Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Amapatria @ 2014 02 28, 16:49)
Atsakau Plunksnelei biggrin.gif 
Tai kodėl manot,kad Aišan nesirūpina vaiku?Jau ką ne ką ,bet,kad jai šeima jai rūpi,ji įrodė,žinoma,kaip sugebėjo tokio tėvo išauklėta.Tik mums to nerodo...jei nesirūpintų ,rodytū,kad taip ir yra...na,užteks.

neužteks neužteks lotuliukas.gif šiandien,kai ji su kenano mašina atvarė pas Ezelį ir pasiūlė pabėgti,ji pasakė:"pabėkim,aš turiu pinigų,kurių ilgam užteks mums dviem,na,jei norėsi-trim" blink.gif tai su meilužiu bėgu,o vaikas kur?ai,galima seneliams numesti,kol mama meilę žais blink.gif kaip motina po šiandien visiškai degradavusi verysad.gif rinktis meilę,o ne vaiką...
QUOTE(širlė @ 2014 02 28, 18:54)
Nu bet pabaiga siandien, tai kaip is kokiu transformeriu karu biggrin.gif  biggrin.gif

del dedes, labai gaila verysad.gif  verysad.gif

drinks_cheers.gif man ir taip juokingai,kai Ezelis išsitraukė tuos du šautuvus,kaip sulėtintam kine lotuliukas.gif
gaila dėdės verysad.gif
Atsakyti
n
QUOTE
eužteks neužteks lotuliukas.gif šiandien,kai ji su kenano mašina atvarė pas Ezelį ir pasiūlė pabėgti,ji pasakė:"pabėkim,aš turiu pinigų,kurių ilgam užteks mums dviem,na,jei norėsi-trim" blink.gif tai su meilužiu bėgu,o vaikas kur?ai,galima seneliams numesti,kol mama meilę žais blink.gif kaip motina po šiandien visiškai degradavusi verysad.gif rinktis meilę,o ne vaiką
...
žinau,mačiau ir dar matysiu...einu pažiūrėt-neperkalbėsit...Geriau Ezelio nepateisinsiu,nei Aišan,,nors...atleidau ir Ezeliui.nesu pikdžiuga...stengiuosi bžvisus suprasti ir pateisinti,net tuos niekdarius Ramisą,Kenaną ,na,ir Aliukas ne iš kelmo spirtas,o ką bekalbėti apie Čingiziuką wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 28, 18:14)
verysad.gif Dar viena mirtis... tikrai gaila dedes, gaila labai ir Azat vargse abieju tevu neteko verysad.gif


Cia jau jei ne Aisan, tai gal dar dede butu gyvas likes, gaila jos salia nebuvo, ji kai tokia gyvybiu "gelbetoja" tai gal butu dede isgelbejusi g.gif biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE
man ir taip juokingai,kai Ezelis išsitraukė tuos du šautuvus,kaip sulėtintam kine lotuliukas.gif
gaila dėdės verysad.gif

ko jau o jau dėdulės tikrai negailiu,,,Gaila,kad Ezelis taip pergyvens,,,o tie seniai abu labu tokie ir galas abiem .......Bet jau Ezelis įsitraukė į šaudynes...pistoletais tik tratina,siaubas.Tiems musulmonams ,matyt,žmogaus gyvybė-nusispjaut cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amapatria: 28 vasario 2014 - 18:53
Jetaus, mergai, pražiopsojau pradžią. Kur tas Kenanas su tais raudonais marškiniais plavinėjo? kas ta panikė, kur kalbėjo tel prie Kenano?
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2014 02 28, 20:31)
Jetaus, mergai, pražiopsojau pradžią. Kur tas Kenanas su tais raudonais marškiniais plavinėjo? kas ta panikė, kur kalbėjo tel prie Kenano?

