Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

QUOTE(ORNELLA @ 2014 02 15, 23:02)
Tai jau bus mergytėms kur palakstyti  biggrin.gif teks ieškoti jų narve  biggrin.gif
Dabar šeimininkei bus galvos skausmas kaip tinkamai įrengti.
Lauksiu nuotraukų naujame narve  rolleyes.gif
O kokį modelį pirkot  ax.gif Tinkamų merginoms metrinių narvų per 5 metus vos kelis teko matyti, ir tai "iš antrų rankų". Dauguma pas mus parduodamų metrinių yra skirti triušiams/j.kiaulytėms - merginoms gaunasi per žemi ir su per dideliais tarpais tarp virbų. Mano 280g mergina per 23mm tarpus pirmyn-atgal be problemų vaikšto  doh.gif

Mes irgi is antru ranku pirkom. Sake moteris, kad kiaulytes laike. Bet tarpai nera dideli. Bent jau musu ziurkoms. Tik uzlipus joms gal nebe taip patogu begiot, kaip tuo maziuku, kur virbai tankiai sudeti. Visa nakti girdejau daves. O maza narva turbut tuoletu daro, nes siryt radau pridetu pupu biggrin.gif
Narve kol kas daug erdves. net nezinau ar reiketu daug visokiu landyniu pridaryti, kad paskui nerastume kur jos randasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško-Fėja @ 2014 02 16, 10:41)
Mes irgi is antru ranku pirkom. Sake moteris, kad kiaulytes laike. Bet tarpai nera dideli. Bent jau musu ziurkoms. Tik uzlipus joms gal nebe taip patogu begiot, kaip tuo maziuku, kur virbai tankiai sudeti. Visa nakti girdejau daves. O maza narva turbut tuoletu daro, nes siryt radau pridetu pupu  biggrin.gif
Narve kol kas daug erdves. net nezinau ar reiketu daug visokiu landyniu pridaryti, kad paskui nerastume kur jos randasi  g.gif

Jei kiaulytes laikė, tai narvas merginoms žemokas, bet aišku jau geriau toks nei jūsų senasis smile.gif
Kad tarpai tarp virbų didesni tai gerai - mažesnė tikimybė kad koja tarp virbų užstrigs, pas mane taip su vaikinu buvo, man matant koją išsisuko, vos sugebėjau atsukti ir ištraukti, taip kad aš dabar narvų su labai smulkiais tarpais nemėgstu.
Narvo "vidus" turi būti patogus jo gyventojams ir šeimininko tvarkymui smile.gif Ir žinoma saugus. Kai reikės rasti merginas tiesiog pašauksite jas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 02 16, 10:17)
Jei kiaulytes laikė, tai narvas merginoms žemokas, bet aišku jau geriau toks nei jūsų senasis  smile.gif
Kad tarpai tarp virbų didesni tai gerai - mažesnė tikimybė kad koja tarp virbų užstrigs, pas mane taip su vaikinu buvo, man matant koją išsisuko, vos sugebėjau atsukti ir ištraukti, taip kad aš dabar narvų su labai smulkiais tarpais nemėgstu.
Narvo "vidus" turi būti patogus jo gyventojams ir šeimininko tvarkymui  smile.gif Ir žinoma saugus. Kai reikės rasti merginas tiesiog pašauksite jas  biggrin.gif

Tai tipo 50 cm aukscio narvas yra per zemas ziurkems? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško-Fėja @ 2014 02 16, 17:20)
Tai tipo 50 cm aukscio narvas yra per zemas ziurkems? blink.gif

Yra skaitoma kad berniukams tinkamesni su didesniu dugno plotu bet gali būti žemesni (45-60cm), merginoms gali būti dugnas kiek mažesnis (70-80x45-50cm) bet aukštesni - 70-80-100cm ("dangoraižiai" biggrin.gif )
Tai susiję su "gyvenimo būdu" - merginos mažesnio svorio ir daug judresnės, todėl joms reikia padaryti daugiau "aukštų", dugnas būna praktiškai nenaudojamas ir bazuojasi pagrinde viršutiniuose narvo aukštuose. Berniukai ne tokie judrūs, dažnai mėgsta ir ant dugno pasitųsinti.
Tarp lentynų (aukštų) turėtų būti apie 25-30cm tarpas kad žiurkė galėtų pilnai išsitiesti, taigi 50cm aukščio narve daugiausia padarysi 2 "pilnaverčius" aukštus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 16 vasario 2014 - 17:16
QUOTE(ORNELLA @ 2014 02 16, 17:05)
Yra skaitoma kad berniukams tinkamesni su didesniu dugno plotu bet gali būti žemesni (45-60cm), merginoms gali būti dugnas kiek mažesnis (70-80x45-50cm) bet aukštesni - 70-80-100cm ("dangoraižiai"  biggrin.gif )
Tai susiję su "gyvenimo būdu" - merginos mažesnio svorio ir daug judresnės, todėl joms reikia padaryti daugiau "aukštų", dugnas būna praktiškai nenaudojamas ir bazuojasi pagrinde viršutiniuose narvo aukštuose. Berniukai ne tokie judrūs, dažnai mėgsta ir ant dugno pasitųsinti.
Tarp lentynų (aukštų) turėtų būti apie 25-30cm tarpas kad žiurkė galėtų pilnai išsitiesti, taigi 50cm aukščio narve daugiausia padarysi 2 "pilnaverčius" aukštus.

