Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

QUOTE(ORNELLA @ 2015 01 26, 18:14)
Tikiuosi šeimininkė mergaitėm bus patenkinta  smile.gif
O kiek tu rašei toms mergaitėms amžiaus? Aš galvojau ten paauglės, bet kažkaip man jos nepanašios į labai jaunas rolleyes.gif
Ir ant geros kūdinančios dietos jas gerai būtų pasodinti, kitaip bijau su tokia genetika ir storumu greitu augliai labai anksti gali prasidėti



Vasarą gimusios, viena kūdesnė, o kita burbuliukas, bet abi judrios tai manau numes kiek svorio , nes kai gyveno mikro narve, o gaudavo nekokio maisto ( džiovintas batonas ir pan) tai rezultatas matos .

Berniukai keturi (visgi) dar esantys prieglaudoj rudenį gimę , bet turbūt ir bus apvalaini ir atrodantys vyresni nei yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 26 sausio 2015 - 18:41
QUOTE(ORNELLA @ 2015 01 26, 17:14)
Tikiuosi šeimininkė mergaitėm bus patenkinta  smile.gif
O kiek tu rašei toms mergaitėms amžiaus? Aš galvojau ten paauglės, bet kažkaip man jos nepanašios į labai jaunas rolleyes.gif
Ir ant geros kūdinančios dietos jas gerai būtų pasodinti, kitaip bijau su tokia genetika ir storumu greitu augliai labai anksti gali prasidėti

mano Tikis irgi storas,na bet Rikis kudas,tai kaip ten juos pasodinsi ant dietos doh.gif
dar ne i tema pavarysiu,va mano kiaulekai,del parazitu siene nebijau,nes ruostas namie,saugotas,kaiulenai ji kemsa,jau nelaime butu,jei su tokiu kailiu kokiu bedu pasigauti,bet reiks tada gal palutes karpyti ziurkiams.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 26 sausio 2015 - 21:17
QUOTE(linete33 @ 2015 01 26, 21:51)
mano Tikis irgi storas,na bet Rikis kudas,tai kaip ten juos pasodinsi ant dietos  doh.gif

Storumas bet kokiems gyvūnams ne į naudą (žmonėms taip pat biggrin.gif )
Pas jus kiek kita situacija, pas jus berniukai ir be to jau pagyvenę. Nors irgi reikia stebėti ar neatsiras širdies problemos ar nuospaudos.
Merginoms gi storumas dažnai reiškia kad be kitų problemų gali labai anksti prasidėti pieno liaukų augliai ir tada teks net kelis kartus operuoti. Operuoti storą žiurkę yra daug sudėtingiau ir pavojingiau nei normalaus svorio, čia jau nekalbant apie tai kad raumeninė narkozė (kurią taiko beveik visi Lietuvos veterinarai) ne tik yra pati pavojingiausia, bet ir gali paskatinti kitas ligas, tame tarpe ir probemas su galvos smegenimis.
Jei atvirai aš iš viso nelabai suprantu kodėl tos merginos tokios storos, smarkiai abejoju kad jas papildomai šerdavo mėsa, jogurtais, varške ir kitais baltymingais produktais ar labai kokybišku brangiu sausu pašaru, o ant pigaus sausiako taip sustorėti lyg ir neturėtų.

QUOTE(linete33 @ 2015 01 26, 21:51)
dar ne i tema pavarysiu,va mano kiaulekai,del parazitu siene nebijau,nes ruostas namie,saugotas,kaiulenai ji kemsa,jau nelaime butu,jei su tokiu kailiu kokiu bedu pasigauti,bet reiks tada gal palutes karpyti ziurkiams.

Linete33, labai gražios jūsų kiaulytės 4u.gif ir labai prižiūrėtos thumbup.gif
Jei šienas savadarbis tai tada gal ir saugus, nors man kažkaip atrodo kad miegoti šiene yra nelabai komfortiška, bent jau tokie mano atsiminimai iš vaikystės/jaunystės biggrin.gif Manau jūs galite berniukams porą savaičių pasiūlyti visus variantus - tualetinį popierių, šieną ir skudurėlius ir pažiūrėti ką jie patys išsirinks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 26 sausio 2015 - 23:17
QUOTE(linete33 @ 2015 01 25, 21:44)
dar norejau paklaust,koks geriausias guolis ziurkiams,dabar jie miega sienelyje,norisi maziau tvarkymo,nes kai reikia sutvarkyti 3 didziulius narvus ir dar akvariuma,bandau surast patogiausia buda.