Ji Kenano ir Selmos dukra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 28, 21:26)
Ji Kenano ir Selmos dukra  mirksiukas.gif

na,va ir pagaliau išvydot kenano dukrą,o tai keletas vis Azat piršo jam į dukras bigsmile.gif Bet kaip juokingai tas pirzius Ali įlekia į kambarį ir... Aaaazat-taip šaukia,atrodo,nori ją sušaudyt,o ne meilę pareikšt... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amapatria: 28 vasario 2014 - 20:33
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 28, 19:46)
ko jau o jau dėdulės tikrai negailiu,,,Gaila,kad Ezelis taip pergyvens,,,o tie seniai abu labu tokie ir galas abiem .......Bet jau Ezelis įsitraukė į šaudynes...pistoletais tik tratina,siaubas.Tiems musulmonams ,matyt,žmogaus gyvybė-nusispjaut cool.gif


biggrin.gif biggrin.gif nepamirskit sio filmo zanro, pagal jusu logika taip iseina, kad tie kas kuria tokius filmus kur zudynes, jiem zmogaus gyvybe nesvarbi biggrin.gif prie ko cia iskart muslmonai, ka jus galvojat jie ten begioja ir zudosi, kaip sakant jei jau musulmonas tai iskart teroristras lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 28 vasario 2014 - 20:48
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 28, 14:49)
Atsakau Plunksnelei biggrin.gif 
Taip, sesę ji mylėjo,dėl jos ir mylimąjį paaukojo..na,bet palaukit-išgelbėjo jai gyvybę,o kad ji vėl atkrito-to ji nežinojo,Bahar nesigyrė..mąstau- taip...sesei padėjau ,paaukodama savo meilę,tai,kodėl ir kitą meilę vėl aukoti dėl sesės?Juk sveika,gyva-tegu pati kovoja dėl tos meilės...juk,kiek suprantu Bahar ji ir išlaikė...Pabėgo...paliko sesę tėvui...dar tada nebuvo aišku,kad ta Bahar(darvaikas) mirtina ligonė,o Aišan savo "darbu" išlaikė abu ir tėveliuką ir Bahar..pagaliau suprato,kaip ją tėvas išnaudoja ir pabandė ištrukti iš jo..po to gal sese būtų pasirūpinusi...OI,Oi Omeras mylėjo Aišan,bet grįžo ir atkeršijo visokiausiais būdais ...pačios prisimenat...o dabar išnaudoja ją su Ramisu ir dar nežinia,kaip jai atsilygins.0 dėl vaiko,rodė,kad atvedė Omerui...reiškia su ja gyvena...tik scenaristai mums nerodo,lygiai,kaip ir Omero tėvų...bet ,gi,netikim,kad Omerčikas jais nesirūpina,a ne/?Tai kodėl manot,kad Aišan nesirūpina vaiku?Jau ką ne ką ,bet,kad jai šeima jai rūpi,ji įrodė,žinoma,kaip sugebėjo tokio tėvo išauklėta.Tik mums to nerodo...jei nesirūpintų ,rodytū,kad taip ir yra...na,užteks.


Atsakau ir as biggrin.gif na jusu argumentas del seses man siaip is vis ne argumentas... Jei tu del sesers paaukojai savo meile, tai cia tik tavo reikalas ir apsisprendimas... Bahar del to neturejo jai likt skolinga.. Ir dar toks pastebejimas, kas per didviriskumas "aukot" kita zmogu?! blink.gif save aukot, as suprantu, bet kita paaukot... Gerai tokiu aukotoju-didvyriumi but smile.gif doh.gif del to, kad omeras jai atkersijo, tai zinot, BUVO UZ KA! Net nesigilinsiu i tai, nesamone, kad matai, dar jis gal rankas istieses turejo grist ir jai kojas buciuot?! doh.gif dar mazai jai kliuvo nuo jo. Del omero seimos, tai zinot, kiekvienam tokia seima turet ir toki sunu... Man tarkim nerealiai gerai suvaidinta, ziuri ir net uzmerktom akim is intonacijos galima jausti meile, siluma ir pagarba tvyrancia ju seimoje... Bent jau man.. wub.gif visos scenos su aisan ir sunum, man vaidyba ir tiek... O del tevo isauklejimo, pasikartosiu, aisan galejo rinktis ir turejo is ko, bet.... Aciu uz demesi mirksiukas.gif
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 28, 16:03)
Aš irgi nesuprantu Ezelio biggrin.gif bėga nuo vienos prie kitos...abi myli...abiejų nepaleidžia.Arba paleidžia ir vėl grįžta....tik nereikia lia lia ant mano Aišanukės


