Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

Labas. ziuriu ir as si filma, kartais jis man isvis nepatinka,atrodo jau ne serija jei ko nenusauna smile.gif) kriminalas,bet itraukia jis kakaip smile.gif. Sakykit ar dar daug seriju jo liko? ir jei kas turite nuoroda rusu kalboj gal galite imesti smile.gif
Atsakyti
rusu kalba

http://latino-serial...yezel-ezel.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fani20: 12 vasario 2014 - 11:35
vakar labai patiko ta vieta,kai trys poros ir visos aiškinasi kažką thumbup.gif Tefikas pasipiršo mano blondinukei(nors aš dabar ant jos žiauriai pikta,kad yra išdavikė,ir noriu tikėt,kad daugiau geriečiams nebekenks g.gif ),Azat aiškinosi su Ali,o Ezezlis-su Bade wub.gif šiaip tai šiek tiek nesupratau,kodėl Bade sugalvojo išeiti g.gif dėl to,kuris ją užpuolė?
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 12, 13:17)
šiaip tai šiek tiek nesupratau,kodėl Bade sugalvojo išeiti g.gif dėl to,kuris ją užpuolė?

Turbut viskas jai susidejo, ir kai tie tipai neaiskus pas Ezeli atejo ir tipelio grasinimai ir Sebnem tuda siuda siuntineja, pati koja ant kojos uzsikelus sedi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2014 02 12, 15:31)
Turbut viskas jai susidejo, ir kai tie tipai neaiskus pas Ezeli atejo ir tipelio grasinimai ir Sebnem tuda siuda siuntineja, pati koja ant kojos uzsikelus sedi. ax.gif

čia tai taip,pažiūrėjau,dar pamaniau-kokia viršininkė blink.gif lotuliukas.gif bet Bade gerai Ezelį išgelbėjo,kai kenano draugas buvo į klubą atėjęs thumbup.gif yahoo.gif
Atsakyti
Juokingiausias momentas kai Ali su ta savo simpatija vienas kitam tai cukraus įdėjo, tai išmaišė, ir ta barmenė stebi juos.........
Atsakyti
tai visgi nusove Aisan teva ? nes nemaciau vakarykscios serijos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 13, 16:47)
tai visgi nusove Aisan teva ? nes nemaciau vakarykscios serijos  unsure.gif

taip
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 13, 17:47)
tai visgi nusove Aisan teva ? nes nemaciau vakarykscios serijos  unsure.gif

nesupratau,ką jai ,kai sučiupo viešbuty su tėvu ,šnabždėjo Omeras,bet ji verkdama pasiliko su tėvu,kuris labai džiaugėsi,kad jai pavyko išgelbėti jį....na ,o pabaigoj ji jam už nugaros lakė pistoletą....tik žinau,kad po to jai Kenanas pats prisipažins,kad nužudė jos sesę
Atsakyti
Žinokit grįžau namo ir dabar žiūriu, supratau, kad puse serijų esu nemačiusi doh.gif nepykit, kad parašau netaip, dabar tyliai skaitau ir suprantu, kad daug ką praleidau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 13, 16:59)
nesupratau,ką jai ,kai sučiupo viešbuty su tėvu ,šnabždėjo Omeras,bet ji verkdama pasiliko su tėvu,kuris labai džiaugėsi,kad jai pavyko išgelbėti jį....na ,o pabaigoj ji jam už nugaros lakė pistoletą....tik žinau,kad po to jai Kenanas pats prisipažins,kad nužudė jos sesę

jau nebebutina geltonint sito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2014 02 13, 18:03)
jau nebebutina geltonint sito  smile.gif

ai,aš,gi žiūriu įrašus,ir dar šios dienos neperžiūrėjau ax.gif juokingai išėjo,nes kai esu ruskai perlėkus biggrin.gif ,tai ir susipainiojau...
Atsakyti