Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

Siandienine serija tai kaip specialiai parinkta Valentino dienai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 02 14, 17:59)
Siandienine serija tai kaip specialiai parinkta Valentino dienai  biggrin.gif

na,jau ne....nors dar neperžiūrėjau įrašo,bet ,kiek pamenu ne visi tikrieji valentinai buvo kartu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amapatria: 14 vasario 2014 - 17:06
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 14, 18:04)
na,jau ne....nors dar neperžiūrėjau įrašo,bet ,kiek pamenu ne visi tikrieji valentinai buvo kartu? g.gif


Uzteko Ali su Azat, susikibusiu senuku, na, ir to, kad Ezelis pristate Bade tevams smile.gif O kiti "valentinai" ne tokie ir svarbus biggrin.gif
Atsakyti
nepasakysiu tiksliai,bet pabaigoj dėdės žodžiai buvo kažkas panašaus -"išlenda bjaurybė" ir rodo,kad Ezelis stovi su tėvais ir Bade ir visa tai mato aišan-tai,jaučiu,gryš pas kenaną ir toliau kale bus wink.gif dar pašiurpau,kai ji kalbėjo su kenanu ir sako"būsiu su tavim,mylėsiuos su tavim" blink.gif žodžiu... verysad.gif
man dar šiandien toks klausimas iškilo:įtariu,kad kaip visur,taip ir Turkijoj narkomanų ir platintojų yra g.gif tad man labai įdomiai atrodo,kai blondinukei suleidžia narkotikų ir pasako,kad jei būsi gera-gausi apdovanojimą...tai ką,nėra kur gauti narkotikų?ir dar tie narkotikai kažkokie-suleidžia ir ta atsijungia visai...kiek matau filmuose,tai narkotikai neatjungia visai žmogaus g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(daivuta @ 2014 02 14, 19:10)
Uzteko Ali su Azat, susikibusiu senuku, na, ir to, kad Ezelis pristate Bade tevams smile.gif O kiti "valentinai" ne tokie ir svarbus biggrin.gif
gera scena buvo,tokia dviprasmiška-šneka lyg žmonai,bet iš tikro tai Selmai ax.gif
Atsakyti
o man keista...Ali,o ir pats Ezelis ten dalyvauja kurdamas planus ,Tefikas-iššaudo žmones(tegu tokius pat,kaip ir jie-gangsterius)-bet jie lieka geruliai,šventi,jų rankos ir širdys švarios ir gali glaustis prie savo išrinktųjų...net ir kruvinom rankom.O ir pačios mergelės ne šventosios-žino,kas ir kaip...O ,vat,Aišan-prostitutė,išsigimėlė,velnio išpera tongue.gif
Atsakyti
Dabar Aišan parodys smile.gif pas juos pistoletais mojuoja kaip kokiais, nežinau...pabandyk pas mus pamojuot biggrin.gif
Atsakyti
Ar aš čia viena tokia kuri nori, kad Ezelis ir Aišan būtų kartu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 15, 10:47)
Ar aš čia viena tokia kuri nori, kad Ezelis ir Aišan būtų kartu? doh.gif

turbut biggrin.gif
tai pasivolios su Kenanu ir paskui pas Ezeli pareis ? na jau ne schmoll.gif uz ka ji kersyja ? uz seseri ? juk kenanas jau jai prisipazino, kad tai jis nuzude, tai ko ji dar su juo tamposi ?
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 15, 10:47)
Ar aš čia viena tokia kuri nori, kad Ezelis ir Aišan būtų kartu? doh.gif

drinks_cheers.gif ne viena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 15, 09:02)
o man keista...Ali,o ir pats Ezelis ten dalyvauja kurdamas planus ,Tefikas-iššaudo žmones(tegu tokius pat,kaip ir jie-gangsterius)-bet jie lieka geruliai,šventi,jų rankos ir širdys švarios ir gali glaustis prie savo išrinktųjų...net ir kruvinom rankom.O ir pačios mergelės ne šventosios-žino,kas ir kaip...O ,vat,Aišan-prostitutė,išsigimėlė,velnio išpera tongue.gif


Taigi cia filmas biggrin.gif As kazkuria diena irgi pagalvojau, kad gi visi jie ten tokie patys - banditai smile.gif O isivaizduokim, kad pagrindine istorija ir jos veikejai butu is kitos puses, tarkim, Kenanas vietoj dedes, Cingis vietoj Ezelio, koks nors Temuzas vietoj Ali ar pan. ir pagrindines istorijos butu ju, o "blogieciai" - Ezelis ir jo komanda smile.gif Tada viskas apsiverstu aukstyn kojom gi biggrin.gif Man tas mojavimas ginklais irgi kazkaip uzkliuvo, abejoju, ar realiam gyvenime taip viesai jie ten ir saudosi vidury baltos dienos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lammila @ 2014 02 15, 11:59)
drinks_cheers.gif  ne viena biggrin.gif

thumbup.gif Tai gerai tada. Man ta Bade nelimpa visai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 02 15, 11:20)
Dabar Aišan parodys smile.gif pas juos pistoletais mojuoja kaip kokiais, nežinau...pabandyk pas mus pamojuot biggrin.gif


o kam ji ka turi rodyt? g.gif jei ir vel ezeliui, tai tada nesuprantu uz ka, kad vel prostitutes parsidaveles gundymams nepasidave? keista man ta aisan.. doh.gif
Atsakyti