Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

Oho prostitutė. Keista bet nei vienoje serijoje dar kol kas nemačiau kad ji būtu prostitutė ir miegotu su vyrais. Labai jau negražus išsireiškimai pas kai kurias.
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2014 02 15, 13:05)
Oho prostitutė. Keista bet nei vienoje serijoje dar kol kas nemačiau kad ji būtu prostitutė ir miegotu su vyrais. Labai jau negražus išsireiškimai pas kai kurias.


man ji prostitute visomis prasmemis biggrin.gif

ir su vyrais miega, ir parsidavineja uz pinigus doh.gif vien jau vakar pasakyta fraze kenanui "miegosiu su tavimi,mylesiuosi, bet taves nemyliu ir tave isduosiu"

pati su kazkuo kovoja, kazkam kersija, bet net pati nesupranta nei kam, nei uz ka, vaika numete, gyvena pati nezinia kur, daro nesamones...buvo omeras, isdave del gero gyvenimo, draugaudama su omeru duodavosi su cingiu, budama su cingiu daug metu santuokoje burkavo su ezeliu,ir su juo isdave seseri, prisitryne prie ezelio, tai tada perejo pas kenana..nu geresnio apibudinimo jai kaip prostitute as nerandu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 15 vasario 2014 - 12:11
QUOTE(širlė @ 2014 02 15, 13:08)
man ji prostitute visomis prasmemis biggrin.gif

ir su vyrais miega, ir parsidavineja uz pinigus doh.gif vien jau vakar pasakyta fraze kenanui "miegosiu su tavimi,mylesiuosi, bet taves nemyliu ir tave isduosiu"

pati su kazkuo kovoja, kazkam kersija, bet net pati nesupranta nei kam, nei uz ka, vaika numete, gyvena pati nezinia kur, daro nesamones...buvo omeras, isdave del gero gyvenimo, draugaudama su omeru duodavosi su cingiu, budama su cingiu daug metu santuokoje burkavo su ezeliu,ir su juo isdave seseri, prisitryne prie ezelio, tai tada perejo pas kenana..nu geresnio apibudinimo jai kaip prostitute as nerandu..

Bet juk ji išdavė Omerą dėl sesers, o ne dėl gero gyvenimo
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 15, 12:48)
Bet juk ji išdavė Omerą dėl sesers, o ne dėl gero gyvenimo

nu bet juk galima ir kokia paskola pasiimt, bet geriau buvo apiplest kazino, kad nereiktu paskui visa gyvenima grazinti pinigu. tai kad pasirinko lengvesni varianta
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 15, 13:56)
nu bet juk galima ir kokia paskola pasiimt, bet geriau buvo apiplest kazino, kad nereiktu paskui visa gyvenima grazinti pinigu. tai kad pasirinko lengvesni varianta

Taip dėl šito sutinku, bet šitoj situacijoj vieną iš pagrindinių vaidmenų atliko ir Aišan tėvas kuris ją taip auklėjo, kaip sakoma obelis nuo obels netoli rieda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 15, 13:48)
Bet juk ji išdavė Omerą dėl sesers, o ne dėl gero gyvenimo


del sesers, bet geras gyvenimas irgi ne antroje vietoje buvo, o ir nebande ji jokiu kitu iseiciu ieskoti, nors puikiai savo teveli zinojo...kazkaip kai neteko visko, taigi apsitempusi raudona suknute nuejo pas kenana ir paklause ar gali kuo nors pasitarnauti..abu su cingiu jie pinigu vergai..

QUOTE(Holivudė @ 2014 02 15, 14:11)
Taip dėl šito sutinku, bet šitoj situacijoj vieną iš pagrindinių vaidmenų atliko ir Aišan tėvas kuris ją taip auklėjo, kaip sakoma obelis nuo obels netoli rieda mirksiukas.gif


tevelio kopija ji drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 15 vasario 2014 - 14:03
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 15, 10:47)
Ar aš čia viena tokia kuri nori, kad Ezelis ir Aišan būtų kartu? doh.gif

schmoll.gif ir as noriu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 02 15, 15:42)
schmoll.gif  ir as noriu  drinks_cheers.gif

