Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

Na iš visos mano šeimos kurie žiūri aš vienintele už Eysan visi visada per anksti nuvertina ir susidaro nuomone apie žmones, aš taip manau smile.gif
Atsakyti
as taip pat palaikau Aišan, nors daug ko nepateisinu jos elgesyje, bet su Ezeliu (Omeru) noreciau kad butu kartu, nors kazin ar jau tai imanoma...

labai patinka sis serialas, bet as jau pykstu kartais ant Ezelio, jau per daug toli nuejo jis manau su savo kerštu (savo jau kaip ir atkeršijo, dabar uz dede), bet kuo toliau, tuo ziauriau - zuvusiu jau nesuskaiciuoju, o del ko visa tai? aisku, kad toks filmas, ir jis yra idomiai pastatytas, bet ziuredama isivaizduoju kad tai tikras ju gyvenimas, ir kartais atrodo, kad ka jie daro, tai nuo pirminio tikslo yra labai nutole jau... dedes/Kenano linija tai taip, viskas aiskeja, bet kai pagalvoji, kad per dedes bedas dabar visi sie jauni zmones neturi ramaus gyvenimo, na perdaug jau itrauke jis (ar jie patys isitrauke) i savo kersta zmoniu. Manau kad kerstas niekur nenuveda, nezinau kokia bus pabaiga, bet eiga ziauri g.gif

beje, Aišan (tiksliau ja vaidinanti aktore) man yra labai labai grazi moteris wub.gif , ir negaliu ziureti, kad Ezelis jau su kita biggrin.gif Nors buvo momentu, kad ir keikiau Aisan, bet jie skirti viens kitam tongue.gif , tiesiog aplinkybes jiems visa laika nepalankios.
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 16, 02:13)
O nieks ir nesako, kad kalta, kad susipazino, bet jai, po tokios praeities, kokia praejo su tevu, omero draygyste, jo seima buvo tikras fizinis ir dvasinis issigelbejimas, bet ji ne tik kad jo nepasirinko, bet dar ir omera su seima ( nera merto o ir tevams toks gyvenimas manau neissvajotas) nuskandino.. broliu)... Ir kazkodel taip issirutulioja mintis, kad mylinti moteris, bandytu savo "vyra" pateisint, suprast del visko, tiketu juo, palaikytu, o ne aklai, net neisiaiskinus kersytu... ( cia visiskai saliska, asmenine nuomone smile.gif )
drinks_cheers.gif
pritariu visoms Jūsų mintims,šiai-ypatingai mirksiukas.gif

QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 17, 00:00)
, bet siai dienai, nezinant pabaigos ( nes speju yra musu tarpe maciusiu, kurios zinant pabaiga susidariusios nuomones) mano akim aisan yra nieko verta, nei kaip moteris, nei kaip mylimoji, nei kaip motina... Bet labai viliuosi, kad pakeisiu bent siek tiek nuomone apie ja, nes jei bus tokia pabaiga, kaip kazkuri cia rase, tai kad bent ji butu verta ezelio poelgio  4u.gif
drinks_cheers.gif aš ir tikiuosi,kad gal dar pasikeis nuomonė,bet kol kas tai...šiandien atėjo pas Bade-"aš graži,o tu pasižiūrėk į save" blink.gif gražuolė lotuliukas.gif ir jei jau tokia tikra esi jo meile tau,tai ko landžioji po dirbtuves?fui ji man..
Atsakyti
Mane siandien uzmuse Aisan zodziai Badei : mano lupdazis kainioja daugiau nei tu uzdirbi per menesi. Nu blyn rado kuom girtis. Kad pati butu uzsidirbusi tuos pinigus, o dabar islaikytine. Oi pikta as( telefone nera veideliu pykciui isreoksti).
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 17, 16:12)
drinks_cheers.gif
pritariu visoms Jūsų mintims,šiai-ypatingai  mirksiukas.gif 

drinks_cheers.gif aš ir tikiuosi,kad gal dar pasikeis nuomonė,bet kol kas tai...šiandien atėjo pas Bade-"aš graži,o tu pasižiūrėk į save" blink.gif gražuolė lotuliukas.gif ir jei jau tokia tikra esi jo meile tau,tai ko landžioji po dirbtuves?fui ji man..



