Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Amapatria @ 2014 02 17, 19:34)
nei karto jos nemačiau įpuolusios į lovą,o pinigų mylėtoja  schmoll.gif tai jūsų manymu ji dėl pinigų pas Kenaną nuėjo?Tada neverta nė diskutuoti...kiekvienas kitaip suprantam siužetą ax.gif mano manymu ,ji nuėjo keršyti...kam ,kur ir kaip ?tai jau kitas klausimas.O dėl jos kalbos su ta Bade?tai ,manau,daugelis iš atstumtų ilgai mylėjusių dar ne taip pasielgtų...o čia tik žodžiais vargšė bandė nušluostyti Badei biggrin.gif



drinks_cheers.gif
turbut tiek palaikancioms Aišan, tiek jos nemegstancioms ta jos kalba su Bade siandien "neskani" buvo, bet juk ji ejo pas ja is nevilties, noredama bent zodziais ikasti ir bandyti Bade itikinti, kad Ezelis ne jai. O ka daugiau jai daryt dabar belieka kai jos meile slysta is ranku? Aisku, suklydo ji nueidama pas Kenana ir mane ima pyktis, kad vis ten tupi anoje barikadu puseje ir niekaip negali atmerkt akiu..., gal vis gi Ezelis dar jai atleistu (nors labai tuo abejoju).
Liudna ziureti, kaip du vienas kita mylintys zmones svaisto laika ir meile, mano nuomone, uz Omero isdavyste jis ja jau nubaude, ji irgi ji nubaude ne karta, galetu jau klausyt sirdies. Bet cia ne tas filmas ir akivaizdu, kad taip gerai cia nebesiklostys reikalai, uztat dar idomiau ziureti ir aisku diskutuoti smile.gif
Atsakyti
o man vakarykštėj serijoj labai nepatiko daugelio numylėtinio makatūno Ali elgesys....dėl garbės ir valdžios pasiryžęs žudyti,žudyti-be gailesčio.Ir vis vien daugeliui jis-geruliukas Ali.Gal vėliau ir reabilituosis,bet vakar ne Aišan mane pykino,o jis
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 18, 07:06)
Ir vis vien daugeliui jis-geruliukas Ali

kad manau daugumai jis greiciau daugiau simpatukas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 18, 08:49)
kad manau daugumai jis greiciau daugiau simpatukas  tongue.gif


siaip jis nera grazuolis, nu bet kazkokia chemija jis turi,nu traukia moteris,kaip ir pats sake, nu myi mane moterys biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu va, Aishan parode vel savo "meile" Omerui....kai Kenanas pasake, "liepk nutraukti Omero byla", bet is tokios dideles meiles net nepasake nieko blink.gif
Atsakyti
Iš tų apelsinų turėtų likt tik sultys
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 02 18, 15:49)
nu va, Aishan parode vel savo "meile" Omerui....kai Kenanas pasake, "liepk nutraukti Omero byla", bet is tokios dideles meiles net nepasake nieko  blink.gif

palaukit,gal bijojo Kenano,gal tada nuzudytu ir ja,Eishan tiesiog labai gudri moteris
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2014 02 18, 16:51)
palaukit,gal bijojo Kenano,gal tada nuzudytu ir ja,Eishan tiesiog labai gudri moteris


Cia tai as sutinku drinks_cheers.gif LABAI GUDRI moteris rolleyes.gif
Atsakyti
Manau, Ezelis apsisunkino savo padeti uzmuzdamas ta "apelsinini" tyreja. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 02 18, 18:00)
Manau, Ezelis apsisunkino savo padeti uzmuzdamas ta "apelsinini" tyreja. sad.gif


tikra ta zodzio prasme apelsinini biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jau Ali pradėjo nervint, matai, viršūnę jis pasiekė doh.gif gerai apsidaužė su Tefiku. Bet vis tiek išdavikas, neprisiima atsakomybės, turi Ezelis sėdėt kalėjime doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 02 18, 18:11)
Jau Ali pradėjo nervint, matai, viršūnę jis pasiekė doh.gif gerai apsidaužė su Tefiku. Bet vis tiek išdavikas, neprisiima atsakomybės, turi Ezelis sėdėt kalėjime doh.gif

Gale serijos Ali bego i policina, ar as ne taip supratau? Kai Azat atidave jam diska, tik tada suzinojo, kad jis pats turi nusprest kaip pasielgti.
Atsakyti