Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 26, 18:50)
O man tai bade patinka... cool.gif  kazkaip as galvoju, kad ji is tikruju noretu, kad gerai butu ezeliui


drinks_cheers.gif šiandieninis jos pokalbis su aišan...
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 26, 19:38)
dėl Aišan tai manau, kad vakar kavinėje pasakyti jos žodžiai Ezeliui, kad neva gal Kenanas jai ir patinka tik įrodo tai, kad ji tikrai nori gero Ezeliui...
už šį epizodą-pagarba aišan thumbup.gif

kažkada kažkuri forumietė rašė,kad čingizas paliks bjauriausias iš visų,tai dabar jau tuo įsitikinom verysad.gif bet jis ir drąsus blink.gif nebijo nei kenano,nei dėdės...negi toks tikras,kad niekas nesusigaudys?jau nekart pagalvojau,kad bereikalo jį vis gyvą palieka
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 26, 17:55)
kažkada kažkuri forumietė rašė,kad čingizas paliks bjauriausias iš visų,tai dabar jau tuo įsitikinom verysad.gif bet jis ir drąsus blink.gif nebijo nei kenano,nei dėdės...negi toks tikras,kad niekas nesusigaudys?jau nekart pagalvojau,kad bereikalo jį vis gyvą palieka

gal ne as viena rasiau, bet tikrai rasiau, kad bjaurybe...bet pacia pabaiga dar ir del cingizo ziurejau pora kartu....pastebejau, kad lietuviu kalba man tiksliau daugiau isvercia, rusu kalba ne taip ziurejosi schmoll.gif o dar seriju visu nera...
Atsakyti
o mane tai nervuoja Ezelis(tiksliau scenaristai )biggrin.gif -*****,apie tą dėdulę šokinėja ir šokinės ,kaip nuolankus sūnus,o saviškius visai apleido...Mertą nudaigojo ir paliko juos vienus ten raudoti,o jau dėdulę popina....juk jei ne Ramizo "išdaigos"ir Mertas ir Bahar būtų gyvi.O jau Č ingizas tai jau fruktelis,kokių sunku ir surasti...
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 26, 20:43)
o mane tai nervuoja Ezelis(tiksliau scenaristai )biggrin.gif -*****,apie tą dėdulę šokinėja ir šokinės ,kaip nuolankus sūnus,o saviškius visai apleido...Mertą nudaigojo ir paliko juos vienus ten raudoti,o jau dėdulę popina....juk jei ne Ramizo "išdaigos"ir Mertas ir Bahar būtų gyvi.O jau Č ingizas tai jau fruktelis,kokių sunku ir surasti...

drinks_cheers.gif Bet kai pagalvoji tai dėdė tikrai daug dėl Ezelio padarė
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 02 26, 17:02)
Na atrodo prasai kaip zmoniu, o cia bakst ir vel apie pabaiga doh.gif as pvz spec praleidau kelis psl kur kazkas pabaiga parase...



QUOTE(mickute7 @ 2014 02 26, 17:06)
panasu, kad ne visi skaityt moka  unsure.gif



Na labai atsiprasau jei jau cia per daug parasiau, bet po to, kai nepageltoninant buvo parasyta pabaiga ir dar turbut keliolika zinuciu apie tai, nemaniau, kad kazkas butent tuos puslapius specialiai zinodamas, praleido..... As nepagalvojau, kad reiktu slepti tai, kas jau buvo nepageltoninta ir "apdiskutuota"....
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 26, 21:27)
Na labai atsiprasau jei jau cia per daug parasiau, bet po to, kai nepageltoninant buvo parasyta pabaiga ir dar turbut keliolika zinuciu apie tai, nemaniau, kad kazkas butent tuos puslapius specialiai zinodamas, praleido..... As nepagalvojau, kad reiktu slepti tai, kas jau buvo nepageltoninta ir "apdiskutuota"....

