Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

QUOTE(MeiLLi @ 2014 12 11, 23:28)
Daug kas priklauso nuo tėvų pożiūrio į gyvūnus. Jei tėvai nedrausmina, vaikui leidžia daryt ką nori tai gyvūnui nesaugu ar vaikui 1m ar 16m smile.gif

Net patys atsakingiausi tėvai nesugebės mažyliui išaiškinti kad negalima skaičiuoti dantų ar kišti pirštų į akis biggrin.gif Daug kas priklauso ir nuo vaiko amžiaus bei supratimo lygio. Tėvai juk nesėdi šalia vaiko 24 val. per parą taigi daug ko nemato.
Man užtenka kasdien matomų vaizdų kaip vaikai vedžioja savo šunis biggrin.gif Vaikas bėga, o šalia jo "skrenda" koks jorkutis ar kitas nedidelis šuo, ar šuo sysina, o vaikas įsirėžęs jį tempia biggrin.gif Nedidelius vaikus su dideliais šunimis iš viso tenka apeiti per kilometrą, nes aš aiškiai suvokiu kas bus jei tas šuo pamatys mano šunis, o vaiko tėvams matyt nerūpi nei jų vaiko, nei šuns likimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 12 11, 23:35)
Net patys atsakingiausi tėvai nesugebės mažyliui išaiškinti kad negalima skaičiuoti dantų ar kišti pirštų į akis  biggrin.gif Daug kas priklauso ir nuo vaiko amžiaus bei supratimo lygio. Tėvai juk nesėdi šalia vaiko 24 val. per parą taigi daug ko nemato.
Man užtenka kasdien matomų vaizdų kaip vaikai vedžioja savo šunis  biggrin.gif Vaikas bėga, o šalia jo "skrenda" koks jorkutis ar kitas nedidelis šuo, ar šuo sysina, o vaikas įsirėžęs jį tempia biggrin.gif Nedidelius vaikus su dideliais šunimis iš viso tenka apeiti per kilometrą, nes aš aiškiai suvokiu kas bus jei tas šuo pamatys mano šunis, o vaiko tėvams matyt nerūpi nei jų vaiko, nei šuns likimas  biggrin.gif



Aš pati augau nuo pat gimimo su šunim, o vos 6m gavau savo pirmą šunį, kurį gan nesenai teko užmigdyti. Jei žiūrint iš šono tai mano pirmasis šuo visai buvo neauklėtas, nes tėvai nei patys auklėjo jos , nei kitiems leido. Gerai kai ji buvo mažaūgė ir dantim tik ranką apdraskydavo. Dabartiniai mano šunys išlepinti , bet žino, kad reik klausyt manęs. Buvo, kad parodoj nepastebėjau , kad vaikas už uodegos mano šunį kilstelėjęs. Gaila, kad tėvam nusispjaut kur ir ką jų mažametis tuo tarpu veikia. Tai gerai , kad mūsų šuo į tokį pakėlimą sureagavo tarsi nieko nebūtų buvę. Auklejom taip, kad nekeltų pavojaus nei mum, nei aplinkiniams. Leidžiasi abi ne tik dantis suskaičiuoti , bet ir mėsą iš panosės paiimti.
Kadangi jau toks atėjo metas kai visi aplink mane arba su pilvais vaikšto arba vaikai jau namus siaubia tai šeima kur augo kalytė iki vaiko gimimo problemų neturi, nes vaikui šuo jau neįdomus ir pačaim vaikui yra nubrėžtas aiškios ribos kas galima ir kas ne. Tėvai abu griežti, o tuo tarpu kitos šeimos mergytė jau vyresnio amžiaus , kuri gyvūnus tik svečiuoss mato, tai pamačius katinuką ar šuniuką vis spiria kojyte, nes žino, kad tėvai geriausiu atveju švelniai pasakys nu nu nu. Kitos mano giminaitės, kurios jau paauglėsnuo mažumės nieko neaugino tai mažas ar didelis šuo vis jom sukelia vos ne panikos atakas. Kol mažos būdavo tai spiegdavo šunį pamaćiusios, o dabar tyli tik praeina pro šunį kaip kareivukai
Tiesa sakant aš jau dabar nuo vaiko nenuleidžiu akių nors jis geriausiua atveju apsiverčia nuo pilvo ant nugaros ir susigrūda į burną tai kas jo panosėj. Kai iki wc einu tai vyrą su pc pasodinu šalia vaiko, o jei jau būnu viena tai paguldau į supynę ir visur bėgtute. Kai pradės šliaužiot keliaus į maniežą kai negalėsiu jo tuo metu stebėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 12 gruodžio 2014 - 00:38
QUOTE(ORNELLA @ 2014 12 11, 21:36)
Matosi kad vaikinai puikiai susitvarkė gyvenimą ir šeimininkam užlipo ant sprando ir tiesiogine, ir perkeltine prasme

