Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(inga v @ 2014 02 26, 11:32)
Tas kur su sporbačiais ir išauktinėm 6 klasės kelnėm  vaikšto, tai jis man toks IŠKRYPĖLIS.


drinks_cheers.gif Vėliau bus parodyta ir kodėl jis tokiu tapo, ir dar pasirodys didesnis jo iškrypėliškumas, žiauru verysad.gif
Atsakyti
žiauru dėl Selmos verysad.gif ir gaila,kad dėdė nespėjo padovanoti to vėrinio verysad.gif kai per vestuves jie vienas į kitą žiūrėjo,taip norėjau kad prieitų,apkabintų ax.gif nors tiek gerai,kad ji matė jo dovaną,nors ir nespėtą padovanot...
aš,kažkodėl,pamaniau,kad kenanas liepė Azat nežudyti g.gif pamaniau,kad gal žino,jog Azat jo dukra g.gif paskui jau sugalvojau,kad liepė Selmos nežudyti...ir,galvoju-gal Selma atsitiktinai žuvo?juk ten šaudoma bet kur buvo verysad.gif o nuotraukoj dėdė gal buvo?
mano pagarba vakar aišan notworthy.gif juk matė,kad Ezelis mėtosi tarp jos ir badės,bet paleido jį...bet aš ant jo pykstu,kad vis dar ją Įsimylėjęs verysad.gif
peržiūrėjau rusų kalba,tai ali labai gražiai per vestuves pakalbėjo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audrikea: 26 vasario 2014 - 14:30
Jo ta bade isvis prie ju visu "nelimpa":) as linkusi Ezeli su Aisan kartu matyt;)
Beja as ir manau kad Azat Kenano dukra
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 26, 15:23)
žiauru dėl Selmos  verysad.gif ir gaila,kad dėdė nespėjo padovanoti to vėrinio verysad.gif kai per vestuves jie vienas į kitą žiūrėjo,taip norėjau kad prieitų,apkabintų ax.gif  nors tiek gerai,kad ji matė jo dovaną,nors ir nespėtą padovanot...
aš,kažkodėl,pamaniau,kad kenanas liepė Azat nežudyti g.gif  pamaniau,kad gal žino,jog Azat jo dukra g.gif  paskui jau sugalvojau,kad liepė Selmos nežudyti...ir,galvoju-gal Selma atsitiktinai žuvo?juk ten šaudoma bet kur buvo verysad.gif  o nuotraukoj dėdė gal buvo?
mano pagarba vakar aišan notworthy.gif  juk matė,kad Ezelis mėtosi tarp jos ir badės,bet paleido jį...bet aš ant jo pykstu,kad vis dar ją Įsimylėjęs verysad.gif
peržiūrėjau rusų kalba,tai ali labai gražiai per vestuves pakalbėjo wub.gif

na ir lietuviškai Aliukas neblogai pakalbėjo...neaa,kaip tik liepė nieko neliesti,tik Selmutę...matyt,jau su anksčiau atsisveikino ,o dabar dar Aišan įsimylėjo...kam tie prisiminimai...ir dar Ramirui palikti senatvėj Selmą...mano tokios išvados po vakarykštės serijukės...jau jau greit atsisveikinsim su serijaluuuu...
Papildyta:
QUOTE(santa_ @ 2014 02 26, 16:29)
Jo ta bade isvis prie ju visu "nelimpa":)  as linkusi Ezeli su Aisan kartu matyt;)
Beja as ir manau kad Azat Kenano dukra

man tai juokingai atrodė pas Badės tėvus...kiek suprantu Ezeliui apie 35 metus,o ta Badė,jei neklystu sakė apie 25 ... g.gif o tėvas liepia į Ezelį kreiptis dėde...gal ką pravėpsojau...bet lietuviškai tai jau atidžiai žiūriu,rusiškai tai serijalą perbėgau risčia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amapatria: 26 vasario 2014 - 16:12
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 26, 16:18)

man tai juokingai atrodė pas Badės tėvus...kiek suprantu Ezeliui apie 35 metus,o ta Badė,jei neklystu sakė apie 25 ... g.gif o tėvas liepia į Ezelį kreiptis dėde...gal ką pravėpsojau...bet lietuviškai tai jau atidžiai žiūriu,rusiškai tai serijalą perbėgau risčia

buvo buvo toks momentas drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 26, 17:30)
buvo buvo toks momentas  drinks_cheers.gif  biggrin.gif

