Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Rasvyte @ 2014 02 20, 22:24)
Yra toks serialas "Karadayi". Yra igarsintas rusiskai. Vaidina jis ten irgi gerieti smile.gif Taip pat vaidina Berguzar Korel. Siaio neblogas serialas wink.gif

Ačiū 4u.gif Ieškosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 02 20, 21:33)
tai,kad selma su dede dzigi dzigi dare rubineje,tai ytariu,kad tikrai ji dedes dukra,tik gal kenanas to nezinojo,galvojo,kad jo wink.gif
ir siaip juk rode,kad kenana nusauna,tai jis isgyvens? g.gif

O man tai idomu ka Ezelis parase tam rastelyje kuri padave Kenano "garbaniui", kad tas pradejo saudyti. Kalbu apie anonsa.
Atsakyti
bet Selma irgi nebloga paukstyte buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 02 20, 21:33)
tai,kad selma su dede dzigi dzigi dare rubineje,tai ytariu,kad tikrai ji dedes dukra,tik gal kenanas to nezinojo,galvojo,kad jo wink.gif
ir siaip juk rode,kad kenana nusauna,tai jis isgyvens? g.gif

Na tai va visaip gali būti, bet kažkaip kolkas manau, kad kenano dukra gali būti azat biggrin.gif o kenanas matyt išgyvens, juk nebus koks apsimetėlis ax.gif

QUOTE(mickute7 @ 2014 02 20, 21:52)
bet Selma irgi nebloga paukstyte buvo  unsure.gif

drinks_cheers.gif atsimenu dėdės žodžius, jog istorija kartojasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*perfect life* @ 2014 02 20, 22:02)
drinks_cheers.gif  atsimenu dėdės žodžius, jog istorija kartojasi rolleyes.gif

Bet nepasikartojo,del selmos dviese kovojo. Del Aisan jau trecias isitrauke. Bet iki kenano tikrai atrode,kad ivikiai kartojasi
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2014 02 20, 22:20)
Bet nepasikartojo,del selmos  dviese kovojo. Del Aisan jau trecias isitrauke. Bet iki kenano tikrai atrode,kad ivikiai kartojasi

Kodėl dviese,jog buvo bare kur ji dainavo, db nepamenu,bet kažkoks senis buvo į ją nusižiūrėjęs. g.gif kolkas man atrodo jog įvykiai lb kartojasi :hmtik kitomis aplinkybėmis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *perfect life*: 20 vasario 2014 - 22:39
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 20, 21:52)
bet Selma irgi nebloga paukstyte buvo  unsure.gif


drinks_cheers.gif va va, as ir taip pat pagalvojau... Ir siaip man kazkodel visada atrode, kad turkai, na tiksliau turku moterys tai tokios labai doros.. Ir visi tie dzigi dzigi jiem tik po vestuviu ir tai iki siol... Bet is sio serialo susidariau nuomone, kad is vis kazkaip priesingai... Net selma, dar tais metais, kai ir pas mus lt dauguma su vainikeliais tekejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*perfect life* @ 2014 02 20, 22:02)
Na tai va  visaip gali būti, bet  kažkaip kolkas manau, kad kenano  dukra gali būti azat biggrin.gif  o kenanas matyt išgyvens, juk nebus koks apsimetėlis ax.gif
drinks_cheers.gif  atsimenu dėdės žodžius, jog istorija kartojasi rolleyes.gif

Tai su abiem "dzigi dzigi" buvo, pamatysite kaip bus toliau... As jos taip ir nesupratau...padiskutuosme veliau.
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2014 02 20, 23:20)
Bet nepasikartojo,del selmos  dviese kovojo. Del Aisan jau trecias isitrauke. Bet iki kenano tikrai atrode,kad ivikiai kartojasi


taip taip, as net rasyti norejau kazkada, kad viskas vyksta taip pat, kaip su Omeru biggrin.gif

QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 21, 00:09)
drinks_cheers.gif  va va, as ir taip pat pagalvojau... Ir siaip man kazkodel visada atrode, kad turkai, na tiksliau turku moterys tai tokios labai doros.. Ir visi tie dzigi dzigi jiem tik po vestuviu ir tai iki siol... Bet is sio serialo susidariau nuomone, kad is vis kazkaip priesingai... Net selma, dar tais metais, kai ir pas mus lt dauguma su vainikeliais tekejo  biggrin.gif


tai visokiu ir ten moteru yra biggrin.gif taip kaip ir pas mus vienos su vainikeliais tekejo, kitos jau be ju, taip ir ten visokiu atveju buvo, juk paziurekit i ta kur vaikus dedei gimdo, sedi namuose, valgyt daro, vaikus gimdo, skara uzrista, ilgi sijonai, o selma kitokia paukstyte, ne jai tos taisykles biggrin.gif

QUOTE(tulip @ 2014 02 21, 00:12)
Tai su abiem "dzigi dzigi" buvo, pamatysite kaip bus toliau... As jos taip ir nesupratau...padiskutuosme veliau.


na tai lauksim DNR tyrimo biggrin.gif biggrin.gif


maciau anonsa to naujo serialo, bet kazkoks nelabai pasirode g.gif idomu kaip jis turkiskai vadinasi, butu galima nors paskaityti apie ka jis..

Papildyta:
QUOTE(širlė @ 2014 02 21, 11:14)
maciau anonsa to naujo serialo, bet kazkoks nelabai pasirode g.gif idomu kaip jis turkiskai vadinasi, butu galima nors paskaityti apie ka jis..


pati paklausiau pati atsakau, originalus pavadinimas "Aşk ve ceza" radau komentara, kad net geresnis uz uzdrausta meile bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 21 vasario 2014 - 10:26
o aš galvoju, jei jie taip šaudėsi ir gaudėsi, kad Ramizas Kenano vaiko auginti negalėtu schmoll.gif manau tuoj viskas paaiškės, man taip įdomu lotuliukas.gif esu mačiusi iki galo, bet supratau, kad daug ko nemačiau, nesamonė tuos įrašus žiūrėti, toks jausmas, kad kas antros serijo nemačiusi doh.gif tai gaudau dabar kiekviena žodį biggrin.gif
Atsakyti
Nu bet Sebnem kokia karve doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 21, 16:57)
Nu bet Sebnem kokia karve  doh.gif  doh.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif Mane jau irgi pradeda jinai nervuoti doh.gif Jaigu anksčiau norėjau, kad ji būtų su Tefiku, tai dabar jau nebenoriu, kad jie būtų kartu schmoll.gif
Atsakyti