Man asmeniškai būna gaila šunų ir kačių kai juos "tąso" maži vaikai, mano nuomone vaikai iki 6-10 metų puikiai gali gyventi be gyvūnų, o gyvūnai - be vaikų


Cha cha, na, tikiuosi, kad kol kas dar tik perkeltine biggrin.gif Su sitais spokais griezta nepabusi, bet as savo visus keturkojus aukleju taip, kad butu tvarka. Ir visai nesvarbu ar tai katinas, ar suva, ar zirgas.

Gali, bet nebutina. As labai labai pritariu MeiLLi tolimesniem postam drinks_cheers.gif


QUOTE(MeiLLi @ 2014 12 11, 23:28)
Daug kas priklauso nuo tėvų pożiūrio į gyvūnus. Jei tėvai nedrausmina, vaikui leidžia daryt ką nori tai gyvūnui nesaugu ar vaikui 1m ar 16m


drinks_cheers.gif


QUOTE(ORNELLA @ 2014 12 11, 23:35)
Nedidelius vaikus su dideliais šunimis iš viso tenka apeiti per kilometrą, nes aš aiškiai suvokiu kas bus jei tas šuo pamatys mano šunis, o vaiko tėvams matyt nerūpi nei jų vaiko, nei šuns likimas


As niekaip ir niekaip nesuprantu va tokiu va tevu. Nu NIEKAIP. Bet cia jau vaikai niekuo kalti, jei tevai neaiskina, kas yra kas. Musu savanoriai dauguma gyvena ir su vaikais mazameciais, ir su gyvunais ir as tikiu, kad is tu vaiku isaugs kazkas gero toki pavyzdi matant 4u.gif


QUOTE(MeiLLi @ 2014 12 12, 01:24)
Aš pati augau nuo pat gimimo su šunim, o vos 6m gavau savo pirmą  šunį, kurį gan nesenai teko užmigdyti.


Sutinku su kiekvienu posto zodziu, net neturiu, ka papildyti... Nebent, kad mano vienos drauges vaikai va irgi nuo pirmu dienu galima sakyti, auga zirgyne tarp zirgu, kaciu, sunu ir kitu naminiu gyvuliu...Jie ten kaip tarzanai ar maugliai duodasi, bet nei jie tu gyvunu bijo, kaip tie kurie tik i svecius uzvaziuoja, savanoriskai padeda mamai sukuoti, valyti, vedzioti... Man taip grazu, kad nors apsiverk biggrin.gif
Atsakyti
Gal kam reikia konors? smile.gif Daug neprašysiu... biggrin.gif
Viršuj molinis vazonas. nuzulintas, patiko daugeliui... Vasara dar vėsi vienutė gaunasi pasnaust biggrin.gif Sąsagų indelyje kažkur 20vnt... 5 daugmaž hamakai irgi su sasagom.. Vieni gyvesni kiti labiau pagraužti... Na ir šiaip patalų kruvelė dešinėje smile.gif
user posted image

Maišely džiovintos pienės smile.gif Kartais akanu į košę įmaišyti smile.gif
user posted image


pora dbenukų ir košių pagardas iš ryžių miltų ir dar ten kažkokių kruopų, tokių kaip miežiai, kviečiai miltų... Nebeatsimenu tiksliai...
user posted image

Sputnikas, tualetas, geras mažas transpoteriukas ir paliegęs bet tinkamas naudot prilaikant uz dugno transporteriukas...
user posted image

Narvas... Daugmaž 42x60x70...
user posted image

antras narvas... Tokspat kaip ir anas tik su priestatu biggrin.gif Jis nusiima kai valyti reikia...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2014 12 12, 01:24)
Aš pati augau nuo pat gimimo su šunim,


Jetau būtų kur "like" paspausti... tikrai šimtu procentų sutinku drinks_cheers.gif Žiurkės neauginu, bet turim šunį, katiną ir sirijos žiurkėną prieš kelis mėnesius parsivežėm ir nepabaiga manyčiau drinks_cheers.gif O vaikas 2,5 metų puikiai žino kaip galima ir kaip negalima elgtis su gyvūnais, nuo pat gimimo gyvena su jais ir niekada nebuvo problemų drinks_cheers.gif Viskas nuo tėvų požiūrio priklauso.
Atsakyti
Labu labu,

musu bachurai vos ne per nakti pakeite spalva biggrin.gif Sonai nusviesejo, per nugara liko tamsus dryzys biggrin.gif

QUOTE(tvikse @ 2014 12 14, 20:35)
Gal kam reikia konors?