Ot aciu audrikea 4u.gif 4u.gif Bent jus su manim biggrin.gif o tai "atsimusinejau" cia viena paskutines kelias zinutes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na ir man siandieninis aisan pokalbis su bade cia kazkas ziauraus schmoll.gif be skrupulu zmogus... Dar karta pasikartosiu, kiek ji gyvenimu sugriove jau nesuskaiciuoju, kiek zmoniu del jos zodziu, poelgiu tiesiogiai ar netesiogiai asaras liejo... Nera mano samoneje jai pasigailejimo... Jau samoningai pradedu noreti, kad jai blogai baigtusi, bet tik jai.... O ir kaip aktore, asmeniskai man, ji labai nekokia, geriausias apibudinimas butu "pigi" rolleyes.gif
Atsakyti
atejo nusitasiusi keksyte ir pavaizdavo kazkokia papuga biggrin.gif biggrin.gif jau klausaiu ka ji ten kalbejo apie lupdazius ir grozi, tai mintyse juokas tik eme is jos doh.gif as Ezelio vietoje buciau uz plauku i ta baseina ja ikisus ir dar apspjovus tongue.gif
Atsakyti
pritariu toms kurios palaiko aisen 4u.gif
to apiplesimo aplinkybiu ji daug nezinojo,nuo jos buvo slepiama kad bus zmogzudyste,ji galvojo pasedes pora metuku ir isleis
aisku suklydo teisme,matyt issigando,bijojo,del to sumelavo,jei ne tevas su bahar pries teisma gal butu ir pasakiusi teisybe,su cingizu ji davesi ne is meiles o tiesiog mate kad jam patinka ir norejo tvirciau itraukti i plana,jai teko vaidinti.dar ji visada jautesi kad yra neverta Omero,ji blogiete,tamsus skersgatvis,o va tevas Cingiza parinka,o tevo ji visada klause.
o Ka Cingis parazitas nuslepe apie omero nama,jei ji butu zinojusi gal butu sudvejojusi,o tas prisidenge geradario vaidmeniu pries omera,atseit ispuos ir panasiai, o mintyse tik norejo kad ji nesuzinotu.
Gale filmo tikrai labiau suprasite Aisen smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte-myte @ 2014 02 17, 15:42)
as taip pat palaikau Aišan, nors daug ko nepateisinu jos elgesyje, bet su Ezeliu (Omeru) noreciau kad butu kartu, nors kazin ar jau tai imanoma...

labai patinka sis serialas, bet as jau pykstu kartais ant Ezelio, jau per daug toli nuejo jis manau su savo kerštu (savo jau kaip ir atkeršijo, dabar uz dede), bet kuo toliau, tuo ziauriau - zuvusiu jau nesuskaiciuoju, o del ko visa tai? aisku, kad toks filmas, ir jis yra idomiai pastatytas, bet ziuredama isivaizduoju kad tai tikras ju gyvenimas, ir kartais atrodo, kad ka jie daro, tai nuo pirminio tikslo yra labai nutole jau... dedes/Kenano linija tai taip, viskas aiskeja, bet kai pagalvoji, kad per dedes bedas dabar visi sie jauni zmones neturi ramaus gyvenimo, na perdaug jau itrauke jis (ar jie patys isitrauke) i savo kersta zmoniu. Manau kad kerstas niekur nenuveda, nezinau kokia bus pabaiga, bet eiga ziauri g.gif

beje, Aišan (tiksliau ja vaidinanti aktore) man yra labai labai grazi moteris wub.gif , ir negaliu ziureti, kad Ezelis jau su kita biggrin.gif  Nors buvo momentu, kad ir keikiau Aisan, bet jie skirti viens kitam tongue.gif , tiesiog aplinkybes jiems visa laika nepalankios.

