Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Holivudė @ 2014 02 21, 16:08)
drinks_cheers.gif Mane jau irgi pradeda jinai nervuoti doh.gif  Jaigu anksčiau norėjau, kad ji būtų su Tefiku, tai dabar jau nebenoriu, kad jie būtų kartu schmoll.gif

laukite pabaigos, man ta serija super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 02 21, 16:23)
laukite pabaigos, man ta serija super  thumbup.gif

pasoviau vakariene i orkaite per reklama ir jau dabar sedziu akis isputus ax.gif

Bade kokia vista pasirode. Ir dar su ta sukuosena doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 21, 16:08)
drinks_cheers.gif Mane jau irgi pradeda jinai nervuoti doh.gif  Jaigu anksčiau norėjau, kad ji būtų su Tefiku, tai dabar jau nebenoriu, kad jie būtų kartu schmoll.gif

siandien visai ja nusivyliau verysad.gif ja tik gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 21, 16:28)
pasoviau vakariene i orkaite per reklama ir jau dabar sedziu akis isputus  ax.gif

bade dar  su ta sukuosena  doh.gif


nu man ir pasirode baisi ta sukuosena, gal speciailiai cia taip, kad Aishan visa grazi atrodytu, manau toks filmo scenarijus, nes tikrai ja galima isgrazinti g.gif
Atsakyti
gerai cia Kaja isdure thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 21, 16:52)
gerai cia Kaja isdure  thumbup.gif

man ir ta serija labai patiko, o tai jau maniau, kad Ali issidurs vel per blondinuke doh.gif
Atsakyti
laiminu tave Ali, laiminu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 21, 20:24)
laiminu tave Ali, laiminu  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Kad tavo žodžiai tiesiai dėdei į ausį biggrin.gif
Atsakyti
Merginos gal galite pasakyti kokia mazdaug serija buvo siandien per LNK? nemaciau, noreciau paziureti internetu 4u.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryte83 @ 2014 02 21, 21:27)
Merginos gal galite pasakyti kokia mazdaug serija buvo siandien per LNK? nemaciau, noreciau paziureti internetu 4u.gif  buciau labai dekinga  4u.gif

100-101serijos
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 21, 22:03)
100-101serijos

Per lnk rodė 56 serija. Iš kur jūs traukiat tas šimtines? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*perfect life* @ 2014 02 22, 00:08)
Per lnk rodė 56 serija. Iš kur jūs traukiat tas šimtines? cool.gif


Ziurint rusu kalba, serijos skeliamos daugmaz per puse, is ten ir tos simtines wink.gif
Atsakyti
mergaites, ka rode siandien, papasakokit ka unsure.gif nemaciau siandien, ir is komentaru nieko neaisku, ka ten padare Sebnem, ir kas su Kaja buvo? ACIU smile.gif
Atsakyti