Omano bernams pats geriausias ir nepamainomas guolis yra rankove... Tiesiog nukirptos dvi bliuzono rankoves, del tvirtumo sukistos viena i kita ir prikabintas tas rankove/tunelis palubej narvo. Iejimas per lentyna gaunasi, tai jie miega tik ten... nebent karsta buna, tada jau pasitaiko, kad miega tiesiog ant lentyneles arba minetoj pirstinej smile.gif Namukai siam reikalui kazkaip neidomus jiem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2015 02 01, 09:26)
Omano bernams pats geriausias ir nepamainomas guolis yra rankove... Tiesiog nukirptos dvi bliuzono rankoves, del tvirtumo sukistos viena i kita ir prikabintas tas rankove/tunelis palubej narvo. Iejimas per lentyna gaunasi, tai jie miega tik ten... nebent karsta buna, tada jau pasitaiko, kad miega tiesiog ant lentyneles arba minetoj pirstinej smile.gif Namukai siam reikalui kazkaip neidomus jiem smile.gif

Aš vaikinams irgi kabinu "tunelį", tik ne iš rankovės, o iš džinsų klešnės, išeina ilgas tunelis palubėje per visą narvo ilgį.
O vat nei vieno merginų narvo toks ilgas tunelis nežavi, bet joms labai patinka megztas "kokonas", net nesysina jame biggrin.gif
Atsakyti
tiesiu senukams palutes, pradejo siusioti ant lentynu,teks kazka galvot,o siaip tvarkingi gyvuneliai ir as jau ju nebijau,drasiai kisu rankas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2015 02 02, 21:24)
tiesiu senukams palutes, pradejo siusioti ant lentynu,teks kazka galvot,o siaip tvarkingi gyvuneliai ir as jau ju nebijau,drasiai kisu rankas  lotuliukas.gif

Pradėjo siusioti ant lentynų reiškia galutinai apsiprato lotuliukas.gif
Jei palų nedrąsko tai geras variantas, tik brangus su lietuviškom palų kainom

Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2015 02 02, 20:46)
Pradėjo siusioti ant lentynų reiškia galutinai apsiprato lotuliukas.gif
Jei palų nedrąsko tai geras variantas, tik brangus su lietuviškom palų kainom

nedrasko,jie tikri inteligentai,kaip ir mano parsiukai,anie ant fliso gyvena,dziaugiuosi,kad apsiprato bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas artimiausiu metu ruošiasi pirkti žiurkę tai truputį pareklamuosiu žiurkiukus. Šeimininkė nupirko vaikams dvi žiurkes ir abi pasirodė "matrioškos" doh.gif
Žiurkiukai KAUNE, simbolinė kaina 2 eurai. Su žiurkiukais nuo mažens bendraujama, prie rankų pripratinti. Gimė vasario 1d., 7 berniukai ir 3 mergaitės. Bus dalinami nuo 5 savaičių, t.y. nuo kovo 7d.
merginos
user posted image
mergina
user posted image
bernai:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Mama
user posted image
user posted image

Tėtis
user posted image
Atsakyti
nebeturiu Tikio angel_sadangel.gif Rikis ji pradejo skriaust ir nakti labai suzalojo,gerai,kad sergu ir esu namie, veterinare patare uzmigdyt, dabar Rikis guli kampe,nebereikia lakstyt ir selt,tikiuosi jauciasi kaltas,nes as jauciuosi kalta,nesuziurejau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2015 02 26, 16:32)
nebeturiu Tikio  angel_sadangel.gif Rikis ji pradejo skriaust ir nakti labai suzalojo,gerai,kad sergu ir  esu namie, veterinare patare uzmigdyt, dabar Rikis guli kampe,nebereikia lakstyt ir selt,tikiuosi jauciasi kaltas,nes as jauciuosi kalta,nesuziurejau  verysad.gif

