Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 16, 23:00)
Na nzn miegos ar ne.. smile.gif  bet pasake, kad kersys ezeliui ir kersyjo, db pasake, kad miegos tai ir galvoju, kad miegos..  smile.gif  betkokiu atveju, miegojimas ne is meiles, simpatijos ( uz pinigus, del kersto.. Nebent secherezados atvejis  biggrin.gif  ) jokiai moteriai garbes nepriduoda...  mirksiukas.gif  nzn kaip toliau klostysis ivykiai, kas paaiskes, kas ka darys, bet siai dienai, nezinant pabaigos ( nes speju yra musu tarpe maciusiu, kurios zinant pabaiga susidariusios nuomones) mano akim aisan yra nieko verta, nei kaip moteris, nei kaip mylimoji, nei kaip motina... Bet labai viliuosi, kad pakeisiu bent siek tiek nuomone apie ja, nes jei bus tokia pabaiga, kaip kazkuri cia rase, tai kad bent ji butu verta ezelio poelgio  4u.gif

nemanau,kad pakeisi...aš esu perbėgusi visą serijalą,bet už ją buvau visą laiką...ir manau,kad taip ir veikia stereotopas,kurį susidarai..per tokią prizmę ir žiūri į serijalo herojus...vienas išdavinės ir kas žingsnį jei ne žudys ,tai bent vis grasins tą padaryti-ir vis tiek jis -Gerulis.
Atsakyti
Pripazinkime tai, kad Aishan pinigu myletoja, kazkodel negyvena be prabangos, puola bet kam i lova, nepateisinu jos, kad elgesi taip nes tevas leipe ir t.t... kiek ilgai ji gyveno be pinigu???? greitai nubego su miniaku pas Kenana...siand vel pamirso suknia matyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 17, 21:19)
nemanau,kad pakeisi...aš esu perbėgusi visą serijalą,bet už ją buvau visą laiką...ir manau,kad taip ir veikia stereotopas,kurį susidarai..per tokią prizmę ir žiūri į serijalo herojus...vienas išdavinės ir kas žingsnį jei ne žudys ,tai bent vis grasins tą padaryti-ir vis tiek jis -Gerulis.
drinks_cheers.gif iš tikro tai taip-į kurio pusę stojam,tai tam pateisinimą visad ir randam mirksiukas.gif


QUOTE(tulip @ 2014 02 17, 21:24)
Pripazinkime tai, kad Aishan pinigu myletoja, kazkodel negyvena be prabangos, puola bet kam i lova, nepateisinu jos, kad elgesi taip nes tevas leipe ir t.t... kiek ilgai ji gyveno be pinigu???? greitai nubego su miniaku pas Kenana...siand vel pamirso suknia matyt lotuliukas.gif

thumbup.gif gerai,kad ne man vienai taip atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 02 17, 20:24)
Pripazinkime tai, kad Aishan pinigu myletoja, kazkodel negyvena be prabangos, puola bet kam i lova, nepateisinu jos, kad elgesi taip nes tevas leipe ir t.t... kiek ilgai ji gyveno be pinigu???? greitai nubego su miniaku pas Kenana...siand vel pamirso suknia matyt  lotuliukas.gif

nei karto jos nemačiau įpuolusios į lovą,o pinigų mylėtoja schmoll.gif tai jūsų manymu ji dėl pinigų pas Kenaną nuėjo?Tada neverta nė diskutuoti...kiekvienas kitaip suprantam siužetą ax.gif mano manymu ,ji nuėjo keršyti...kam ,kur ir kaip ?tai jau kitas klausimas.O dėl jos kalbos su ta Bade?tai ,manau,daugelis iš atstumtų ilgai mylėjusių dar ne taip pasielgtų...o čia tik žodžiais vargšė bandė nušluostyti Badei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 17, 19:06)
dar žiauriai pykstu ant Šebnem ... truputį pradžios nemačiau-kodėl jie ten jai linčo teismą surengė?kaip įkliuvo?

Sebnem man kazkokia vistele, isduoda ir vel gailisi, pati nezino ko nori...
Papildyta:
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 17, 19:34)
nei karto jos nemačiau įpuolusios į lovą,o pinigų mylėtoja  schmoll.gif tai jūsų manymu ji dėl pinigų pas Kenaną nuėjo?Tada neverta nė diskutuoti...kiekvienas kitaip suprantam siužetą ax.gif mano manymu ,ji nuėjo keršyti...kam ,kur ir kaip ?tai jau kitas klausimas.O dėl jos kalbos su ta Bade?tai ,manau,daugelis iš atstumtų ilgai mylėjusių dar ne taip pasielgtų...o čia tik žodžiais vargšė bandė nušluostyti Badei biggrin.gif

