Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(širlė @ 2014 02 25, 20:17)
Jau Kenanas tai man siuksliu siuksle, ziuret i ji nebegaliu.. doh.gif tikiuosi ji greit nugalays..gaila selmos, tokia diena, kuri dukrai pati svarbiausia verysad.gif

Tai suprantu ir as, kad selma buvo taikinys verysad.gif

Bet suorganizavo tai ne Kenanas,o Cengizas...tik padare taip,kad itartu kenana g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marytejono: 25 vasario 2014 - 20:42
As tik retkarciais ziuriu, siandien kazkur puse serijos maciau, tai idomu, kas ten tokio ivyko? Kas ten su ta Selma?
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 02 25, 20:56)
As tik retkarciais ziuriu, siandien kazkur puse serijos maciau, tai idomu, kas ten tokio ivyko? Kas ten su ta Selma?

Nusove per vestuves
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 25, 19:34)
Aš viena nedaugelių,kuri amžinai krūtine dengiu  bigsmile.gif Aišan....visom keturiom už ją...O Babė nebeilgai karaliaus

Tai aciu dievui, seniai laikas ir taip jau cia prisikaraliavo biggrin.gif Kiekviena serija laikau kumscius, kad issiskirtu, bet kaip susitaiko taip susitaiko... schmoll.gif
Atsakyti
Oi kaip verkiau siandien... verysad.gif verysad.gif ziaurus filmas, kai pagalvoji kas dar laukia, nes turku serialuose nebuna pasakisku pabaigu...
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 02 25, 23:35)
Oi kaip verkiau siandien... verysad.gif  verysad.gif ziaurus filmas, kai pagalvoji kas dar laukia, nes turku serialuose nebuna pasakisku pabaigu...

jeigu ir kitas bus toks pat ,,,nebežiūrėsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Būna būna geru tu pabaigus ir pas turkus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 02 25, 21:42)
Bet suorganizavo tai ne Kenanas,o Cengizas...tik padare taip,kad itartu kenana  g.gif

nea,,,Čingizas su tuo Teimuzu iššniukštinėjo viską,o vėliau gi Čingizas viską perdavė Kenasnui ir paklausė,ką darysim?...Be Kenančiko žinios taip ne būtų buvę... schmoll.gif
Atsakyti
O as vakar skaiciavau ar gali Azat buti tos prievartos vaisius. Pagal mane jai kokie 26-27 metai. Praeiti rodo 1978-1979 m., o siom dienom yra 2011 m. Tai Tas vaikas turetu buti apie 32-33 m. Kaip ir neiseina smile.gif Nebent Azat siuo metu yra jau virs trisdesimt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 26, 07:52)
nea,,,Čingizas su tuo Teimuzu iššniukštinėjo viską,o vėliau  gi Čingizas viską perdavė Kenasnui ir paklausė,ką darysim?...Be Kenančiko žinios taip ne būtų buvę... schmoll.gif

g.gif kazka praleidau...nors,kaip niekad sedejau ir ziurejau per kompa su ausinem tongue.gif
buvau tikra,kad Kenanas nieko nezinojo,apie Selmos nuzudyma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 02 26, 09:12)
g.gif  kazka praleidau...nors,kaip niekad sedejau ir ziurejau per kompa su ausinem  tongue.gif
buvau tikra,kad Kenanas nieko nezinojo,apie Selmos nuzudyma  ax.gif

Ir man pasigirdo (nors nemačiau per LNK, o žiūrėjau rusiškai), kad Kenanas sake, gali daryti ką nori, ar lieks visus, išskyrus ją, nepasakė ką konkrečiai ir, manau Čengizas specialiai tam nevispročiui su Conversais ir trumpom kelnėm perdavė jos nuotrauką. Ir vėl būsim skirtingai visos supratę lotuliukas.gif
Bet jau ko ko, netikėjau, kad ta vargšė Selma mirs.
O dėl Azat kažkaip jau nebeabejoju, kad ji bus Kenano prievartos vaisius...
Kenaną tai po gabaliuką išnešiočiau, jau toks maniakiškų savybių senis....feee.
Atsakyti
Tas kur su sporbačiais ir išauktinėm 6 klasės kelnėm vaikšto, tai jis man toks IŠKRYPĖLIS.
Atsakyti