Nu supratau. Siuo metu paciame narve tai padarem gabaliuka pasilipti, bet narvas visada atidaras ir jos is jo gali islipti ir dar ant narvo padetas ju mazasis narvelis, kuris irgi neuzdarytas, tai jos ten karstosi kaip pasiutusios biggrin.gif Na kol istobulesim, tiks tokie apartamentai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos ziurkiu myletojos smile.gif mes vakar su vaikuciais nusipirkome laboratorine ziurkaite. Esu girdejusi kad tai pats blogiausias gyvunas kuri galima auginti vaikams, bet isitikinau kad tai netiesa.
Musu naujas augintinis be galo mielas, laizo vis pirstus, labai nori buti ant ranku. Nu, kur matyta tokie fainumai? bigsmile.gif
Nesu gyvenime turejusi meilesnio grauziko wub.gif pats nuostabiausias gyvunas, ir kaip laukiu kai uzaugs, visiskai pripras, sedes ant peties, ir pan ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bumblebee11 @ 2014 02 18, 11:03)
Sveikos ziurkiu myletojos smile.gif mes vakar su vaikuciais nusipirkome laboratorine ziurkaite. Esu girdejusi kad tai pats blogiausias gyvunas kuri galima auginti vaikams, bet isitikinau kad tai netiesa.
Musu naujas augintinis be galo mielas, laizo vis pirstus, labai nori buti ant ranku. Nu, kur matyta tokie fainumai? bigsmile.gif
Nesu gyvenime turejusi meilesnio grauziko  wub.gif pats nuostabiausias gyvunas, ir kaip laukiu kai uzaugs, visiskai pripras, sedes ant peties, ir pan  ax.gif


Sveiki prisijungie prie ziurkiu miletoju ;-)
idomu iskur jus girdejote tokia negativia nuomone apie sius mielus ir labai protingus gyvunus?
ziurkes yra labai mielos, pacios protingiausios is griauziku, jie labai smalsus, judrus gyvunai ;-)
vienas minusas tik kad gyvena mazai, 2-3 metus...
kokio amziaus ir lyties pasiemet? ir kur pirkdavot?
Atsakyti
atsipalaidavimui ir naujiems ikvepimams wub.gif

http://www.youtube.c...h?v=7g2rxtWu_FM
Atsakyti
Sveiki įstoję į žiurkių augintojų gretas 4u.gif
Rodykit ir pasakokit apie naują augintinį

QUOTE(Bumblebee11 @ 2014 02 18, 12:03)
mes vakar su vaikuciais nusipirkome laboratorine ziurkaite. Esu girdejusi kad tai pats blogiausias gyvunas kuri galima auginti vaikams, bet isitikinau kad tai netiesa.

Net nuostabu kur galėjote tai perskaityti g.gif Nes visi normalūs informacijos šaltiniai pabrėžia, kad tai labai intelektualus ir protingas gyvūnas. Gal būt tik kas liečia vaikus tai priklauso nuo vaikų amžiaus - mažiems vaikams reikėtų bendrauti su žiurke su suaugusių priežiūra (kaip beje ir su visais kitais gyvūnais) - vis dėlto žiurkė turi gerus dantukus, o vaikai ne visada tai įvertina, gali sužeisti ar išgąsdinti žiurkę patys to nenorėdami.
Net pavydžiu jums ax.gif jūsų laukia dar tiek daug atradimų bendraujant su šiuo įdomiu gyvūnu
Atsakyti
As tai nusipirkau ta popierini kraika,tai manasis daro ten, bet viska stumia lauk smile.gif))))) tai jauciu po nakties bus ismetyta po virtuve smile.gif))))
Atsakyti
O popierini kraika irgi kas savite keisti?
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 02 19, 10:39)
O popierini kraika irgi kas savite keisti?

siguliuxxxx, kraiko keitimo laikas yra labai individualus dalykas ir priklauso nuo žiurkių kiekio, narvo dydžio, žiurkės tvarkingumo, tavo duodamo maisto. Tiesiog vieną kartą pažiūrėk po kiek tiksliai dienų jau pradės atsirasti kvapas tavo berniuko narve ir toliau keisk kraiką viena diena anksčiau nei tas laiko tarpas.
Atsakyti