Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

Jau reklamuoja naują turkų serialą "Meilė ir bausmė" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 02 19, 17:07)
Jau reklamuoja naują turkų serialą "Meilė ir bausmė" smile.gif

tikrai? kada matėt?Ai,gal per Ezelį,o aš jį žiūriu vakare įsirašius...
Atsakyti
sios dalies nebuvo per rusus,dabar supratau Ali poelgi-jis irgi pasirinko tai kas brangiausia del jaunystes klaidu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2014 02 19, 17:36)
sios dalies nebuvo per rusus,dabar supratau Ali poelgi-jis irgi pasirinko tai kas brangiausia del jaunystes klaidu smile.gif

nežinau..aš bent mačiau rusiškai ir šią seriją.Reiks pažiūrėti reklamuojamą ...gal bent tas turės gerą pabaigą...jei ne-nebežiūrėsiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 19, 17:46)
nežinau..aš bent mačiau rusiškai ir šią seriją


As irgi ir rusiskai sia serija maciau, del to laukiau, ka pakomentuos nemaciusios ir sakancios, kad Ali isdave Omera tik del pinigu...
Atsakyti
vadinas ne per ten ziurejau-buvo iskirpta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2014 02 19, 16:55)
vadinas ne per ten ziurejau-buvo iskirpta verysad.gif

as irgi sios nemaciau schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas nuoroda imesit, koki kita rodys seriala, kas jau matet anonsa, as nemaciau dar 4u.gif
Atsakyti
Man Ali juokas patinka. Toks šelmiškas

Bet nepatinka kai rodo tuos senus kadrus kur Dėdė su Kenanu ir Selma. Anuos kai rodydavo tai prisižvengdavau iš jų pokštų
Atsakyti
na ir Ali...oi gerutis...tėvas vietoj jo sėdo į kalėjimą už jį,liepė už tai gyventi SĄŽININGAI....na ir jis "sąžiningai" praturtėjo...tesėjo mat pasžadą-bjaurybė.Motina lūšnoj gyvena.
Atsakyti
Man snd graziausia vieta buvo, kai bade pas ezeli i kalejima atejo ir jis ja pamate rolleyes.gif nu tokia grazi akimirka, jis man net nusvito is laimes wub.gif net apsalau.. wub.gif taaaaip nuosirdziai, atrodo, apsidziauge thumbup.gif truksta man tokiu scenu siam seriale.. smile.gif bet kai retos tai ypac geros ax.gif

Tiesa, nemaciau pradzios, ka aisan bade sake?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plunksna8: 19 vasario 2014 - 23:45
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 20, 00:44)
Man snd graziausia vieta buvo, kai bade pas ezeli i kalejima atejo ir jis ja pamate rolleyes.gif  nu tokia grazi akimirka, jis man net nusvito is laimes wub.gif  net apsalau..  wub.gif  taaaaip nuosirdziai, atrodo, apsidziauge thumbup.gif  truksta man tokiu scenu siam seriale.. smile.gif bet kai retos tai ypac geros  ax.gif

Tiesa, nemaciau pradzios, ka aisan bade sake?

tai ir
blogai ,kad nematei-ten ,kaip tik geriausia scena ir įrodė,kaip Aišan myli Omerą.Man ji buvo thumbup.gif thumbup.gif Taip gražiai viską papasakojo,kaip išdavė Omerą,bet jis vis vien ją mylėjo,kalėjime jį aplankė-pamatė -jis ją tebemyli,grįžo atkeršyti-akyse matė jo meilę.Kai ji pirmą kartą buvo pas Badę,jis vėl atėjo pas ją...Badė sako-nebekalbėk,vėl pamatei,kad jis myli tave....Aišan atsako-jo akyse pamačiau,kad jis nebemyli manęs,,,tu dabar jam reikalinga ir eik jam padėti.
Atsakyti