Nesikabintu ta aisan ant kaklo, seniai butu ja pamirses ir laimingai gyvenes su bade... Tai aisan jo nepaleidzia o ne jis jos... cool.gif
QUOTE(širlė @ 2014 02 28, 16:54)
Nu bet pabaiga siandien, tai kaip is kokiu transformeriu karu biggrin.gif  biggrin.gif

del dedes, labai gaila

drinks_cheers.gif ir man labai gaila verysad.gif

QUOTE(audrikea @ 2014 02 28, 17:16)
neužteks neužteks lotuliukas.gif šiandien,kai ji su kenano mašina atvarė pas Ezelį ir pasiūlė pabėgti,ji pasakė:"pabėkim,aš turiu pinigų,kurių ilgam užteks mums dviem,na,jei norėsi-trim" blink.gif  tai su meilužiu bėgu,o vaikas kur?ai,galima seneliams numesti,kol mama meilę žais blink.gif  kaip motina po šiandien visiškai degradavusi verysad.gif rinktis meilę,o ne vaiką...

drinks_cheers.gif  man ir taip juokingai,kai Ezelis išsitraukė tuos du šautuvus,kaip sulėtintam kine
gaila dėdės


drinks_cheers.gif


Papildyta:
QUOTE(širlė @ 2014 02 28, 17:54)
Cia jau jei ne Aisan, tai gal dar dede butu gyvas likes, gaila jos salia nebuvo, ji kai tokia gyvybiu "gelbetoja" tai gal butu dede isgelbejusi g.gif


drinks_cheers.gif va va, kaip kazkuri ir rase, jei ne dede ji, tai jis juos... O jei tarkim ezelis butu nusautas, tai idomu kiek valandu aisan paverktu? Kaip del seses ar kaip del tevo? ...
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 28, 18:46)
ko jau o jau dėdulės tikrai negailiu,,,Gaila,kad Ezelis taip pergyvens,,,o tie seniai abu labu tokie ir galas abiem .......Bet jau Ezelis įsitraukė į šaudynes...pistoletais tik tratina,siaubas.Tiems musulmonams ,matyt,žmogaus gyvybė-nusispjaut cool.gif


As dedes gailiu visom prasmem... Is tikruju, taip paziurejus db jau visa matyta scenariju, tai tiesiog " nereali" gyvenimo istorija.. Labai pamokanti, labai tikra, labai gyvenimiska (tik tarp eiluciu teisingai skaityt reiketu)... Gaila man dedes, labai gaila, bet buvau tikra, kad anksciau ar veliau taip bus... Snd ne viena asara nusluosciau... ax.gif
Atsakyti
Net neisivaizduoju, kaip siandien kam nors pavyko neispausti nei asarales, nes as tai apraudojau dede kaip priklauso blush2.gif doh.gif Kazkaip gaila, kad jo nebeliks siame filme, man jo mintys apie gyvenima, pamokymai visi, dare si filma itin idomu smile.gif Kad ir daug kraujo praliejes jis per gyvenima, bet jis man vis tiek teigiamas personazas wink.gif

Nezinau kaip jums, bet man turku serialai jau i krauja iaugo, nebegaliu be ju, bet kartu ir erzina, nes vos ne kiekviena serija reikia verkti doh.gif Na bent jau man, nes kitaip negaleciau, isijauciu 100% rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE("lauriux" @ 2014 03 01, 00:35)
Net neisivaizduoju, kaip siandien kam nors pavyko neispausti nei asarales, nes as tai apraudojau dede kaip priklauso  blush2.gif  doh.gif  Kazkaip gaila, kad jo nebeliks siame filme, man jo mintys apie gyvenima, pamokymai visi, dare si filma itin idomu  smile.gif  Kad ir daug kraujo praliejes jis per gyvenima, bet jis man vis tiek teigiamas personazas wink.gif

Nezinau kaip jums, bet man turku serialai jau i krauja iaugo, nebegaliu be ju, bet kartu ir erzina, nes vos ne kiekviena serija reikia verkti doh.gif  Na bent jau man, nes kitaip negaleciau, isijauciu 100%  rolleyes.gif


Isliejam ir mes tu asaru,ir ne viena unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 02 28, 21:47)
biggrin.gif  biggrin.gif nepamirskit sio filmo zanro, pagal jusu logika taip iseina, kad  tie kas kuria tokius filmus kur zudynes, jiem zmogaus gyvybe nesvarbi biggrin.gif prie ko cia iskart muslmonai, ka jus galvojat jie ten begioja ir zudosi, kaip sakant jei jau musulmonas tai iskart teroristras lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kalbu apie jų tikėjimą ir tik klausimo,o ne teigimo forma...tai buvo tik retorinis klausimas ir ne daugiau... g.gif
Atsakyti