Nu va kaip fainai, kad daugiau bendraminčių atsirado thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
AŠ visą laiką ginu ir ginsiu Aišan...ji tėvo auklėjimo auka,,,,o kai kas kalba apie paskolą ,net juokas ima,kas neturčiui duos paskolą.O Ezelį paaukojo DĖL sesers,o ne dėl pinigų,ir keršija už sesers mirtį kaip moka ,kaip gali,kaip išmoko su tėvu gyvendama.Ir pinigai jai tikrai ne vertybė.O štai mūsų liaupsinamas Ali garbės trokšta tikrai,pinigų irgi(juk dėl ko jis išdavė Omerą?)Ir jokia prostitutė-juk net su Čingizu nemiega...o kalbos yra tik kalbos vyrus paminti po padu...ir nugalės ji tą Kenaną,nes jau tikrai jam neatleis sesers mirties.O jau kokiu būdu tai pamatysim pačios,aš manau.
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 15, 16:48)
AŠ visą laiką ginu ir ginsiu Aišan...ji tėvo auklėjimo auka,,,,o kai kas kalba apie paskolą ,net juokas ima,kas neturčiui duos paskolą.O Ezelį paaukojo DĖL sesers,o ne dėl pinigų,ir keršija už sesers mirtį kaip moka ,kaip gali,kaip išmoko su tėvu gyvendama.Ir pinigai jai tikrai ne vertybė.O štai mūsų liaupsinamas Ali garbės trokšta tikrai,pinigų irgi(juk dėl ko jis išdavė Omerą?)Ir jokia prostitutė-juk net su Čingizu nemiega...o kalbos yra tik kalbos vyrus paminti po padu...ir nugalės ji tą Kenaną,nes jau tikrai jam neatleis sesers mirties.O jau kokiu būdu tai pamatysim pačios,aš manau.

drinks_cheers.gif aš irgi palaikau Aišan, juk viską ką ji daro, daro butent del seimos. Paaukojo savo ateiti su Omeru del sesers gyvybes ir su tuo Kenanu susidejo tam, kad uz sese Ezeliui atkersytu, o dabar kai suzinojo, kad Kenanas ja nuzude tai jai grys Aisan pas ji tai tik tam, kad atkersytu. Aisku nesakau, kad Aisan yra sventoji, bet nemanau, kad yra kekse ar prostitute kaip kaikurios saket.
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 15, 12:59)
turbut  biggrin.gif
tai pasivolios su Kenanu ir paskui pas Ezeli pareis ? na jau ne  schmoll.gif  uz ka ji kersyja ? uz seseri ? juk kenanas jau jai prisipazino, kad tai jis nuzude, tai ko ji dar su juo tamposi ?
drinks_cheers.gif


QUOTE(Holivudė @ 2014 02 15, 13:42)
thumbup.gif Tai gerai tada. Man ta Bade nelimpa visai schmoll.gif
drinks_cheers.gif man Bade ir visai nelimpa schmoll.gif

perskaičiau diskusijas dėl aišan,bet aš vistiek lieku jos nemėgstančiųjų pusėj ax.gif niekaip nerandu pateisinimo,kad išdavė Omerą schmoll.gif žinoma,vargšė ir pan.,pinigų nėra,bet sodinti žmogų dėl savo naudos...ir tikrai ne sesuo buvo tas
faktorius,kuris nulėmė tokį jos pasirinkimą...
kas dėl"prostitutės",tai aš ją ir tokią matau unsure.gif ir manau,kad ne tik su vyrais už pinigus mieganti moteris nusipelno tokio epiteto-prostitutės yra visi parsiduodantys už pinigus verysad.gif
dar aišan ginat,kad,atseit,ko ji galėjo išmokt-juk toooks tėvas...tai bėk nuo jo,nesielk taip kaip jis,bet pinigai svarbiau...
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 15, 19:47)
drinks_cheers.gif 
drinks_cheers.gif man Bade ir visai nelimpa schmoll.gif

perskaičiau diskusijas dėl aišan,bet aš vistiek lieku jos nemėgstančiųjų pusėj ax.gif niekaip nerandu pateisinimo,kad išdavė Omerą schmoll.gif  žinoma,vargšė ir pan.,pinigų nėra,bet sodinti žmogų dėl savo naudos...ir tikrai ne sesuo buvo tas
faktorius,kuris nulėmė tokį jos pasirinkimą...
kas dėl"prostitutės",tai aš ją ir tokią matau  unsure.gif ir manau,kad ne tik su vyrais už pinigus mieganti moteris nusipelno tokio epiteto-prostitutės yra visi parsiduodantys už pinigus verysad.gif
dar aišan ginat,kad,atseit,ko ji galėjo išmokt-juk toooks tėvas...tai bėk nuo jo,nesielk taip kaip jis,bet pinigai svarbiau...

Tada man is ju visu didziausias prostitutas yra Cengizas biggrin.gif O kas del to begimo, tai ji ir buvo pabegus (tada kai sese su tevu paliko ir sake, kad veliau grys). Tuo metu ji ir susipazino su Omeru ir neatsimenu, kad butu rode, jog ji toliau uzsiiminetu tais darbeliais kuriu moke tevas. Veliau jis atvyko ir pasake, kad jos sese mirsta ir jai reikia pinigu gydymui, o kad Aisan mylejo savo sese ir del jos galejo padaryti bet ka tai faktas.
Atsakyti