ji savo visa gyvenima daro viska tik del pinigu, tik per klaida isimylejo Ezeli, del to ir kencia...maciau visa filma, ziuriu antra karta, bet man ji puolusi moteris, save labai mylinti moteris, sunus tikrai pamirstas, ir nesvarbu, kad tai filmas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulip: 17 vasario 2014 - 19:41
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 17, 20:34)
nei karto jos nemačiau įpuolusios į lovą,o pinigų mylėtoja  schmoll.gif tai jūsų manymu ji dėl pinigų pas Kenaną nuėjo?Tada neverta nė diskutuoti...kiekvienas kitaip suprantam siužetą ax.gif mano manymu ,ji nuėjo keršyti...kam ,kur ir kaip ?tai jau kitas klausimas.O dėl jos kalbos su ta Bade?tai ,manau,daugelis iš atstumtų ilgai mylėjusių dar ne taip pasielgtų...o čia tik žodžiais vargšė bandė nušluostyti Badei biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 17, 21:34)
nei karto jos nemačiau įpuolusios į lovą,o pinigų mylėtoja  schmoll.gif tai jūsų manymu ji dėl pinigų pas Kenaną nuėjo?Tada neverta nė diskutuoti...kiekvienas kitaip suprantam siužetą ax.gif mano manymu ,ji nuėjo keršyti...kam ,kur ir kaip ?tai jau kitas klausimas.O dėl jos kalbos su ta Bade?tai ,manau,daugelis iš atstumtų ilgai mylėjusių dar ne taip pasielgtų...o čia tik žodžiais vargšė bandė nušluostyti Badei biggrin.gif

kas dėl įpuolimo į lovą,tai...juk turkai nerodo meilės scenų mirksiukas.gif jei rodytų,manau,kad daaaaug pamatytumėm,kas dabar tik tarp eilučių g.gif tikiu,kad ir pas kenaną nuėjo dabar,kad atkeršyt(na,bent jau bandau save tuo įtikint)...bet ar nepatogu keršyti pinigais aptekus?galima teigti,kad šalia kenano esant skaudžiau įkasti galima,bet aš linkusi abejoti...juk Ezelis nekart įrodė,kad smegeninė veikia gerai,kad visokių planų ir machinacijų galva prigrūsta ir kad jis tikrai pribaigs kenaną...bet jis neturtingas,viską praradęs,dabar tik vėl stojasi ant kojų,tad tikrai labai palankiau sėdėt prabangoj ir keršyti...
dar vienas didelis jos minusas-kaip tu gali keršyti žmogui,kuris prisipažino tave mylįs,tau viską duoda?nesakau,kad kenanas geras,bet čia tik dar kartą parodomas jos bjaurumas...
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 02 17, 20:38)
Sebnem man kazkokia vistele, isduoda ir vel gailisi, pati nezino ko nori...
Papildyta:

ji savo visa gyvenima daro viska tik del pinigu, tik per klaida isimylejo Ezeli, del to ir kencia...maciau visa filma, ziuriu antra karta, bet man ji puolusi moteris, save labai mylinti moteris, sunus tikrai pamirstas, ir nesvarbu, kad tai filmas...

sakau,kad romantikas pamatys gėrį,o žmogus ,kuriam rūpi pinigai...ir kitur matys tik pinigus.. ax.gif .NESUTIKAU ir nesutiksiu dėl pinigų ir klaidos meilėje...Neveltui Omeras ir Ezelis ją myli ir nepakeis jos jokia Badutė...tai tik bandymas ,ir ne pats geriausias.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 17, 19:49)
dar vienas didelis jos minusas-kaip tu gali keršyti žmogui,kuris prisipažino tave mylįs,tau viską duoda?nesakau,kad kenanas geras,bet čia tik dar kartą parodomas jos bjaurumas...


Žinot myli nemyli bet vis dėl to sesę nužude, nemanau kad jūs rankas sudėjusi sedėtumet ir žiūrėtumėte kaip jis laimyngai gyvena nenubaustas.
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 17, 19:49)
kas dėl įpuolimo į lovą,tai...juk turkai nerodo meilės scenų mirksiukas.gif jei rodytų,manau,kad daaaaug pamatytumėm,kas dabar tik tarp eilučių g.gif tikiu,kad ir pas kenaną nuėjo dabar,kad atkeršyt(na,bent jau bandau save tuo įtikint)...bet ar nepatogu keršyti pinigais aptekus?galima teigti,kad šalia kenano esant skaudžiau įkasti galima,bet aš linkusi abejoti...juk Ezelis nekart įrodė,kad smegeninė veikia gerai,kad visokių planų ir machinacijų galva prigrūsta ir kad jis tikrai pribaigs kenaną...bet jis neturtingas,viską praradęs,dabar tik vėl stojasi ant kojų,tad tikrai labai palankiau sėdėt prabangoj ir keršyti...
dar vienas didelis jos minusas-kaip tu gali keršyti žmogui,kuris prisipažino tave mylįs,tau viską duoda?nesakau,kad kenanas geras,bet čia tik dar kartą parodomas jos bjaurumas...

