Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 28, 10:56)


Puikiai pasakyta drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivuta: 28 vasario 2014 - 10:48
QUOTE(daivuta @ 2014 02 28, 10:48)
Puikiai pasakyta drinks_cheers.gif  thumbup.gif

pritariu 100 % drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 28, 11:56)
Ji visada kiekvienoje situacijoje galejo pasirinkt kita kelia... Bet kokios pasekmes? Visi jos mylimi zmones, labiausiai nukentejo butent nuo jos! Ir sukit kaip norit, teisinkit kaip iseina... rolleyes.gif

drinks_cheers.gif sutinku su kiekvienu jūsų parašytu žodžiu thumbup.gif ir labiausiai su tuo,kad visad galėjo pasirinkti kitą kelią,bet visad rinkosi lengvesnį ir sau artimesnį bei naudingesnį verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audrikea: 28 vasario 2014 - 13:43
Merginos, tai kada jau baigsis? Kokių 10 serijų gal beliko, dar per naujo serialo anonsą nesako.

Aš visgi galvoju kad pirma filmo dalis man labiau patiko, buvo daugiau emocijų. Toks jausmas, kad kitą dalį su Ramizu ir Kenanu, sugalvojo išplėst serialą.

Na nežinau, ar Selmos vietoj būčiau susidėjus su Ramizu, pamačius, kaip brolį nužudė. Nors, jei pati Kenaną padūrė...

Pastebėjau, kad kai kurios turkės tokios distrofikės, Aišan su Bahar, iš UM Bichter išvis per daug plona rolleyes.gif
Atsakyti
Dėl BIhter ( Beren Saat) kudumo tai nesutinku, jai pagal ūgį man viskas idealiai tinka, kažkur skaiciau, kad jos ūgis 1,64 cm. Tai ji man tokia smulkute, kaip tik labai gražiai ziurisi, bet gal dėl to, kad ji man apskritai idealios išvaizdos moteris😀 O va i AIsan tai negaliu žiūrėti, perkarus, perdziuvus,žiauriai ji man nesimpatiska....Bachar man grazi ir neperkarus😁
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 02 28, 16:03)
Merginos, tai kada jau baigsis? Kokių 10 serijų gal beliko, dar per naujo serialo anonsą nesako.


tai kad jau reklamuoja "Meilė ir bausmė"("Ask ve ceza")
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 28, 15:17)
tai kad jau reklamuoja "Meilė ir bausmė"("Ask ve ceza")

reklamuoja, bet nuo kada rodys, nerašo rolleyes.gif

Man tai jos visos gražios moterys, bet vis tiek Bihter neproporcinga biškelį. Na nesvarbu, svarbu gerai vaidina, ne išvaizdoj esmė rolleyes.gif

Įdomu, kai su Bade baigsis? Ar tik nenugalabys koks Čengizas? Šebnem išvis nusivarė visai, o tokia fifulė buvo pradžioj.
Atsakyti
Atsakau Plunksnelei biggrin.gif
Taip, sesę ji mylėjo,dėl jos ir mylimąjį paaukojo..na,bet palaukit-išgelbėjo jai gyvybę,o kad ji vėl atkrito-to ji nežinojo,Bahar nesigyrė..mąstau- taip...sesei padėjau ,paaukodama savo meilę,tai,kodėl ir kitą meilę vėl aukoti dėl sesės?Juk sveika,gyva-tegu pati kovoja dėl tos meilės...juk,kiek suprantu Bahar ji ir išlaikė...Pabėgo...paliko sesę tėvui...dar tada nebuvo aišku,kad ta Bahar(darvaikas) mirtina ligonė,o Aišan savo "darbu" išlaikė abu ir tėveliuką ir Bahar..pagaliau suprato,kaip ją tėvas išnaudoja ir pabandė ištrukti iš jo..po to gal sese būtų pasirūpinusi...OI,Oi Omeras mylėjo Aišan,bet grįžo ir atkeršijo visokiausiais būdais ...pačios prisimenat...o dabar išnaudoja ją su Ramisu ir dar nežinia,kaip jai atsilygins.0 dėl vaiko,rodė,kad atvedė Omerui...reiškia su ja gyvena...tik scenaristai mums nerodo,lygiai,kaip ir Omero tėvų...bet ,gi,netikim,kad Omerčikas jais nesirūpina,a ne/?Tai kodėl manot,kad Aišan nesirūpina vaiku?Jau ką ne ką ,bet,kad jai šeima jai rūpi,ji įrodė,žinoma,kaip sugebėjo tokio tėvo išauklėta.Tik mums to nerodo...jei nesirūpintų ,rodytū,kad taip ir yra...na,užteks.
Atsakyti
As ir nesuprantu tos Aisan..bega nuo vieno prie kito, abu myli abu isduoda..Jos vietoj senai buciau Kenana nudejus uz sese, arba vakar galejo leist RAmizui su juom issiaiskinti. O kas liecia jos grozi tai man ji grazi moteris, ir visai neperkarus kaip ir Bichter is UM, abi labai grazios moterys.
Atsakyti
QUOTE(santa_ @ 2014 02 28, 16:32)
As ir nesuprantu tos Aisan..bega nuo vieno prie kito, abu myli abu isduoda..Jos vietoj senai buciau Kenana nudejus uz sese, arba vakar galejo leist RAmizui su juom issiaiskinti. O kas liecia jos grozi tai man ji grazi moteris, ir visai neperkarus kaip ir Bichter is UM, abi labai grazios moterys.

Aš irgi nesuprantu Ezelio biggrin.gif bėga nuo vienos prie kitos...abi myli...abiejų nepaleidžia.Arba paleidžia ir vėl grįžta....tik nereikia lia lia ant mano Aišanukės schmoll.gif
Atsakyti
Nu bet pabaiga siandien, tai kaip is kokiu transformeriu karu biggrin.gif biggrin.gif

del dedes, labai gaila verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 28 vasario 2014 - 17:05
verysad.gif Dar viena mirtis... tikrai gaila dedes, gaila labai ir Azat vargse abieju tevu neteko verysad.gif
Atsakyti