tai kazkas kazka leptelejo, tai sekancios toliau viska pasakoja... nu tai gal aciu nereikia su visomis smulkmenomis ispliurpti, jokios jau intrigos mums nepaliekat ? eikit kur maciusios diskutuoja ir varykit. nu argi taip sunku suprast ? Ar jus knygas irgi nuo kito galo skaitot ? ??????

as irgi kazkur uzmaciau kad jau ne i tema raso, tai ir persokau neskaicius puslapius
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 26, 22:36)
tai kazkas kazka leptelejo, tai sekancios toliau  viska pasakoja... nu tai gal aciu nereikia su visomis smulkmenomis ispliurpti, jokios jau intrigos mums nepaliekat ? eikit  kur maciusios diskutuoja ir varykit. nu argi taip sunku  suprast ? Ar jus knygas irgi nuo kito galo skaitot ? ??????

as irgi kazkur uzmaciau kad jau ne i tema raso, tai  ir persokau neskaicius puslapius

Lygiai taip ir as, netycia isijungiau psl, kuriame jau barete kazka, kas pabaiga isdeste, tai ir negrizau atgal skaityti, o taip faina ateiti I cia ir padiskutuoti apie tai ka mateme tos dienos serijoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 26, 21:36)
tai kazkas kazka leptelejo, tai sekancios toliau  viska pasakoja... nu tai gal aciu nereikia su visomis smulkmenomis ispliurpti, jokios jau intrigos mums nepaliekat ? eikit  kur maciusios diskutuoja ir varykit. nu argi taip sunku  suprast ? Ar jus knygas irgi nuo kito galo skaitot ? ??????

as irgi kazkur uzmaciau kad jau ne i tema raso, tai  ir persokau neskaicius puslapius



QUOTE(oziarage @ 2014 02 26, 22:09)
Lygiai taip ir as, netycia isijungiau psl, kuriame jau barete kazka, kas pabaiga isdeste, tai ir negrizau atgal skaityti, o taip faina ateiti I cia ir padiskutuoti apie tai ka mateme tos dienos serijoje smile.gif



Siaip tai pabaigos ir tolesniu seriju as nemacius.... Mano parasymas, kad gaila, kad jie issiskirs yra interpretacija tos lepteltos pabaigos... Nes nesueina galai man tada... As kazkada jau senokai esu rasius, kad man atrodo, del tam tikru aplinkybiu, kad azat tai kenano dukra, praejo koks geras menuo jei ne daugiau ir db tai gal yra tiesa, tai taip iseitu, kad as ir pries tai per daug parasiau?! Manau, kabinates ant lygios vietos.... Ir kartoju, as ne is tu, kurios mate bent serija i prieki, kaip tik dar tu einanciu db ne visada daziuriu.
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 27, 00:27)
Manau, kabinates ant lygios vietos.... Ir kartoju, as ne is tu, kurios mate bent serija i prieki, kaip tik dar tu einanciu db ne visada daziuriu.

mergiotės,nebesipykstam,o užvalgom-sotūs visad ramesni mirksiukas.gifuser posted image po diskusijų apie Azat tėvą,susimąsčiau:dėdei pasakė,kad Selma nėščia anksčiau nei kenanas ją išprievartavo?aš bent taip įsivaizdavau g.gif bet vakar serijoj Selma verkė ir sakė kenanui,kad nenoriu jo(t.y.vaiko),kad nekenčiu...tai arba dėdei dėl nėštumo melavo,arba vaikas kenano,o gal vistik dėdės?žodžiu,painu kaip visada ax.gif
man dar juokingas dėdės ir Ezelio šokis per vestuves buvo lotuliukas.gif kaip du gaidžiukai lotuliukas.gif ir dar šiek tiek keista buvo,kadšoko Ezelis ir dėdė g.gif maniau,kad uošvis su žentu turėtų šokti g.gif bet prie ko čia Ezelis g.gif nors nesuprasi jų papročių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audrikea: 27 vasario 2014 - 10:39
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 26, 23:27)
Siaip tai pabaigos ir tolesniu seriju as nemacius.... Mano parasymas, kad gaila, kad jie issiskirs yra interpretacija tos lepteltos pabaigos... Nes nesueina galai man tada... As kazkada jau senokai esu rasius, kad man atrodo, del tam tikru aplinkybiu, kad azat tai kenano dukra, praejo koks geras menuo jei ne daugiau ir db tai gal yra tiesa, tai taip iseitu, kad as ir pries tai per daug parasiau?! Manau, kabinates ant lygios vietos.... Ir kartoju, as ne is tu, kurios mate bent serija i prieki, kaip tik dar tu einanciu db ne visada daziuriu.

