Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

O man, vakaryksteje serijoje, buvo ziauriai gaila Omero tevu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 20, 08:36)
tai ir
blogai ,kad nematei-ten ,kaip tik geriausia scena ir įrodė,kaip Aišan myli Omerą.Man ji buvo thumbup.gif  thumbup.gif Taip gražiai viską papasakojo,kaip išdavė Omerą,bet jis vis vien ją mylėjo,kalėjime jį aplankė-pamatė -jis ją tebemyli,grįžo atkeršyti-akyse matė jo meilę.Kai ji pirmą  kartą buvo pas Badę,jis vėl atėjo pas ją...Badė sako-nebekalbėk,vėl pamatei,kad jis myli tave....Aišan atsako-jo akyse pamačiau,kad jis nebemyli manęs,,,tu dabar jam reikalinga ir eik jam padėti.

drinks_cheers.gif Manau, kad po šitos scenos, tos kurios abejojo Aišan meile tikrai ja patikėjo, o gal ir pakeitė kaikurių nuomonę apie Aišan ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 20, 16:34)
drinks_cheers.gif Manau, kad po šitos scenos, tos kurios abejojo Aišan meile tikrai ja patikėjo, o gal ir pakeitė kaikurių nuomonę apie Aišan ax.gif



nesuprantu iki šiol nesuprantu schmoll.gif o aš iki šiol tikiuosi, kad taip ir liks su Badė. ax.gif
Atsakyti
Labai liūdna serija. verysad.gif Tikiuosi Azat ir jos vaikeliui viskas bus gerai..... unsure.gif
Atsakyti
Parasykite prasau, kas mate i prieki arisgyvens Azat??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryte83 @ 2014 02 20, 18:03)
Parasykite prasau, kas mate i prieki  arisgyvens Azat???  4u.gif

būk rami ,kaip belgė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryte83 @ 2014 02 20, 18:03)
Parasykite prasau, kas mate i prieki  arisgyvens Azat???  4u.gif


Ir Azat, ir vaikiukui bus viskas ok mirksiukas.gif
Atsakyti
O tai man nedasuto... Jis jai sove, sudave ar nieko nepadare? Ir jei nieko, tai kam jis atejo?
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 20, 18:55)
O tai man nedasuto... Jis jai sove, sudave ar nieko nepadare? Ir jei nieko, tai kam jis atejo?

Išgąsdinti, kad persileistų unsure.gif
Atsakyti
O man kažkaip kilo įtarimas,ar tik nebus Azat Kenano dukra g.gif Nes kai skaitė laišką tą,buvo parašyta apie vaiką,kurio laukiasi Selma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2014 02 20, 18:11)
O man kažkaip kilo įtarimas,ar tik nebus Azat Kenano dukra g.gif Nes kai skaitė laišką tą,buvo parašyta apie vaiką,kurio laukiasi Selma g.gif

O man atrodo ji dedes dukta, bet kai susituoke Kenanas su Selma, tai jis nezinojo, o Selma jau laukes. Tai jauciu augino kaip savo, o paskui paaiskejo tiesa....
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 02 20, 20:13)
O man atrodo ji dedes dukta, bet kai susituoke Kenanas su Selma, tai jis nezinojo, o Selma jau laukes. Tai jauciu augino kaip savo, o paskui paaiskejo tiesa....

Tai, kad augino pats dėdė. Rodė kažkada, kaip Azat prisiminė kaip ji buvo mažytė mergytė ir kvietė tėvelį (kažkokiam tvartelyje, po to vyko susišaudymas, kai buvo inscenizuota Azat mirtis).
Atsakyti