialo jau nebenoriu pradėt žiūrėt-pavasaris,po kiemus jau krapštytis reikia pradėt,o čiadar "Ezelis"nepasibaigė,o jau ir naujas reklamuojamas,žodžiu-sukrautų man šeimyna jau lagaminus lotuliukas.gif

serijalas..ir vis dar kuriamas,įmeta po seriją kas savaitę..kai aš skaičiusi tą turkų rašytoją,tai ir užsinorėjau pavėpsoti...dabar 21 serja yra,bet nemanau,kad ištrauks iki šimtinės,bet ką gali žinoti...kai pradėjo kalbėjo apie 20 ser,o dbr dar nematyt pabaigos....kas žiūri DA-tai pagrindinis veikėjas Č-tėj tas apsaugos vadas su ūsais-labai gražus biggrin.gif man
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 03 02, 14:39)
serijalas..ir vis dar kuriamas,įmeta po seriją kas savaitę..kai aš skaičiusi tą turkų rašytoją,tai ir užsinorėjau pavėpsoti...dabar 21 serja yra,bet nemanau,kad ištrauks iki šimtinės,bet ką gali žinoti...kai pradėjo kalbėjo apie 20 ser,o dbr dar nematyt pabaigos....kas žiūri DA-tai pagrindinis veikėjas Č-tėj tas apsaugos vadas su ūsais-labai gražus biggrin.gif man

man jis ir labai gražus,tik,ūsų nereikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 28, 19:46)
Tiems musulmonams ,matyt,žmogaus gyvybė-nusispjaut cool.gif

Jei kam įdomu, tai Ezelį vaidinantis aktorius yra krikščionis mirksiukas.gif
ir apskritai šiame filme nepabrėžiama religija (tik kuklios laidojimo apeigos).
Atsakyti
Tai pažiūrėkit, amerikonų filmai, kad ir ne musulmonai, bet vien šaudo-gaudo rolleyes.gif
Tikrai, kad neparodoma religija, daugiau tradicijos. Pas meksikonus, amžinai nekaltos, nežino, kaip vaikai gimsta,mergelės Marijos, pas turkus vėl kitaip rolleyes.gif
Atsakyti
Šiandien pradžios serijos nemačiau, kažką įdomaus praleidau? ax.gif
Atsakyti
supykde Ezeli ant savo galvos unsure.gif dabar jau jis zudyt pradejo cool.gif

kai atsiunte ta deze Temuzui, taip norejau kad ten kokia bombike butu ir jis issitaskytu i visas 4 puses blush2.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Holivudė @ 2014 03 03, 15:58)
Šiandien pradžios serijos nemačiau, kažką įdomaus praleidau? ax.gif

kad pradzioje rode anos serijos pabaiga, kur Ezelis sedi su dede ant suoliuko
Atsakyti
man jis ir labai gražus,tik,ūsų nereikia lotuliukas.gif

Audrikea,jis ir 'Čiauškutėj grand ūsais,bet net ūsai grožio nenustelbia thumbup.gif
Atsakyti