Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

O taip Ali tai ne dėl pinigų išdvė jis net neturėjo priežasties kodėl taip pasielgti bet kažkodėl visi tai pamiršo ir normaliai priėmė o va visų blogiause Eyšan dėl to kad stengėsi padėti sesei taip kaip mokėjo, ir aišku ji prostitutė dėl to kad nori už sesę atkeršyti, ir keršija taip kaip moka ir sugeba, dėl tos priežasties ji ir nulėkė pas tą Kenaną, nei ji nori su juo būti draugais nei mylimaisiais.
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2014 02 15, 22:36)
O taip Ali tai ne dėl pinigų išdvė jis net neturėjo priežasties kodėl taip pasielgti bet kažkodėl visi tai pamiršo ir normaliai priėmė o va visų blogiause Eyšan dėl to kad stengėsi padėti sesei taip kaip mokėjo, ir aišku ji prostitutė dėl to kad nori už sesę atkeršyti, ir keršija taip kaip moka ir sugeba, dėl tos priežasties ji ir nulėkė pas tą Kenaną, nei ji nori su juo būti draugais nei mylimaisiais.


Bet jei Kenanas butu vargsas ir neturetu pinigu, kazin, ar jau taip mielai butu nulekusi hihihi.gif
O del Ali - nepamirso, bet daugmaz atleido visi todel, kad jis dabar, kad ir labai troksdamas garbes ir pinigu, vis delto nuosirdziai gailisi ir padeda Ezeliui. O is Aisan gailescio del isdavystes bent jau as nematau schmoll.gif Vien tiks AS, net sunus nebesvarbus schmoll.gif Be to, man rodos, tolimesnese serijose bus galima rasti ne tai kad pateisinima, bet bent jau paaiskinima, del ko Ali taip troksta but turtingas ir galingas mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau pas Kenana Aisan nuejo butet todel, nes zinojo, kad jis gali padeti jai atkersyti Ezeliui ir nemanau, kad Aisan neberupi Dzanas, labiau esu linkusi tiketi, kad ji tik nori ji apsaugoti.
Atsakyti
Oj, kokios diskusijos del aisan uzvire bigsmile.gif as irgi lieku toj " nemegstanciuju" puseje... smile.gif del kitu irgi turiu nuomone.. Nepateisinu nei vieno, bet simpatijos arba yra arba ner.. mirksiukas.gif del ezelio tarkim, as visiskai ji reabilituoju, nes siaip tai toki, koks jis yra snd ji padare butent aisan... Nebutu jis jos sutikes, nieko panasaus nebutu buve, nes jei ir tas pats ali, buvo is tu, kurie norejo gerai gyventi ir pan, tai omerui reikejo paprasciausios zmogiskos laimes, o butent aisan ji " nuskandino".. Nes butent ji nusprende, kad ( del seses, ne del seses, nesvarbu) si, nekalta, dora, patiklu, mylinti zmogu paaukoti... Ir snekekit kaip tik norit, bet jei ji nebutu sutikus, nei ali, nei cingis nebutu pasirase.. Norejo del seses, tai prisiimk kalte uz omera.. Galima buvo sugalvot ir prisiimt ta kryziu sau, bet ji uzmete ant omero... Ezelis irgi daug klaidu daro, bet pastatykite save i juo vieta, tai visai nusisaut galima.. Bet jis man taip vadinama "aplinkybiu auka".. Ali tai man patinka, principe, del to, kad jis dar toki zmogiskuma turi, laksto aplink ezeli, na gailisi, o tie abu dzin... Cingis man ne zmogus, garbetroska, pinigu medziotojas ir tiek.. Be skrupulu bet ka parduotu del savo geroves... O aisan? Butu aisan "gera", seniai nusisautu.. Nes pakankama buvo situaciju suprast, kad del jos zusta zmones, luzta likimai ir gesta gyvenimai... Taip laaabai bendrai paemus, del visu siame seriale rodytu mirciu, mano akim kalta aisan... ( nu cia laaabai placiai ziurint smile.gif) )...
Atsakyti
Nepasakyčiau kad Eysan kalta del Bahar ir Merto kaltės, čia jau Dėdė su Ezeliu iklimpe o ir dėl to vairuotojo kuris mirė Eysan neprisidėjo, nemanau kad dėl visko galima ją kaltinti net ir labai aprėpus o pateisinimas kad ji kalta jok susipažino Omeras su ją tai kvailas visi buvo nemaži ir galėjo laisvai pasirinki čia jau ne Eysan kalta kad Omeras turėjo tokius draugus kurie jį išdavė
Atsakyti
Manau visus isskyrus Cengiza galima pateisint del Omero isdavystes. Ali isdave del meiles Bahar, Aisan irgi sese isgelbet norejo... O Cengizas? Del to, nes zinojo jai Omeras kaleime, jam laisvas kelias link Aisan ir plius pinigu tures... Beto kodel Aisan nesigaili?,Juk kiek kartu prie Omero kapo verke, o kad aplink Ezeli nesokinejo tai normalu, nes ispradziu galvojo, kad jis nuzude Bahar
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2014 02 15, 22:49)
Nepasakyčiau kad Eysan kalta del Bahar ir Merto kaltės, čia jau Dėdė su Ezeliu iklimpe o ir dėl to vairuotojo kuris mirė Eysan neprisidėjo, nemanau kad dėl visko galima ją kaltinti net ir labai aprėpus o pateisinimas kad ji kalta jok susipažino Omeras su ją tai kvailas visi buvo nemaži ir galėjo laisvai pasirinki čia jau ne Eysan kalta kad Omeras turėjo tokius draugus kurie jį išdavė