As kaip supratau tai pas juos toks ale mandagumo pozymis i vyresnius kreiptis dede arba teta g.gif
Atsakyti
O man tai bade patinka... cool.gif kazkaip as galvoju, kad ji is tikruju noretu, kad gerai butu ezeliui ( ir man atrodo, ji gerai supranta, kad gerai bus ne su ja, bet ji isimylejus ir nieko keista, kad vietom paviduliauja), o tuo tarpu aisan mano nuomone nori, kad gerai butu jai, o tam jai reikalingas ezelis.... Nu zodziu, man tai bade patinka, gaila, kad jie issiskirs ( taip supratau is tos parasytos pabaigos)...
Atsakyti
Man ir bade patinka

tai visgi Cingizas uzsake nuzudyt Selma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 26, 17:50)
O man tai bade patinka... cool.gif  kazkaip as galvoju, kad ji is tikruju noretu, kad gerai butu ezeliui ( ir man atrodo, ji gerai supranta, kad gerai bus ne su ja, bet ji isimylejus ir nieko keista, kad vietom paviduliauja), o tuo tarpu aisan mano nuomone nori, kad gerai butu jai, o tam jai reikalingas ezelis.... Nu zodziu, man tai bade patinka, gaila, kad jie issiskirs ( taip supratau is tos parasytos pabaigos)...

Na atrodo prasai kaip zmoniu, o cia bakst ir vel apie pabaiga doh.gif as pvz spec praleidau kelis psl kur kazkas pabaiga parase...
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 02 26, 17:02)
Na atrodo prasai kaip zmoniu, o cia bakst ir vel apie pabaiga doh.gif as pvz spec praleidau kelis psl kur kazkas pabaiga parase...

panasu, kad ne visi skaityt moka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 26, 17:56)
Man ir bade patinka

tai visgi Cingizas uzsake nuzudyt Selma  unsure.gif

jooo,dabar peržiūrėjau įrašą,nes neturiu kada tuo laiku žiūrėti-Čingizo darbas,čia už Aišan matyt keršyja Kenanui..,.na, ir baisūnas...abu labu tokie su Kenanu,bet tas nors mylimos moters nežudo....Badė man irgi prie dūšios,bet vis vien aš jau nuos seno tematau Ezelį su Aišan...o beto ir myli jis ją{kai Kenanas pasipiršo,kaip pyktinosi juo..(na,.ką jis supranta apie meilę ir dar tokiai kaip Aišan},stengiasi išsiveržti iš Aišan burtų,todėl ir griebiasi Baddės,kaip kažkada Bahar... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 26, 17:50)
O man tai bade patinka... cool.gif  kazkaip as galvoju, kad ji is tikruju noretu, kad gerai butu ezeliui ( ir man atrodo, ji gerai supranta, kad gerai bus ne su ja, bet ji isimylejus ir nieko keista, kad vietom paviduliauja), o tuo tarpu aisan mano nuomone nori, kad gerai butu jai, o tam jai reikalingas ezelis.... Nu zodziu, man tai bade patinka, gaila, kad jie issiskirs ( taip supratau is tos parasytos pabaigos)...

Tai tada jaigu Badė supranta, kad Ezeliui bus gerai ne su ja( kaip supratau iš žinutės) tai tada kodėl jo nepaleidžia? doh.gif O dėl Aišan tai manau, kad vakar kavinėje pasakyti jos žodžiai Ezeliui, kad neva gal Kenanas jai ir patinka tik įrodo tai, kad ji tikrai nori gero Ezeliui...
Atsakyti