aisku patogu kai pinigu sociai...
tu meiles scenu juk niekada ir nerodo...Juk ir pas Ezelio tevus buvo, ale kur ten skurde gyvens doh.gif o kai jos vyrelis chingis paliko bednas, taip ir nejo pas ji, kam jas biedzius, o dabar nuo kenano priklausomas, geriau jau karaliene bus...
Juk is senu seriju Aishan galima prisiminti, kad isimylejo TURTINGA Ezeli, net Omera pamirso...meile dingo Omerui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulip: 17 vasario 2014 - 19:56
QUOTE(audrikea @ 2014 02 17, 20:49)
kas dėl įpuolimo į lovą,tai...juk turkai nerodo meilės scenų mirksiukas.gif jei rodytų,manau,kad daaaaug pamatytumėm,kas dabar tik tarp eilučių g.gif tikiu,kad ir pas kenaną nuėjo dabar,kad atkeršyt(na,bent jau bandau save tuo įtikint)...bet ar nepatogu keršyti pinigais aptekus?galima teigti,kad šalia kenano esant skaudžiau įkasti galima,bet aš linkusi abejoti...juk Ezelis nekart įrodė,kad smegeninė veikia gerai,kad visokių planų ir machinacijų galva prigrūsta ir kad jis tikrai pribaigs kenaną...bet jis neturtingas,viską praradęs,dabar tik vėl stojasi ant kojų,tad tikrai labai palankiau sėdėt prabangoj ir keršyti...
dar vienas didelis jos minusas-kaip tu gali keršyti žmogui,kuris prisipažino tave mylįs,tau viską duoda?nesakau,kad kenanas geras,bet čia tik dar kartą parodomas jos bjaurumas...

Myli Kenanas ar nemyli Aisan tai vistiek nekeicia fakto, kad jis nuzude Bahar. Cia kaip tik galima ta pasakyt apie Kenana, kad kaip tu gali nuzudyti savo mylimosios sese...
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 17, 19:19)
nemanau,kad pakeisi...aš esu perbėgusi visą serijalą,bet už ją buvau visą laiką...ir manau,kad taip ir veikia stereotopas,kurį susidarai..per tokią prizmę ir žiūri į serijalo herojus...vienas išdavinės ir kas žingsnį jei ne žudys ,tai bent vis grasins tą padaryti-ir vis tiek jis -Gerulis.



Nu jei nepakeisiu, tai jau man ziauriai gaila ezelio, kvailelis... Bet tai turbut vadinasi meile be salygu... rolleyes.gif o del to "vieno" jei as gerai supratau, tai as tikrai nuosirdziai galvoju, kad jei ne aisan isdavyste, jo gyvenimas butu susiklostes visiskai kitaip, ir niekada jis nebutu ryzesis tam, kad ryztasi dabar... mirksiukas.gif


QUOTE(audrikea @ 2014 02 17, 19:31)
drinks_cheers.gif iš tikro tai taip-į kurio pusę stojam,tai tam pateisinimą visad ir randam mirksiukas.gif
thumbup.gif  gerai,kad ne man vienai taip atrodo lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif nors del ali, as nuomone keiciau du kart... Is karto fajnas, po to ziauriai nefajnas, db ir vel geryn smile.gif)



QUOTE(tulip @ 2014 02 17, 19:38)
ji savo visa gyvenima daro viska tik del pinigu, tik per klaida isimylejo Ezeli, del to ir kencia...maciau visa filma, ziuriu antra karta, bet man ji puolusi moteris, save labai mylinti moteris, sunus tikrai pamirstas, ir nesvarbu, kad tai filmas...


Man pvz, tokie zmones, kaip aisan ( nu gal ne tokio lygio, del mafijos ir pan biggrin.gif ) yra pazistami ir gyvenime... Dirbu toki darba, kur labai daznai matau tokius, kurie kaltina viska aplinkui, tevus, gyvenima, aplinka, prisigalvoja pasiteisinimu ir priezasciu, kdl jie vienaip ar kitaip pasielge... Nu ir zinokit, visada baigiasi tuo, kad TIK TU PATS ESI ATSAKINGAS UZ SAVO POELGIUS IR SAVO GYVENIMA.. Visada, zmogau, turi galimybe rinktis, VISADA!!!! Aisan, mano galva, beveik visada elgiasi ne tinkamai ir dar pastoviai bando rasti kazkoki pasiteisinima bet ne priisiimti atsakomybes.. Ir dar labai jos nemegstu gal del to, kad esu pakankamai konservatyvus zmogus, nors dar ir jaunas biggrin.gif
Atsakyti