Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Rasvyte @ 2014 02 16, 12:19)
O tai kiek kartu buvo sakyta, kad ne Ezelio cia darbas, bet kur tau patikes... Ji tada kaip tik ir suzinojo, kad jis Omeras, tai galejo nuo tos akimirkos pradeti viska is naujo, bet ne jai gi Kenanas pasake, kad cia Ezelio darbas ir ji patikejo juo, o ne savo gyvenimo meile...

Taigi ji ir buvo juo patikejus, tada kai atejo i ligonine(kur gulejo dede) ir atnese Ezeliui dovana su laisku, kuriame rase, kad pasirinko juo tiketi, bet pamate kaip Ezelis nudure dedes anuka.
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 16, 11:30)
Taigi ji ir buvo juo patikejus, tada kai atejo i ligonine(kur gulejo dede) ir atnese Ezeliui dovana su laisku, kuriame rase, kad pasirinko juo tiketi, bet pamate kaip Ezelis nudure dedes anuka.



"Patikejo" nes itikino Kenanas, o ne Ezelis ar pati susiprotejo... As tai aisan visam elgesiui nerandu jokio paaiskinimo ir pasigailejimo... Na visi jie neidealus, bet ji daro klaida po klaidos, ir tos klaidos baisiai daug kainuoja... Ir ne jai... Nes ir kalbant apie seses mirti, tai bent jau mano akim, ezelis kokius 100 tukstanciu kartu labiau sielvartauja del merto, nei ji del bahar...
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 02 16, 10:46)
O man Bade kazkaip pradeda patikti, tokia paprasta pacaniuke, gatves vaikas, bet man ji tokia nieko, tik jau makiazas tikrai jai netinka, kaip kazkas sake, kaip transvestitas atrodo biggrin.gif

sakau, su makiazu dar baisesne, jau geriau be jo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 16, 13:22)
"Patikejo" nes itikino Kenanas, o ne Ezelis ar pati susiprotejo... As tai aisan visam elgesiui nerandu jokio paaiskinimo ir pasigailejimo... Na visi jie neidealus, bet ji daro klaida po klaidos, ir tos klaidos baisiai daug kainuoja... Ir ne jai... Nes ir kalbant apie seses mirti, tai bent jau mano akim, ezelis kokius 100 tukstanciu kartu labiau sielvartauja del merto, nei ji del bahar...

Gal kazka ir praziopsojau, bet ar Ezelis kada bande irodyti Aisan, kad ne jis nuzude Bahar? Cia klausiu rimtai, nes tikrai galejau praziopsot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 02 16, 12:19)
O tai kiek kartu buvo sakyta, kad ne Ezelio cia darbas, bet kur tau patikes... Ji tada kaip tik ir suzinojo, kad jis Omeras, tai galejo nuo tos akimirkos pradeti viska is naujo, bet ne jai gi Kenanas pasake, kad cia Ezelio darbas ir ji patikejo juo, o ne savo gyvenimo meile...

o tai kiek kartų Ezelis jai kartojo,kad ją myli ,ir Bahar viską paaiškins ir dėl jos visko atsisakys....ir gavo...spyrį į paširdžius-atseit atkeršijo už Omerą -išvijo ją,paniekino...na,tai kaip jau po šio keršto vėl tikėti juo???Bravo, Aišanuke,serijalo scenaristai gerai tave sukūrė,kad vienos mylim,kitos nekenčiam tavęs... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 16, 16:41)
o tai kiek  kartų Ezelis jai kartojo,kad ją myli ,ir Bahar viską paaiškins ir dėl jos visko atsisakys....ir gavo...spyrį į paširdžius-atseit atkeršijo už Omerą -išvijo ją,paniekino...na,tai kaip jau po šio keršto vėl tikėti juo???


Sutinku po šito pažeminimo ir aš nebetikėčiau, bijočiau kad vėl gali pažeminti ar įžeisti
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2014 02 16, 19:46)
Sutinku po šito pažeminimo ir aš nebetikėčiau, bijočiau kad vėl gali pažeminti ar įžeisti



O kai Kenanas pasake, kad nuzude jos sese, tai ji sutiko su juo miegot... Nu baikit... Apie kokia garbe cia kalbet... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 16, 21:00)
O kai Kenanas pasake, kad nuzude jos sese, tai ji sutiko su juo miegot... Nu baikit... Apie kokia garbe cia kalbet... rolleyes.gif

Aha...SUTIKO...dar pažiūrėsim ,kas iš to sutikimo išeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 16, 21:00)
O kai Kenanas pasake, kad nuzude jos sese, tai ji sutiko su juo miegot... Nu baikit... Apie kokia garbe cia kalbet... rolleyes.gif

O is kur jus zinot, kad ji su juo miegos? O, kad ir miegos ir bus su Kenanu tai, kad jam atkersytu. Is jusu tokiu pasakymu atrodo, kad ji dziaugiasi ir yra dekinga Kenanui uz tai, kad jis jos sese nuzude ir atsidekodama uz tai Aisan bus su Kenanu..... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 16, 21:21)
O is kur jus zinot, kad ji su juo miegos? O, kad ir miegos ir bus su Kenanu tai, kad jam atkersytu. Is jusu tokiu pasakymu atrodo, kad ji dziaugiasi ir yra dekinga Kenanui uz tai, kad jis jos sese nuzude ir atsidekodama uz tai Aisan bus su Kenanu..... blink.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 16, 20:00)
O kai Kenanas pasake, kad nuzude jos sese, tai ji sutiko su juo miegot... Nu baikit... Apie kokia garbe cia kalbet... rolleyes.gif


Palaukit palaukit o ji sutiko miegoti su juo ir miegojo? Nes šito bent aš nemačiau. Girdėjau kai kalbėjo ir sakė kad su tavim mylėsiuos ir taip toliau bet nesakė kad tai darys iš tikro sakė tik tai kad darydama su juo tai eitu tikslu link keršto ir kažkada jam stipriai atkeršytu ir klausė ar jis būtu su ją žinodamas tai.
Atsakyti
Na nzn miegos ar ne.. smile.gif bet pasake, kad kersys ezeliui ir kersyjo, db pasake, kad miegos tai ir galvoju, kad miegos.. smile.gif betkokiu atveju, miegojimas ne is meiles, simpatijos ( uz pinigus, del kersto.. Nebent secherezados atvejis biggrin.gif ) jokiai moteriai garbes nepriduoda... mirksiukas.gif nzn kaip toliau klostysis ivykiai, kas paaiskes, kas ka darys, bet siai dienai, nezinant pabaigos ( nes speju yra musu tarpe maciusiu, kurios zinant pabaiga susidariusios nuomones) mano akim aisan yra nieko verta, nei kaip moteris, nei kaip mylimoji, nei kaip motina... Bet labai viliuosi, kad pakeisiu bent siek tiek nuomone apie ja, nes jei bus tokia pabaiga, kaip kazkuri cia rase, tai kad bent ji butu verta ezelio poelgio 4u.gif
Atsakyti