Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(mamyte-myte @ 2014 02 21, 23:42)
mergaites, ka rode siandien, papasakokit ka  unsure.gif  nemaciau siandien, ir  is komentaru nieko neaisku, ka ten padare Sebnem, ir kas su Kaja buvo? ACIU smile.gif

Dievinu sita seriala wub.gif wub.gif wub.gif
bet ir as nemaciau kaip tycia nuo puses. Gal kuri nupasakos kas ten tam pokyly yvyko? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*perfect life* @ 2014 02 22, 00:08)
Per lnk rodė 56 serija. Iš kur jūs traukiat tas šimtines? cool.gif

tai LNK rodo sujungtas dvi serijas,o jei ieškosit žiūrėt lietuviškai tur būt nėra,tai teks tik kiti portalai,o ten tokia seka
Atsakyti
pritariu tai minčiai,kad Azat-kenano dukra drinks_cheers.gif o kas dėl pasiuntimo ją nužudyti,tai gal jis nė neįsivaizduoja,kad ji jo dukra g.gif čingizu tada pasibaisėjau,kai sužinojo,kad Azat nėščia ir sukurstė tą planą blink.gif dar žiauriai pykstu ant blondinės aggressive.gif
per tas kelias serijas buvo vietų,kai sakiau-"šaunuolė aišan"ir dar buvo šiek tiek moteriškai jos gaila,kai Ezelis visai jos atsisakė...bet-atpildas anksčiau ar vėliau ateina,tad už visus savo darbelius gavo ko nusipelnė aišan...
nusivyliau ali...kad nėjo prisipažinti...ir kad jau jaunystėj buvo toks...tėvas sėdo už jį kalėjiman,suteikė šansą,bet jis juo nepasinaudojo...kažkuri rašėt,kad jis šiknius,o vistiek visoms patinka?tai,manau,dažnai pasirenkam kas patinka,o kas ne,ir visad randam pateisinimų tam patinkančiam blogiečiui mirksiukas.gif ir aš jungiuos prie tų,kurioms čingizo išvaizda gražesnė už ali ax.gif
mačiau ir aš tą naująjį anonsuojamą serialą,bet nesusidariau dar įspūdžio g.gif reikės paskaitinėt internete atsiliepimus...bet kuriuo atveju,greičiausiai vėl didelė dalis keliausim į naująją temą aptarinėt 4u.gif
Atsakyti
O jus man pasakykit, tai jau aisku kodel tefikas sese nuzude?... Kai ne visada iseina "kruopsciai" paziuret, tai bijau, kad praziureju... Kazkur tik prisimenu lyg jis sake- man liepe, ar tai pasake kad ji kalta, tai as ir nusoviau.. ( kazkas tokiam stiliuje)... Bet kodel, kur kalta? g.gif

O del ali, tai taip gaunas ( jei gausis, kad ir lelius gims, ir ves), kad jam, is principo kaip didziausiam ir dazniausiam zudikui, kolkas sviesiausia ateitis svieciasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 23, 16:04)
O jus man pasakykit, tai jau aisku kodel tefikas sese nuzude?... Kai ne visada iseina "kruopsciai" paziuret, tai bijau, kad praziureju...  Kazkur tik prisimenu lyg jis sake- man liepe, ar tai pasake kad ji kalta, tai as ir nusoviau.. ( kazkas tokiam stiliuje)... Bet kodel, kur kalta?  g.gif

O del ali, tai taip gaunas ( jei gausis, kad ir lelius gims, ir ves), kad jam, is principo kaip didziausiam ir dazniausiam zudikui, kolkas sviesiausia ateitis svieciasi smile.gif



dar nerodė, dar nelaikas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galit papasakoti, ką rodė penktadienio serijoje? Būčiau dėkinga smile.gif
Atsakyti
jau aišku kokį serialą rodys po Ezelio,tai bus ''meilė ir bausmė'' nežinau orginalo pavadinimo g.gif ,bet tikiuosi bus įdomus thumbup.gif ,gal kas ir žiūrėjot?
Atsakyti
thumbup.gif Nusimato vestuvės wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 24, 16:03)
thumbup.gif Nusimato vestuvės wub.gif  wub.gif



ir dar kokios bigsmile.gif
Atsakyti
ne jau dabar visada įgarsins ši vertėja ?man ji nesiklauso kažkaip unsure.gif ,labai patiko G,Ryškuvienės įgarsinimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naikasa @ 2014 02 24, 16:05)
ne jau dabar visada įgarsins ši vertėja ?man ji nesiklauso kažkaip unsure.gif ,labai patiko G,Ryškuvienės įgarsinimas thumbup.gif

drinks_cheers.gif Man tai Harį Poterį primena doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naikasa @ 2014 02 24, 16:05)
ne jau dabar visada įgarsins ši vertėja ?man ji nesiklauso kažkaip unsure.gif ,labai patiko G,Ryškuvienės įgarsinimas thumbup.gif

Galvojau, kad vaidenasi... Ta igarsintoja netinka!!!
Atsakyti