Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Amapatria @ 2014 02 27, 20:13)
Palaikau,ir palaikysiu Aišan...ji daro,ji žino...jau tikrai neatleis Kenaniukui savo sesers nužudymo...O dėl jos sūnaus...taigi jis su Aišan gyvena...o jau Ezelis ką? ne tėvas?Ir ar bent jam be dėdulės gar kas nors rūpi?

Kur su aisan gyvena ? pas kenana ? tai pas Ezelio tevus palieka, tai kazkur pasiima, ka zinau, gera motinele doh.gif
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2014 02 27, 20:18)
Na ir aš puoliau čia strimgalviais peržiūrinėti seriją, bet, manau truputi kitaip apie Aišan...Kodėl ji Ezeliui po Kenano pabėgimo sakė, kad taip reikia? Man kažkaip atrodo, kad čia dar kokio nors plano dalis smile.gif jei ne, tai nžn nžn ar Aišan pateisinsiu doh.gif

nu bet teb pas juos planas po plano seka unsure.gif vis tokie protingi, viska apskaiciuoja, numano kas bus cool.gif gerai, kai turi laiko, tai galinieko neveikdamas ir kersto palnus regzti tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(audrikea @ 2014 02 27, 20:18)
oi,dėkui 4u.gif kaip tik vaikis jau vonion įgrūstas,tai mamkai paskanauti pats tas mirksiukas.gif

i sveikata drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 27, 22:13)
Palaikau,ir palaikysiu Aišan...ji daro,ji žino...jau tikrai neatleis Kenaniukui savo sesers nužudymo...O dėl jos sūnaus...taigi jis su Aišan gyvena...o jau Ezelis ką? ne tėvas?Ir ar bent jam be dėdulės gar kas nors rūpi?
sutinku,kad tėvas ir jo dėl to neteisinu schmoll.gif bet kita vertus-jis jo neaugino,apie jį tesužinojo po kiek-berods 10-metų g.gif tad to ryšio tarp jų ir rūpesčio nėra verysad.gif taip supratau,kad jūs peržiūrėjot anksčiau visą serialą? tad gal vėliau ir išlys koks"stebuklas",kai bus dėl ko aišan pateisint,bet kol kas...vien šiandieninėj serijoj-juk tiesiogine ta žodžio prasme pakiši po kulkom savo mylimąjį,tad tikrai pagrįstas tas klausimas-ar tas žmogus tikrai toks mylimas g.gif
Atsakyti
Nu ta Aisan doh.gif doh.gif doh.gif as ta sterva buciau uzmusus, jei taip padarytu, o tas bailys tik trypcioja, nebegaliu as nei i Ezeli ziuret, jau toks bevalis, jau toks dundukas, sitokia melage, isverstakaile dar myli, po visko ko ji pridarius.. butu jis su ta Bade ir laimingai sau gyventu, o su sita tai nezinai kas bus rytoj - tu ar vel koks pilvotas dede doh.gif doh.gif isgelbejo gi ji matai nors viena zmogu - blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif nu nebesikeiksiu, nes apie ja graziai kalbet nemoku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 02 27, 20:34)
Nu ta Aisan doh.gif  doh.gif  doh.gif  as ta sterva buciau uzmusus

o cia tai emocijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 27, 20:13)
Palaikau,ir palaikysiu Aišan...ji daro,ji žino...jau tikrai neatleis Kenaniukui savo sesers nužudymo...O dėl jos sūnaus...taigi jis su Aišan gyvena...o jau Ezelis ką? ne tėvas?Ir ar bent jam be dėdulės gar kas nors rūpi?

drinks_cheers.gif man tai jau ezelis pradeda nepatikt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(širlė @ 2014 02 27, 20:34)
butu jis su ta Bade ir laimingai sau gyventu,

Tai kad su ta Bade neidomu butu gyvent doh.gif su Aisan bent nuotykiu visokiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 02 27, 20:52)
Tai kad su ta Bade neidomu butu gyvent  doh.gif su Aisan bent nuotykiu visokiu  biggrin.gif

jom nenuobodu, pasisaudo, pasigaudo, smagumelis tikras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 27, 21:31)
sutinku,kad tėvas ir jo dėl to neteisinu schmoll.gif bet kita vertus-jis jo neaugino,apie jį tesužinojo po kiek-berods 10-metų g.gif tad to ryšio tarp jų ir rūpesčio nėra verysad.gif taip supratau,kad jūs peržiūrėjot anksčiau visą serialą? tad gal vėliau ir išlys koks"stebuklas",kai bus dėl ko aišan pateisint,bet kol kas...vien šiandieninėj serijoj-juk tiesiogine ta žodžio prasme pakiši po kulkom savo mylimąjį,tad tikrai pagrįstas tas klausimas-ar tas žmogus tikrai toks mylimas g.gif

