Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(oziarage @ 2014 02 24, 16:14)
Galvojau, kad vaidenasi... Ta igarsintoja netinka!!!

Pritariu,atrodo,kad visai kitas filmas blink.gif Labai labai netinka tas vaikiskas balsas g.gif
Atsakyti
Va taip va reikia pirštis lotuliukas.gif
Papildyta:
Aš jau maniau, kad Badę gerai pastrajys, bet jau stiliukas toks SĖSK PENKI. Ta šukuosena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2014 02 24, 15:53)
Va taip va reikia pirštis  lotuliukas.gif
Papildyta:
Aš jau maniau, kad Badę  gerai pastrajys, bet jau stiliukas toks SĖSK PENKI. Ta šukuosena  doh.gif

Bet šian ji ezeliui parodė kokia jos šeima biggrin.gif
Atsakyti
Nepatinka man ta Bade schmoll.gif kazkaip noretus kad Ezelis liktu su Aisan.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(santa_ @ 2014 02 25, 16:27)
Nepatinka man ta Bade  schmoll.gif kazkaip noretus kad Ezelis liktu su Aisan.. smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Fu, nekenciu to Kenano, tik dabar parode, kad isprievartavo Selma, del to ir pastojo ji...vargsele...
Tai as suprantu taikinys buvo Selma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulip: 25 vasario 2014 - 16:57
Pati graudžiausia man ta serija iš visų verysad.gif Nu negaliu kaip liūdna, nors matau ne pirmą kartą. Tą Kenaną pakarti už kiaušinių.. gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2014 02 25, 17:59)
Pati graudžiausia man ta serija iš visų  verysad.gif Nu negaliu kaip liūdna, nors matau ne pirmą kartą. Tą Kenaną pakarti už kiaušinių..  gun_rifle.gif

Man irgi labai liūdna dabar ir tai ne pirma tokia serija.. verysad.gif cray.gif O tas Kenanas tai paskutinė šiukšlė gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(santa_ @ 2014 02 25, 16:27)
Nepatinka man ta Bade  schmoll.gif kazkaip noretus kad Ezelis liktu su Aisan.. smile.gif

Aš viena nedaugelių,kuri amžinai krūtine dengiu bigsmile.gif Aišan....visom keturiom už ją...O Babė nebeilgai karaliaus
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 25, 18:34)
Aš viena nedaugelių,kuri amžinai krūtine dengiu  bigsmile.gif Aišan....visom keturiom už ją...O Babė nebeilgai karaliaus

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
tikrai liudnai serija baigesi verysad.gif ir selmos gaila ir vestuves sugadintos doh.gif verysad.gif pritariu jog Kenana gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 02 25, 17:54)
Fu, nekenciu to Kenano, tik dabar parode, kad isprievartavo Selma, del to ir pastojo ji...vargsele...
Tai as suprantu taikinys buvo Selma?


Jau Kenanas tai man siuksliu siuksle, ziuret i ji nebegaliu.. doh.gif tikiuosi ji greit nugalays..gaila selmos, tokia diena, kuri dukrai pati svarbiausia verysad.gif

Tai suprantu ir as, kad selma buvo taikinys verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 25 vasario 2014 - 20:18