Viskas ok, baigiame, žiūrime ir diskutuojam toliau smile.gif 4u.gif
O man įdomu ar dar nerodė kaip su tuo tetos Aišan laišku baigėsi? Kartais žiūriu rusiškai kai negaliu per LNK, sakau gal jau rode kažką? Čia gal dar Aišan kokia nors kieno nors dukra biggrin.gif
Atsakyti
[quote=oziarage,2014 02 27, 12:38]
Viskas ok, baigiame, žiūrime ir diskutuojam toliau smile.gif 4u.gif
O man įdomu ar dar nerodė kaip su tuo tetos Aišan laišku baigėsi? Kartais žiūriu rusiškai kai negaliu per LNK, sakau gal jau rode kažką? Čia gal dar Aišan kokia nors kieno nors dukra biggrin.gif
o tai aišan tėvas jo nesunaikino?kai paklausėt,tai ir galvoju-gal ką praleidau g.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 27, 11:38)
mergiotės,nebesipykstam,o užvalgom-sotūs visad ramesni mirksiukas.gifuser posted image po diskusijų apie Azat tėvą,susimąsčiau:dėdei pasakė,kad Selma nėščia anksčiau nei kenanas ją išprievartavo?aš bent taip įsivaizdavau g.gif bet vakar serijoj Selma verkė ir sakė kenanui,kad nenoriu jo(t.y.vaiko),kad nekenčiu...tai arba dėdei dėl nėštumo melavo,arba vaikas kenano,o gal vistik dėdės?žodžiu,painu kaip visada ax.gif
man dar juokingas dėdės ir Ezelio šokis per vestuves buvo lotuliukas.gif  kaip du gaidžiukai lotuliukas.gif  ir dar šiek tiek keista buvo,kadšoko Ezelis ir dėdė g.gif  maniau,kad uošvis su žentu turėtų šokti g.gif bet prie ko čia Ezelis g.gif nors nesuprasi jų papročių...

Na, kad gal nelabai dėdės gali būti...Nes ten nuo jų pasimylėjimo tame kazino kambariuke jau daug laiko praėjo iki jų susitikimo prieš vestuves. Nes kai jie plėšė meilę, Ramizo žmona lyg dar vieną vaiką turėjo, o po to juk rode juos paaugusius 2 ir trečio laukėsi.
O tie šokiai tai labia man gražūs turkų wub.gif Iš vis Turkija man labai mylima wub.gif
Papildyta:
[quote=audrikea,2014 02 27, 11:41]
[quote=oziarage,2014 02 27, 12:38]
Viskas ok, baigiame, žiūrime ir diskutuojam toliau smile.gif 4u.gif
O man įdomu ar dar nerodė kaip su tuo tetos Aišan laišku baigėsi? Kartais žiūriu rusiškai kai negaliu per LNK, sakau gal jau rode kažką? Čia gal dar Aišan kokia nors kieno nors dukra biggrin.gif
o tai aišan tėvas jo nesunaikino?kai paklausėt,tai ir galvoju-gal ką praleidau g.gif
[/quote]
Lyg ir sunaikino, bet paslaptis liko juk...Gal dar rodys kažką...
Atsakyti