Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(inga v @ 2014 02 12, 18:03)
Juokingiausias momentas kai  Ali su ta savo simpatija vienas kitam tai cukraus įdėjo, tai išmaišė, ir ta barmenė stebi juos.........

drinks_cheers.gif ir dar šiandien patiko,kai Ali su ezeliu važiavo mašinoj,kai Ali jį erzino bades vardą iškraipydamas lotuliukas.gif dar pabaigoje labai patiko,kai picas valgė ir Azat atėjo wub.gif
žiauru,kad aišan tėvą nužudė unsure.gif bjaurybė ji,bet toooks kerštas unsure.gif kažkuri anksčiau rašėt,kad Ezelis atkeršys aišan,tai čia jau ir yra tas kerštas,ar dar bus?
kol kas susidariau įspūdį,kad kenanas su dėde priešais tapo dėl Selmos,bet tikėjausi kad bus dar kokia nors kita priežąstis g.gif nes karas dėl moters...nors Trojos karas ir dėl moters kilo,tad...bet jei karas dėl selmos,tada šiek tiek nusivyliau...
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 13, 17:59)
... dar pabaigoje labai patiko,kai picas valgė ir Azat atėjo wub.gif

pats galas man irgi patiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, prisijungsiu ir aš prie jūsų diskusijų smile.gif Šiaip visada palaikiau Aišan, bet dabar aš apskritai jos nesuprantu, kaip galima nušauti savo tėvą? Pati sako, kad jis brangiausias jai žmogus, bet vistiek nužudė g.gif Atrodo, kad ten pas juos nelabai kitaip reikalus ir galima išspręst tik gun_bandana.gif bash.gif gun_smilie.gif visus ir nėr problemos, tai šitas dalykas jau pradeda nervuot mad.gif Bet iš kitos pusės įdomesnis serialas ne vien meilė seilė ir t.t. O šiandienos paskutinis epizodas man irgi labai patiko, visi laimingi, o juos tokius ne taip dažnai ir pamatysi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 13, 18:47)
O šiandienos paskutinis epizodas man irgi labai patiko, visi laimingi, o juos tokius ne taip dažnai ir pamatysi rolleyes.gif

O jus pastebit, kad meksikieciu muilo operose tai ir buciniu daug, ir lovoje rodo vos ne visa veiksma..., o cia gali suskaiciuoti, kiek jie pasibuciavo, pagrinde tik saudosi...
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 02 13, 20:09)
O jus pastebit, kad meksikieciu muilo operose tai ir buciniu daug, ir lovoje rodo vos ne visa veiksma..., o cia gali suskaiciuoti, kiek jie pasibuciavo, pagrinde tik saudosi...

Taip šitą ir aš pastebėjau, gal ju religija neleidžia tų imtymumų tiek rodyti g.gif Bet kokiu atveju visvien turkų serialai daug labiau įtraukiantys negu meksikiečių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 13, 19:18)
Taip šitą ir aš pastebėjau, gal ju religija neleidžia tų imtymumų tiek rodyti g.gif Bet kokiu atveju visvien turkų serialai daug labiau įtraukiantys negu meksikiečių thumbup.gif

man atrodo, kad jie tikrai del religijos nerodo to, na taip - itraukia labiau...
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 02 13, 20:09)
O jus pastebit, kad meksikieciu muilo operose tai ir buciniu daug, ir lovoje rodo vos ne visa veiksma..., o cia gali suskaiciuoti, kiek jie pasibuciavo, pagrinde tik saudosi...


jie rodyti gali, bet yra tam tikras laikas pas juos kiek jie gali visa veiksma lovoje rodyti, taigi UM uz per ilga veiksma net bauda gavo smile.gif
ka jau galvojat musulmonai neisdykauja biggrin.gif biggrin.gif pas juos gal tas dalykas labiau tabu, bet siaip cia ne tokio tipazo filmas , kad butu daug meiles lovoje ar buciniu smile.gif
Atsakyti
Tikrai, vakar įdomi serija buvo. Gera buvo žiūrėti į juos besišypsančius, kvailiojančius smile.gif Na bet Aišan tai vis tiek paškuda, tiek visko pridarė Kenanas ir vis tiek pasirinko jį doh.gif Nebent, kad nori atkeršyt jam.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 02 14, 08:31)
Tikrai, vakar įdomi serija buvo. Gera buvo žiūrėti į juos besišypsančius, kvailiojančius smile.gif Na bet Aišan tai vis tiek paškuda, tiek visko pridarė Kenanas ir vis tiek pasirinko jį doh.gif Nebent, kad nori atkeršyt jam.

jei jau norėjo Ezeliui atkeršyti už sesę,tai jau neabejoju,kad Kenanui tas nepraeis ....
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 02 13, 20:47)
kaip galima nušauti savo tėvą? Pati sako, kad jis brangiausias jai žmogus, bet vistiek nužudė g.gifBet iš kitos pusės įdomesnis serialas ne vien meilė seilė ir t.t. O šiandienos paskutinis epizodas man irgi labai patiko, visi laimingi, o juos tokius ne taip dažnai ir pamatysi rolleyes.gif

kad aš jau išvis nebesuprantu,kas jai brangu ir kas ne g.gif g.gif vienąkart dejuoja,kad pats brangiausias žmogus-Bachar,kitąkart-Džanas,vakar-jau tėvas...man brangiausias žmogus yra mano sūnus,toliau eina tėvai ir t.t.,bet brangiausias-tai mano vaikas...gal čia netikslus vetimas,bet kiekvienąkart aišan vis kitas žmogus-"pats brangiausias" g.gif ir pritariu dėl paskutinio epizodo-tikrai seriale dar tiek nejuokavo,nesišypsojo ir neatrodė laimingi kaip šiuo metu... thumbup.gif
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 14, 09:58)
jei jau norėjo Ezeliui atkeršyti už sesę,tai jau neabejoju,kad Kenanui tas nepraeis ....
na,aš ir tikiuosi,kad ji dėl keršto pasiliko,bet esu linkusi tuo abejoti g.gif jai labai svarbi galia ir pinigai...aš tai tikrai negalčiau apsimetinėt ir būti malonia su žmogumi,kuris atėmė seserį,pradžioj tėvą,o vėliau ir pačią žudikais padarė...
Atsakyti
Sakykite ar Bade tikrai isduoda Ezeli? T.y snipineja?
Atsakyti
QUOTE(*Ciau ciau* @ 2014 02 14, 16:34)
Sakykite ar Bade tikrai isduoda Ezeli? T.y snipineja?

Siaip jau ten Sebnem skambutis CIngizui buvo is Bades telefono
Atsakyti