Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(audrikea @ 2014 02 27, 10:38)
po diskusijų apie Azat tėvą,susimąsčiau:dėdei pasakė,kad Selma nėščia anksčiau nei kenanas ją išprievartavo?aš bent taip įsivaizdavau g.gif bet vakar serijoj Selma verkė ir sakė kenanui,kad nenoriu jo(t.y.vaiko),kad nekenčiu...tai arba dėdei dėl nėštumo melavo,arba vaikas kenano,o gal vistik dėdės?žodžiu,painu kaip visada ax.gif
man dar juokingas dėdės ir Ezelio šokis per vestuves buvo lotuliukas.gif  kaip du gaidžiukai lotuliukas.gif  ir dar šiek tiek keista buvo,kadšoko Ezelis ir dėdė g.gif  maniau,kad uošvis su žentu turėtų šokti g.gif bet prie ko čia Ezelis g.gif nors nesuprasi jų papročių...

Kad as tai viska supratau, pasake, kad Selma laukiasi ir tuoksis su Kenanu, tipo is meiles. O dabar neiskente ir pasake, kad ji pastojo, kai ja Kenanas isprievartavo...
Atsakyti
Nors paprastai palaikau Aišan, bet šiandien ant jos pykstu - šitaip viską sugadinti ir dar dėl šito veiksmo ateity gali būti daug kraujo pralieta (jei vėl kokie kerštai prasidės) schmoll.gif
Atsakyti
kažkada,kažkuri probėgom užsiminėt,kad Ezelis kažkaip nekaip pasielgs su Džanu...tikiuosi,kad tai tebuvo tas jo trenkimas vaikui...o kur dabar Džanas?motinėlė kerštais ir meilėm užsiėmus,o kur vaikas?iš Omero tėvų pasiėmė,bet nemačiau,kad vėl būtų nuvežtas,bet gal praleidau?
jei mano nuomonė apie aišan nors kiek sušvelnėja,tai šiandien vėl ja baisėjausi blink.gif pirmiausia,tai Badė jos prašė-"nesinaudok Ezeliu ",bet kur gi,ji"myli"...tas glaustymasis,pusnuogės vaikščiojimas...o paskui tai išvis gražumai blink.gif "neišgelbėjau tavęs,tai nors jį išgelbėjau" blink.gif tikrai vertas išgelbėjimo buvo:nužudė tavo seserį,pačią pavertė tėvžude ir dar yra mirtinas tavo"mylimojo"priešas,ir aišku,kad jei Ezelis nenužudys kenano,tai kenanas jį nužudys...tai išeina,kad Ezelio nemyli,kenanas brangesnis...ir nereikia jokių lia lia apie sąžinės graužatį dėl Omero pakišimo..
kai Ezelis pasiuto,tai jau namuose kojom trypiau-"duok į snukį,spjauk,už plaukų tą kalę gerai patasyk" blush2.gif
gerai ir Ezelį supurtyt norėčiau-kaip koks abelis tiki ta bjaurybe blink.gif man jau vien tas jos pokalbis su kenanu,kai apsiverkė...kaip galima tikėti tokiu žmogum?taip įtikinamai meluoja,tai kaip gali būti tikras,kad ji tavęs neapgaudinėja?žodžiu,po pastarųjų dviejų serijų žiauriai pykstu ant Ezelio mad.gif rimtai svarstau išbraukti iš savo mylimiausiųjų sąrašo g.gif lotuliukas.gif
Selmos vietoj-nežinau ar būčiau pasirinkusi dėdę g.gif baisiai man kenano brolio nužudymas pasirodė...viena yra žinoti,įtarti,bet visai kita-savo akim pamatyti g.gif
Atsakyti
Ar kazka idomaus siandien praleidau nemacius sios serijos ?
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 27, 20:25)
Ar kazka idomaus siandien praleidau  nemacius sios serijos ?

