Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Rasvyte @ 2014 02 18, 20:13)
Gale serijos Ali bego i policina, ar as ne taip supratau? Kai Azat atidave jam diska, tik tada suzinojo, kad jis pats turi nusprest kaip pasielgti.

į subi-ę bėga,ne pas Omerą biggrin.gif ..Tos paskutinės serijos ,tai Ali nuopolis visiškai,bet manau,pasitaisys....O Aišan nepulkit smerkti...žinant jos gudrumą ir meilę Omerui,nepaliks ji jo nelaimėj.Greičiau kas dar tam Ali užpakalį išspardytų gerai.. bigsmile.gif gaila tik Omero tėvų...vargšai,vargšeliai
Atsakyti
ir dar...deja,atrodo,kad liko jau tik 17 ar 18 serijų sad.gif ,o dar negirdėti nieko naujo reklamuojant..Gaila,bet jau artėja pabaiga mūsų simpatijų,antipatijų ir visokių kitokių nuomonių ir jausmų
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 18, 19:24)
į subi-ę bėga,ne pas Omerą biggrin.gif ..Tos paskutinės serijos ,tai Ali nuopolis visiškai,bet manau,pasitaisys....O Aišan nepulkit smerkti...žinant jos gudrumą ir meilę Omerui,nepaliks ji jo nelaimėj.Greičiau kas dar tam Ali užpakalį išspardytų gerai.. bigsmile.gif gaila tik Omero tėvų...vargšai,vargšeliai




Labai man sis sakinys dvisaliskas biggrin.gif gudruma mes jos zinom, meile Omerui asmeniskai labai abejoju, nepaliks nelaimej? Cia kokioj? I kokia pati istume? rolleyes.gif jei dar pridurt, kad gudrumas tik tam, kad SAVO uzpakali issukt, tai visvien man ji nepatinka doh.gif nu bet as vis dar viliuosi, kad tai pasikeis, bent siek tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 02 18, 19:13)
Gale serijos Ali bego i policina, ar as ne taip supratau? Kai Azat atidave jam diska, tik tada suzinojo, kad jis pats turi nusprest kaip pasielgti.

as ir taip pagalvojau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 18, 20:38)
Labai man sis sakinys dvisaliskas  biggrin.gif  gudruma mes jos zinom, meile Omerui asmeniskai labai abejoju, nepaliks nelaimej? Cia kokioj? I kokia pati istume?  rolleyes.gif  jei dar pridurt, kad gudrumas tik tam, kad SAVO uzpakali issukt, tai visvien man ji nepatinka  doh.gif  nu bet as vis dar viliuosi, kad tai pasikeis, bent siek tiek biggrin.gif

drinks_cheers.gif jo savo subine gelbeja...man graziausios pirmos serijos....maciau visa filma, bet ir dabar kazkada ziurejau pirmas serijas wub.gif
Atsakyti
Kazko nerimas kankina, kad vis delto nenueis Li prisiduota.. Paskutiniu metu garbetroska palikes, o cia savo noru sesti i kaleima... ax.gif Nu bus matyti g.gif siandien gaila buvo Omero, vel tas setonas su apelsinais pasirode unsure.gif

Labai idomu koki kita seriala rodys, tikiuos toki pat gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE("lauriux" @ 2014 02 18, 21:23)
Kazko nerimas kankina, kad vis delto nenueis Li prisiduota.. Paskutiniu metu garbetroska palikes, o cia savo noru sesti i kaleima... ax.gif Nu bus matyti  g.gif siandien gaila buvo Omero, vel tas setonas su apelsinais pasirode unsure.gif

Labai idomu koki kita seriala rodys, tikiuos toki pat gera  smile.gif

Aha, as ir mastau apie kita g.gif
Atsakyti
Butu gerai, kad LNK ir toliau turkiskus serialus rodytu, nes tie meksikietiski tai jau pro gerkle lenda schmoll.gif
Atsakyti

Lašelis tikėjimo yra, kad Ali bėga gelbėt Ezelio, kitaip mano akyse žlugęs bus visai.

QUOTE(Holivudė @ 2014 02 18, 22:33)
Butu gerai, kad LNK ir toliau turkiskus serialus rodytu, nes tie meksikietiski tai jau pro gerkle lenda schmoll.gif

atsibos ir turkiški, dabar tik šviežiena rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 02 19, 09:52)

atsibos ir turkiški, dabar tik šviežiena  rolleyes.gif

o as manau atsizvelgs i ziurimumo reitingus smile.gif
Atsakyti
o aš dabar pamyslijau bevėpsodama į Kenaną,kad jo šypsena labai graži,tokia švelni-visai netinka jo rolei blink.gif ,ir vis dar nesuprantu už ką mes mylim tą Aliuką-na,negražus jis,ir net labai,bent man.Jau Čingizas žymiai geriau atrodo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 19, 16:38)
o aš dabar pamyslijau bevėpsodama į Kenaną,kad jo šypsena labai graži,tokia švelni-visai netinka jo rolei blink.gif ,ir vis dar nesuprantu už ką mes mylim tą Aliuką-na,negražus jis,ir net labai,bent man.Jau Čingizas žymiai geriau atrodo wink.gif

Cingizas pradazna skura paskutine, nesigaili ne del vieno poelgio, o Ali nors ir saltakraujiskai nusauna atmatas, jis gailisi del kitu poelgiu, toks jautruolis jis ir tikrai, manau, kad nebeisduos omero vel.
Ai, beje, jaunas Kenanas ir db, tai jau skiriasi lb, veido forma, t.y. zandiauliu forma. Jis man senas panasesnis i broli savo jaunysteje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 19 vasario 2014 - 15:58