peržiūrėjus,bet aš kažkaip veikėjus pasirenku ir vėliau nebekeičiu nuomonės ir bandau tiesiog žvelgti į viską iš jų pozicijų.O jau kas buvo prieš Aišan,tai nemanau,kad peržiūrėję serjalą pakeis nuomonę.O kokia prasme ji Ezelį pakišo?Tiesiog ,,,neištvėrė ir padėjo pabėgti tam Kenanui...o iš ties tai tiek Ramizas ,tiek Kenanas abu labu tokie...o dėl jų senų reikalų kenčia visi.Man pav,gaila buvo Aišan,kai jai reikėjo stebėti tą parodqmąjį meilų išsiskyrymą su Bade...
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 27, 21:56)
peržiūrėjus,bet aš kažkaip veikėjus pasirenku ir vėliau nebekeičiu nuomonės ir bandau tiesiog žvelgti į viską iš jų pozicijų.O jau kas buvo prieš Aišan,tai nemanau,kad peržiūrėję serjalą pakeis nuomonę.O kokia prasme ji Ezelį pakišo?Tiesiog ,,,neištvėrė ir padėjo pabėgti tam Kenanui...o iš ties tai tiek Ramizas ,tiek Kenanas abu labu tokie...o dėl jų senų reikalų kenčia visi.Man pav,gaila buvo Aišan,kai jai reikėjo stebėti tą parodqmąjį meilų išsiskyrymą su Bade...



Nu jus nesupykit, as vis dar tikiuosi, kad kazkas islis, del ko jus ja palaikot, bet jei sakot, kad nelabai, tai as jau nebedavedu galu, kaip jus galit taip naiviai i ja ziuret?! g.gif mirksiukas.gif 4u.gif sakot, gaila kaip ziurejo issiskirima, o tai kai atejus "apsiko" bade kaip tik mokejo, tada matai negaila, ji mylinti moteris, kuri del jo viska gali... Uz ka badei turetu ji taip sakyt, uz tai, kad ji kolkas tik padeda ezeliui (moraliskai, dvasiskai)... O sita... Bukim bedni, bet teisingi, ji su savo "meile" is ezelio ateme VISKA, net jei tam ir pateisinimas yra, nors neisivaizduoju, kas tai galetu but smile.gif padejo pabegti, nes neistvere matai... Tai tu pamastyk, kodel jis cia, o ne neistvere... Absurdas... Sakot del kenano ir ramizo cia viskas, tai jei ta visazinanti vista nelistu i ju reikalus ir nekurstytu nauju intrigu, jau seniai viskas butu baigta ir puses tu mirciu nebutu buve... g.gif nu tuoj as jusu prasysiu pageltonint uz ka jums ji patinka, o tai dar tokie keli jos zingsniai tai i tv tapkem pradesiu metyt biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu tuoj as jusu prasysiu pageltonint uz ka jums ji patinka, o tai dar tokie keli jos zingsniai tai i tv tapkem pradesiu metyt biggrin.gif
fear.gif gerai,kad aš nepasitaikysiu tų tapkių kelyje
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 28, 06:41)
nu tuoj as jusu prasysiu pageltonint uz ka jums ji patinka, o tai dar tokie keli jos zingsniai tai i tv tapkem pradesiu metyt biggrin.gif
fear.gif gerai,kad aš nepasitaikysiu tų tapkių kelyje



Ne ne... mano ispuoliai tik pries ja butu... biggrin.gif jos salininkai ne prie ko lotuliukas.gif lotuliukas.gif

na tikrai turi but kazkoks pasiskinimas g.gif nes jei taip ir liks, tai nzn tada... visus jinai suzlugde, kas su ja buvo..

Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 28, 08:31)
Ne ne... mano ispuoliai tik pries ja butu...  biggrin.gif jos salininkai ne prie ko lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na tikrai turi but kazkoks pasiskinimas g.gif  nes jei taip ir liks, tai nzn tada... visus jinai suzlugde, kas su ja buvo..

nu jau tiknereikia del visko Aisan kaltint schmoll.gif

meskit ne tapke,o plyta i savo tv,kai ja rodys,tai nereikes daugiau be reikalo nervu gadint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 02 28, 08:51)
nu jau tiknereikia del visko Aisan kaltint  schmoll.gif

meskit ne tapke,o plyta i savo tv,kai ja rodys,tai nereikes daugiau be reikalo nervu gadint  biggrin.gif



Nu jus sau kaip nenorit, bet taip ir yra.... Sese taip mylejo taip mylejo, kad maza paliko su tevu, del savo geroves.... Veliau omera taip mylejo taip mylejo, kad isdave ir pasmerke jo seima gyvent kaip zudiko artimiesiems, o pati prabangoj maudesi.... Veliau sese dar labiau mylejo, kad zinant apie jos jausmus, isdave ja su ezeliu, del saves... Cinguza, kuri jos sunus tevu vadino, su kuriuo pragyveno 10 metu ar ten kazkiek, isdave del saves (noro but su ezeliu)... Sunu, ir ta visiem numeta... Nelabai is jos kokia motina, matomai, kad myli.... Teva taip mylejo taip mylejo, kad nusove.... Ezeli taip mylejo taip mylejo, kad isdave, del saves, ir jau ne karta... Kenana nei tai myli nei tai nekencia, tai dar irgi neaisku kaip beigsis.... Kas dar?! Koks skirtumas kokios aplinkybes... Ji visada kiekvienoje situacijoje galejo pasirinkt kita kelia... Bet kokios pasekmes? Visi jos mylimi zmones, labiausiai nukentejo butent nuo jos! Ir sukit kaip norit, teisinkit kaip iseina... rolleyes.gif
Atsakyti