šiaip tai visos serijos kažkuo įdomios g.gif bet jei esat aišan nemėgstančiųjų pusėje ir norite ja pasipiktinti-pažiūrėkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 27, 19:03)
šiaip tai visos serijos kažkuo įdomios g.gif  bet jei esat aišan nemėgstančiųjų pusėje ir norite ja pasipiktinti-pažiūrėkit mirksiukas.gif

bent jau kokius faktus mestelkit, neturesiu laiko iki rytdienos serijos paziuret, nebent jei sekmadieni bus laisvesnio laiko
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 27, 17:40)
kažkada,kažkuri probėgom užsiminėt,kad Ezelis kažkaip nekaip pasielgs su Džanu...tikiuosi,kad tai tebuvo tas jo trenkimas vaikui...o kur dabar Džanas?motinėlė kerštais ir meilėm užsiėmus,o kur vaikas?iš Omero tėvų pasiėmė,bet nemačiau,kad vėl būtų nuvežtas,bet gal praleidau?
jei mano nuomonė apie aišan nors kiek sušvelnėja,tai šiandien vėl ja baisėjausi blink.gif pirmiausia,tai Badė jos prašė-"nesinaudok Ezeliu ",bet kur gi,ji"myli"...tas glaustymasis,pusnuogės vaikščiojimas...o paskui tai išvis gražumai blink.gif  "neišgelbėjau tavęs,tai nors jį išgelbėjau" blink.gif tikrai vertas išgelbėjimo buvo:nužudė tavo seserį,pačią pavertė tėvžude ir dar yra mirtinas tavo"mylimojo"priešas,ir aišku,kad jei Ezelis nenužudys kenano,tai kenanas jį nužudys...tai išeina,kad Ezelio nemyli,kenanas brangesnis...ir nereikia jokių lia lia apie sąžinės graužatį dėl Omero pakišimo..
kai Ezelis pasiuto,tai jau namuose kojom trypiau-"duok į snukį,spjauk,už plaukų tą kalę gerai patasyk" blush2.gif 
gerai ir Ezelį supurtyt norėčiau-kaip koks abelis tiki ta bjaurybe blink.gif  man jau vien tas jos pokalbis su kenanu,kai apsiverkė...kaip galima tikėti tokiu žmogum?taip įtikinamai meluoja,tai kaip gali būti tikras,kad ji tavęs neapgaudinėja?žodžiu,po pastarųjų dviejų serijų žiauriai pykstu ant Ezelio mad.gif rimtai svarstau išbraukti iš savo mylimiausiųjų sąrašo g.gif  lotuliukas.gif 
Selmos vietoj-nežinau ar būčiau pasirinkusi dėdę g.gif baisiai man kenano brolio nužudymas pasirodė...viena yra žinoti,įtarti,bet visai kita-savo akim pamatyti g.gif



drinks_cheers.gif nu po sios serijos, tai jau baisiai atsiprasau visu megstanciu aisan, nu bet KALIU KALE ji man!!!!!!!!! Ner jai pasigailejimo, greiciau kas ja nudobtu, tai visi kiti laimingi galetu buti... !!!!! doh.gif visiskai nesuprantu jos poelgio, ji ne tik kad jos zodziai isgelbejo kenana, bet tuo paciu kaip ir pasmerke ezeli... Matomai todel, kad nesusigunde ja... Kekse!!! schmoll.gif negaliu i ja ziuret po sios serijos, viskas ka ji snekejo apie savo meile sesei ir tai kad viska dare del jos ir tt.. Visi zodziai nieko verti... Viskas, ji mano priesas iki serialo pabaigos.... Nerasiu, kaip ja reabilituot tikrai, kas be ir nutiktu... Taskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 27, 21:16)
bent jau kokius faktus mestelkit, neturesiu laiko iki rytdienos serijos paziuret, nebent jei sekmadieni bus laisvesnio laiko