drinks_cheers.gif Man ir ji labai grazi. Aisan siandien taip ganetinai ziauriai su Bade pasnekejo, bet kadangi noriu, kad Ezelis butu su Aisan, o ne su Bade, tai apsidziaugiau kai ji paliko Ezeli
bigsmile.gif
Atsakyti
Kadangi nemėgstu Bades man patiko ši serija.
Atsakyti
O man bade ziauriai gaila.. unsure.gif nenusipelne ji tokiu zodziu ir tokio pazeminimo.. Ypac is aisan... Ji ja studencioke pavadino, kurios alga mazesne nei jos lupdazio kaina... Na bet pati aisan kai susipazino su omeru, tai buvo "buvusi prostitute" ( nors ir ne savo noru).. Taigi ne jai aiskint...
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 17, 18:25)
Ot aciu audrikea 4u.gif  4u.gif  Bent jus su manim biggrin.gif  o tai "atsimusinejau" cia viena paskutines kelias zinutes lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  :lotuliukas:Nera mano samoneje jai pasigailejimo... Jau samoningai pradedu noreti, kad jai blogai baigtusi, bet tik jai....  O ir kaip aktore, asmeniskai man, ji labai nekokia, geriausias apibudinimas butu "pigi"  rolleyes.gif
kad anksčiau kaip ir daugiau buvo aišan nemėgstančiųjų g.gif mirksiukas.gif
ir man ji taip pat visai nekokios išvaizdos...
QUOTE(širlė @ 2014 02 17, 18:54)
atejo nusitasiusi keksyte ir pavaizdavo kazkokia papuga biggrin.gif  biggrin.gif jau klausaiu ka ji ten kalbejo apie lupdazius ir grozi, tai mintyse juokas tik eme is jos doh.gif as Ezelio vietoje buciau uz plauku i ta baseina ja ikisus ir dar apspjovus tongue.gif


lotuliukas.gif aš žiūriu ir sakau-"spjauk,spjauk į marmūzę",tai mano vaikis man pranešė,kad negražu spjaudytis lotuliukas.gif nes dažnokai liepiu Ezeliui ją apspjauti blush2.gif nė pati nepastebėjau...ir tos suknelės jos blink.gif kaip kokiai davatkai man jos kliūna lotuliukas.gif kai atėjo lošti ten visi,tai nė nesupratau-apsirengus ar ne g.gif
QUOTE(lilayte @ 2014 02 17, 18:57)
pritariu toms kurios palaiko aisen 4u.gif

Gale filmo tikrai labiau suprasite Aisen smile.gif
tai gal pabaigoj ir suprasiu,bet kol kas tai...


kai tam tualete Ezelis kalbėjo su aišan ir susimąstė dėl jos žodžių,tai taip norėjosi jį supurtyti,kad nepatikėtų ja...kažkuri anksčiau rašėte,kad kaip aišan tikėti Ezeliu,kai ją taip pažemino...o kaip Ezeliui ja tikėti,kai vis valkiojasi su jo priešais ir jam kenkia?
dar žiauriai pykstu ant Šebnem ... truputį pradžios nemačiau-kodėl jie ten jai linčo teismą surengė?kaip įkliuvo?

Papildyta:
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 17, 20:59)
O man bade ziauriai gaila.. unsure.gif  nenusipelne ji tokiu zodziu ir tokio pazeminimo.. Ypac is aisan... Ji ja studencioke pavadino, kurios alga mazesne nei jos lupdazio kaina... Na bet pati aisan kai susipazino su omeru, tai buvo "buvusi prostitute" ( nors ir ne savo noru).. Taigi ne jai aiskint...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 17, 19:06)
kad anksčiau kaip ir daugiau buvo aišan nemėgstančiųjų g.gif  mirksiukas.gif


Buvau viena tarp tokiu, bet peržiūrėjusi seriala visa pakeičiau nuomonę, bet ir dabar dar žiūrint seriala kaikuriuose vietuose labai pikta ant Eysan ir taip norėtusi ją paprotinti ar į šikną gerai įspirti, kai kurie poelgiai tikrai nepateisinami dėje.
Atsakyti