Linete33, labai jus užjaučiu verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Labai liūdna taip staiga prarasti mylimą žiurkiną ir dar tokį jauną verysad.gif
Tik nereikia Rikio kaltinti, jam ir taip dabar nesaldu nes jis nesupranta kas atsitiko - šeimininkė paėmė mylimą brolį ir nebegrąžino į narvą verysad.gif nenuostabu jei jis dabar stresuoja verysad.gif
Tik nereikia "žmogiško mąstymo ir jausmų" perkelti į gyvūnų pasaulį, Rikis tikrai nenorėjo kad taip atsitiktų - tiesiog matyt pas jūsų berniukus "hormonų audros", besiaiškinant santykius būna didesnių/mažesnių sužalojimų, bet labai retai tokie sužalojimai būna daromi sąmoningai su tikslu būtent užmušti priešininką, nes tai prieštarauja gyvūnų pasauliui. Tai tiesiog nelaimingi atvejai - viena žiurkė nevykusiai su dantimis užkabino, kita nevykusiai sujudėjo.
Ir savęs galite nekaltinti - nesužiūrėti galima tada kai kovos iki žaizdų būna dažnos ir nuolatinės, o taip pas žiurkes būna palyginti retai. Mano merginos ir gerklėje yra gilią skylę turėjusios, ir lytiniai organai buvo suplėšyti, ir šonai-kojos giliai perrėžtos su atvėpusiom "mėsom", ir visos žaizdos padarytos man praktiškai šalia sėdint, per kelias sekundes ir be jokių garsų. Ačiū dievui kad neturėjau atvejų kai perrėžia pilvą ir "paleidžia vidurius".
Pas žiurkes žaizdos (net sudėtingos) palyginti gerai ir greitai gyja, tikiuosi nepaskubėjote su Tikio migdymu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2015 02 26, 19:15)
Linete33, labai jus užjaučiu  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Labai liūdna taip staiga prarasti mylimą žiurkiną ir dar tokį jauną  verysad.gif
Tik nereikia Rikio kaltinti, jam ir taip dabar nesaldu nes jis nesupranta kas atsitiko - šeimininkė paėmė mylimą brolį ir nebegrąžino į narvą  verysad.gif nenuostabu jei jis dabar stresuoja  verysad.gif
Tik nereikia "žmogiško mąstymo ir jausmų" perkelti į gyvūnų pasaulį, Rikis tikrai nenorėjo kad taip atsitiktų - tiesiog matyt pas jūsų berniukus "hormonų audros", besiaiškinant santykius būna didesnių/mažesnių sužalojimų, bet labai retai tokie sužalojimai būna daromi sąmoningai su tikslu būtent užmušti priešininką, nes tai prieštarauja gyvūnų pasauliui. Tai tiesiog nelaimingi atvejai - viena žiurkė nevykusiai su dantimis užkabino, kita nevykusiai sujudėjo.
Ir savęs galite nekaltinti - nesužiūrėti galima tada kai kovos iki žaizdų būna dažnos ir nuolatinės, o taip pas žiurkes būna palyginti retai. Mano merginos ir gerklėje yra gilią skylę turėjusios, ir lytiniai organai buvo suplėšyti, ir šonai-kojos giliai perrėžtos su atvėpusiom "mėsom", ir visos žaizdos padarytos man praktiškai šalia sėdint, per kelias sekundes ir be jokių garsų. Ačiū dievui kad neturėjau atvejų kai perrėžia pilvą ir "paleidžia vidurius".
Pas žiurkes žaizdos (net sudėtingos) palyginti gerai ir greitai gyja, tikiuosi nepaskubėjote su Tikio migdymu  verysad.gif


Ornella, maišai. Pas Linetę nukeliavo iš lesės senoliukai.



Papildyta:
QUOTE(linete33 @ 2015 02 26, 16:32)
nebeturiu Tikio  angel_sadangel.gif Rikis ji pradejo skriaust ir nakti labai suzalojo,gerai,kad sergu ir  esu namie, veterinare patare uzmigdyt, dabar Rikis guli kampe,nebereikia lakstyt ir selt,tikiuosi jauciasi kaltas,nes as jauciuosi kalta,nesuziurejau  verysad.gif



Užjaučiu. Gaila, kad mirė nuo savo brolio dantų, bet nors tiek laiko gavo dėmesio, tinkamo maisto, erdvų narvą.... Nesi kalta dėl to kas nutiko. Darei viską, kad jiem būtų geriau
Papildyta:
Prieš kiek laiko skambino ir lesės paiimtų jaunaiusių patelių šeimininkė sunerimus, nes sesutė kitai sesei nukando uodegos galą. Labai pergyveno. Reiks parašyt ir užklaust kaip ten pas juos situacija
Atsakyti