rodė vėl kenano ir selmos vestuves,dėdė ten pašaudė,visi išsilakstė ir liko trise...selma suvaidino,kad persileido,dėdė liepė kenanui pasirinkti-selma arba brolis,tas pasirinko selmą,dėdė perrėžė gerklę kenano broliui,o selma perdūrė su stiklo šuke kenaną...žodžiu,kenanas liko prie suskilusios geldos mirksiukas.gif
kai pasirodė kenanas,aišan paskambino Ezeliui,ir šis su dėde nusprendė,kad ji toliau gali būti jaukas...nusprendė,kad Ezelis su aišan pasislėps,taip išviliodami kenaną...Ezelis atvarė pas Badė,jai pasakė,kad išvyks su aišan,ta truputį supavyduliavo,bet Ezelis meiliai pakalbėjo ir ta susilydė ir išleido...sodyboj aišan suvaidino,kad bijo pelės,atbėgo pas Ezelį,tas,tipo,nesuprato,kad ji meluoja,ta dar dėl praeities paverkšeno ir naktį abu praleido ant žemės apsikabinę...ryte aišan paskambino kenanui,paverkė,kad ją gelbėtų ir pan.,kenanas viską metė ir atskubėjo(kuo labai nustebau,nes šiaip tai jis man atrodė žiaauriai protingas g.gif ),jam įėjus į kambarį aišan vėl paverkšleno,paskui jį užrakino kambaryje,o iš kito kambario išėjo dėdė...dėdė kažką apie vaiką kenano užsiminė,o kenanas labai nustebo,nes manė,kad Selma persileido...staiga aišan įpuolė į kambarį ir per sumaištį kenanas pabėgo verysad.gif Ezelis pasiuto,bet,mano dideliam nusivylimui-į marmūzę neužvožė verysad.gif o aišan išpyškino:"tavęs neišgelbėjau,tai nors jį išgelbėjau"...čingizas su kaja kalbėjo,susivienijo abu prieš kenaną,nors kaja čingizui pasakė,kad visiškai juo nepasitiki...dabar draugai-kaja,čingizas ir tas psichopatas su sportbačiais...baigėsi tuo,kad kenanas tam psichopatui liepė surinkt visą gaują,o Ezelis-saviškiam pasiruošt...ai,dar tefikas savo blondinukę nuo kažkokių meškių atmušė,ne ta,apsinarkašinusi,vėl būtų valkatavusi...lyg ir viskas g.gif iš jūsų-bent jau taurė ko nors putojančio mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 27, 21:30)
drinks_cheers.gif  nu po sios serijos, tai jau baisiai atsiprasau visu megstanciu aisan, nu bet KALIU KALE ji man!!!!!!!!! Ner jai pasigailejimo, greiciau kas ja nudobtu, tai visi kiti laimingi galetu buti... !!!!!  doh.gif  visiskai nesuprantu jos poelgio, ji ne tik kad jos zodziai isgelbejo kenana, bet tuo paciu kaip ir pasmerke ezeli... Matomai todel, kad nesusigunde ja... Kekse!!!  schmoll.gif  negaliu i ja ziuret po sios serijos, viskas ka ji snekejo apie savo meile sesei ir tai kad viska dare del jos ir tt.. Visi zodziai nieko verti... Viskas, ji mano priesas iki serialo pabaigos.... Nerasiu, kaip ja reabilituot tikrai, kas be ir nutiktu... Taskas doh.gif

drinks_cheers.gif sutinku su viskuo,tik gal taip kategoriškai dėl priešo iki serialo pabaigos nepasisakau g.gif bet kol kas tai aš jums į draugiją friends.gif 4u.gif o kad ji Ezelio nemyli,tai ir faktas-savo paęios rankom pasmerkė taip baisiai mylimą žmogų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 27, 19:48)
  iš jūsų-bent jau taurė ko nors putojančio mirksiukas.gif

o tai didelis dekui wub.gif
o toks tiks ? mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tigrinė @ 2014 02 27, 18:10)
Nors paprastai palaikau Aišan, bet šiandien ant jos pykstu - šitaip viską sugadinti ir dar dėl šito veiksmo ateity gali būti daug kraujo pralieta (jei vėl kokie kerštai prasidės)  schmoll.gif

Palaikau,ir palaikysiu Aišan...ji daro,ji žino...jau tikrai neatleis Kenaniukui savo sesers nužudymo...O dėl jos sūnaus...taigi jis su Aišan gyvena...o jau Ezelis ką? ne tėvas?Ir ar bent jam be dėdulės gar kas nors rūpi?

Atsakyti
Na ir aš puoliau čia strimgalviais peržiūrinėti seriją, bet, manau truputi kitaip apie Aišan...Kodėl ji Ezeliui po Kenano pabėgimo sakė, kad taip reikia? Man kažkaip atrodo, kad čia dar kokio nors plano dalis smile.gif jei ne, tai nžn nžn ar Aišan pateisinsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 27, 21:57)
o tai didelis dekui  wub.gif
o toks tiks ?  mirksiukas.gif

user posted image

oi,dėkui 4u.gif kaip tik vaikis jau vonion įgrūstas,tai mamkai paskanauti pats tas mirksiukas.gif
Atsakyti