As kaip tik sakyciau, kad del Bahar ir Merto mirciu ji ypatingai kalta... Jos perbegimas (neapgalvojus, nepasiaiskinus, nepatikejus) i Kenano puse, kaip tik ir "isprovokavo" tokia ivykiu seka, kokia susikloste... Del tu kitu mirciu ( taip suoratau, kad vairuotojas tai Kamilis) tai ir sakau, kad taip laaabai apibendrinant, mazdaug is tos operos, nebutu isdavus, nebutu kersto, nebutu ir mirciu... mirksiukas.gif O nieks ir nesako, kad kalta, kad susipazino, bet jai, po tokios praeities, kokia praejo su tevu, omero draygyste, jo seima buvo tikras fizinis ir dvasinis issigelbejimas, bet ji ne tik kad jo nepasirinko, bet dar ir omera su seima ( nera merto o ir tevams toks gyvenimas manau neissvajotas) nuskandino.. Del draugu, kaip raset, sakyciau taip palyginimui.. Kazkur esu girdejus tokius zodzius: " savo vyro istikimybe man, tikiu ir pasitikiu 100%, bet kvailiausias mano zingsnis butu ji "isbandyti", nes zinau, kad isduos..." Cia as izvelgiu labai gilia prasme, ir butent ja pritaikyciau tokiems draugams, kaip cingis ir ali.. ( nesupraskit, prasau, tiesiogiai, nes uzvirs nereikalinga diskusija biggrin.gif )

QUOTE(Holivudė @ 2014 02 15, 23:09)
Manau visus isskyrus Cengiza galima pateisint del Omero isdavystes. Ali isdave del meiles Bahar, Aisan irgi sese isgelbet norejo... O Cengizas? Del to, nes zinojo jai Omeras kaleime, jam laisvas kelias link Aisan ir plius pinigu tures... Beto kodel Aisan nesigaili?,Juk kiek kartu prie Omero kapo verke, o kad aplink Ezeli nesokinejo tai normalu, nes ispradziu galvojo, kad jis nuzude Bahar


Kaip rasot del ali meiles bahar, tai ar as prasoviau kazka? Kai ali isdave omera, bahar dar vaikas buvo.. Nemanau, kad ali nuo tada jau ja isimylejes... unsure.gif Ir dar toks pastebejimas del tos aisan meiles sesei ir omerui... As va sau susimasciau, kad kazkaip taip atrodo ( neskaitant vaiko), siai dienai artimiausias zmogus man kaip bebutu yra vyras ( nors puikus santykiai ir su tevais ir su broliu)... Ir kazkodel taip issirutulioja mintis, kad mylinti moteris, bandytu savo "vyra" pateisint, suprast del visko, tiketu juo, palaikytu, o ne aklai, net neisiaiskinus kersytu... ( cia visiskai saliska, asmenine nuomone smile.gif )
Atsakyti
sutinku
QUOTE(Justmina @ 2014 02 15, 23:49)
Nepasakyčiau kad Eysan kalta del Bahar ir Merto kaltės, čia jau Dėdė su Ezeliu iklimpe o ir dėl to vairuotojo kuris mirė Eysan neprisidėjo, nemanau kad dėl visko galima ją kaltinti net ir labai aprėpus o pateisinimas kad ji kalta jok susipažino Omeras su ją tai kvailas visi buvo nemaži ir galėjo laisvai pasirinki čia jau ne Eysan kalta kad Omeras turėjo tokius draugus kurie jį išdavė

