Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Kristule05 @ 2014 02 20, 18:11)
O man kažkaip kilo įtarimas,ar tik nebus Azat Kenano dukra g.gif Nes kai skaitė laišką tą,buvo parašyta apie vaiką,kurio laukiasi Selma g.gif

Man irgi taip atrodo g.gif dar ir parase jog jaucia kad mergaite bus... Ir kas ten buvo parasyta ant tos leles, kur Kenanas apsikabines laike. Ne Selma? Tai gal ten jos dovana Kenanui buvo?
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2014 02 20, 18:11)
O man kažkaip kilo įtarimas,ar tik nebus Azat Kenano dukra g.gif Nes kai skaitė laišką tą,buvo parašyta apie vaiką,kurio laukiasi Selma g.gif

Kažkaip ir man kilo įtarimas, kad azat gali būti kenano dukra. Dar kai rodė, kai jis lėlę tam savo slaptam kambary apverkė g.gif
Atsakyti
O tai kodel noretu nuzudyti jei jau Azat jo dukra?
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 02 20, 20:26)
O tai kodel noretu nuzudyti jei jau Azat jo dukra?

Tai manau dėl to ir nenužudė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 02 20, 20:26)
O tai kodel noretu nuzudyti jei jau Azat jo dukra?

Nu tai gal jis nezino. Gal Selma itikino, kad sakykim persileido ar pan. O gal ir nedukte. Palaukim ir veliau padiskutuosim smile.gif
Atsakyti
Kai zinosim jau bus neidomu diskutuoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 02 20, 20:35)
Kai zinosim jau bus neidomu diskutuoti tongue.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu tai diskutuokit.

Tik, kad nebutu, kad ateina vel kokia gudrute ir viska nuo A iki Z suraso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2014 02 20, 20:31)
Nu tai gal jis nezino. Gal Selma itikino, kad sakykim persileido ar pan. O gal ir nedukte. Palaukim ir veliau padiskutuosim smile.gif

Na tai mes ir diskutuojam 4u.gif o tai kas bus jei ateis ir pasakys? smile.gif nors lb tikiuos kad to nebus smile.gif nors kur geltoni teksta,i jau gali suprast kas ir kaip biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, nesupykite, truputį ne į temą paklausiu blush2.gif gal žinote kokį nors Kenano Imirzalioglu (Ezel) suvaidintą filmą suprantama kalba įgarsintą? (LT, RU ar GB). Jis man TOKS TOKS pats pačiausias wub.gif
Kad "išsigydyčiau" nuo Ezelio poveikio reikia dar kokį pamatyt, gal ten nebus toks idealus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrinė @ 2014 02 20, 21:11)
Merginos, nesupykite, truputį ne į temą paklausiu  blush2.gif  gal žinote kokį nors Kenano Imirzalioglu (Ezel) suvaidintą filmą suprantama kalba įgarsintą? (LT, RU ar GB). Jis man TOKS TOKS pats pačiausias wub.gif
Kad "išsigydyčiau" nuo Ezelio poveikio reikia dar kokį pamatyt, gal ten nebus toks idealus  bigsmile.gif

Yra toks serialas "Karadayi". Yra igarsintas rusiskai. Vaidina jis ten irgi gerieti smile.gif Taip pat vaidina Berguzar Korel. Siaio neblogas serialas wink.gif
Atsakyti
tai,kad selma su dede dzigi dzigi dare rubineje,tai ytariu,kad tikrai ji dedes dukra,tik gal kenanas to nezinojo,galvojo,kad jo wink.gif
ir siaip juk rode,kad kenana nusauna,tai jis isgyvens? g.gif

Atsakyti