4u.gif visiškai sutinku...
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 16, 01:13)
As kaip tik sakyciau, kad del Bahar ir Merto mirciu ji ypatingai kalta... Jos perbegimas (neapgalvojus, nepasiaiskinus, nepatikejus) i Kenano puse, kaip tik ir "isprovokavo" tokia ivykiu seka, kokia susikloste...  Del tu kitu mirciu ( taip suoratau, kad vairuotojas tai Kamilis) tai ir sakau, kad taip laaabai apibendrinant, mazdaug is tos operos, nebutu isdavus, nebutu kersto, nebutu ir mirciu...  mirksiukas.gif  O nieks ir nesako, kad kalta, kad susipazino, bet jai, po tokios praeities, kokia praejo su tevu, omero draygyste, jo seima buvo tikras fizinis ir dvasinis issigelbejimas, bet ji ne tik kad jo nepasirinko, bet dar ir omera su seima ( nera merto o ir tevams toks gyvenimas manau neissvajotas) nuskandino.. Del draugu, kaip raset, sakyciau taip palyginimui.. Kazkur esu girdejus tokius zodzius:  " savo vyro istikimybe man, tikiu ir pasitikiu 100%, bet kvailiausias mano zingsnis butu ji "isbandyti", nes zinau, kad isduos..." Cia as izvelgiu labai gilia prasme, ir butent ja pritaikyciau tokiems draugams, kaip cingis ir ali..  ( nesupraskit, prasau, tiesiogiai, nes uzvirs nereikalinga diskusija biggrin.gif )
Kaip rasot del ali meiles bahar, tai ar as prasoviau kazka? Kai ali isdave omera, bahar dar vaikas buvo.. Nemanau, kad ali nuo tada jau ja isimylejes...  unsure.gif  Ir dar toks pastebejimas del tos aisan meiles sesei ir omerui... As va sau susimasciau, kad kazkaip taip atrodo ( neskaitant vaiko), siai dienai artimiausias zmogus man kaip bebutu yra vyras ( nors puikus santykiai ir su tevais ir su broliu)... Ir kazkodel taip issirutulioja mintis, kad mylinti moteris, bandytu savo "vyra" pateisint, suprast del visko, tiketu juo, palaikytu, o ne aklai, net neisiaiskinus kersytu... ( cia visiskai saliska, asmenine nuomone smile.gif )

Dabar ir as susimasciau del Bahar amziaus tuo metu blink.gif Gali buti, kad ir suklydau tai labai nepykit doh.gif
Atsakyti
Ir Ali ir pradzioje labai dvejojo, juk kai jau buvo sukurtas Aisan ir Cingio planas, Ali kiek kartu dvejojo, kiek kartu sake, kaip mes galim, juk jis musu Omeras - musu brolis, bet tada Cingizas jam primindavo apie jo svajones, apie jachta, na ir pasidave Ali, bet man jis ispirko savo kalte 100%, ji gal vieninteli kiek grauze sazine del Omero, ir siaip kiek dabar padeda Ezeliui, nepaliko, neperbego pas priesus, kaip tie du doh.gif O Cingis tai prostituciu prostitute, jau jis tai parduotu visus del pinigu..Bet Aisan irgi ne ka geresne, ir dar drysta ji po visko ateiti pas ji i bara ir prasytis vel jam i drauges doh.gif doh.gif man jos vietoje butu zema..ir vis prikisa jam apie Omero ir Aisan meile doh.gif doh.gif
O man Bade kazkaip pradeda patikti, tokia paprasta pacaniuke, gatves vaikas, bet man ji tokia nieko, tik jau makiazas tikrai jai netinka, kaip kazkas sake, kaip transvestitas atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Jai Aisan iskarto butu zinojus, kad ne Ezelis nuzude jos sese, lazinuosi ji nebutu perbegus i Kenano puse schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 16, 11:01)
Jai Aisan iskarto butu zinojus, kad ne Ezelis nuzude jos sese, lazinuosi ji nebutu perbegus i Kenano puse schmoll.gif

O tai kiek kartu buvo sakyta, kad ne Ezelio cia darbas, bet kur tau patikes... Ji tada kaip tik ir suzinojo, kad jis Omeras, tai galejo nuo tos akimirkos pradeti viska is naujo, bet ne jai gi Kenanas pasake, kad cia Ezelio darbas ir ji patikejo juo, o ne savo gyvenimo meile...
Atsakyti