O tu is Kauno? Noreciau hamako vieno ar keliu, wc nes ziuriu kad varo vienam kampe ant lentynos ir gal to transporteriuko, kur dar gyvas smile.gif


QUOTE(Eiryn @ 2014 12 14, 21:18)
Jetau būtų kur "like" paspausti... tikrai šimtu procentų sutinku  drinks_cheers.gif

Viskas nuo tėvų požiūrio priklauso.


drinks_cheers.gif

Va butent ir as taip manau. Mano tevai dabar isigijo antra suni i namus, tai mociute priekaistaut pradejo, kad anukas ant nosies, o cia dar vienas suo - vargas gi nu! O mes net negyvenam kartu. Pasakem, kad sitie dalykai tarpusavy yra suderinami ir nepriestaraujantys ir viskas... ax.gif
Atsakyti
klaipėda mano kraštas smile.gif
Atsakyti
Savaitgalį apsilankėme visi trys Kauno lesėjė su kalėdinėm dovanėlėm. Nesitikėjau, kad be šunų ir kačių rasiu ir kito gėrio . Nemažai žiurkių, nemažos , storuliukės , bet auginamos tikrai ne pačiom geriausiom sąlygom. Gal kas ieško naujų šeimos narių? Vyro priprašyčiau jei reiktų darbo metu iš pačio ryto iki Vilniaus atgabenti blush2.gif
Atsakyti
Va mano suvalge kramtoma guma,tikiuosi nieko tokio.......norejau atimti,bet nepavyko bega ir slepia.
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2014 12 17, 15:26)
Savaitgalį apsilankėme visi trys  Kauno lesėjė su kalėdinėm dovanėlėm. Nesitikėjau, kad be šunų ir kačių rasiu ir kito gėrio . Nemažai žiurkių, nemažos , storuliukės , bet auginamos tikrai ne pačiom geriausiom sąlygom. Gal kas ieško naujų šeimos narių? Vyro priprašyčiau jei reiktų darbo metu iš pačio ryto iki Vilniaus atgabenti  blush2.gif

Čia gal huskės-merginos apie kurias aš pavasarį jų klausinėjau? Kiek jų ten yra? Man jie tada jokios normalios informacijos taip ir neatsiuntė.
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 12 18, 08:54)
Čia gal huskės-merginos apie kurias aš pavasarį jų klausinėjau? Kiek jų ten yra? Man jie tada jokios normalios informacijos taip ir neatsiuntė.



Huskiai visi iki vieno. Yra ir patelių ir patinų, atskirti į atskirus akvariumus. Jei neklystu vienam buvo 4, o kitam 3 . Galiu užklaust apie jas plačiau, kad sužinotų, nes tuo metu savanoriavo viena tik panelė tai nesinorėjo jos labai užlaikyti. Tik pasakė, kad atnešė jiems veisėjas ir pasiūlė sumaitinti plėšrūnams (kitoj patalpoj laiko lapę ir krūvą paukšćių, kurie laisvėje minta graužikais) , bet pagailo ir taip liko gyventi prieglaudoj.
*****
Parašiau vienai savanorei su kuria bendravau. Jei nieko nesužinos tai bandysim savaitgalį ištaikyti progą ir nuvažiuoti dar kartą susirankaliot informacijos , kad būtų galima patalpinti skelbimus . Mažu atsiras kas norės ne jaunikliukų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 18 gruodžio 2014 - 11:02
Kai aš pavasarį klausiau tai sakė kad liko tik merginos, berniukus atseit visus paėmė.
Keisti tie savanoriai - šunis/kates nuolat piarina, o nors kokią nors info apie esančias žiurkes patalpinti čia ar žiurkių forume nemato reikalo verysad.gif gal kas tada pavasarį ir būtų susigundęs juos paimti. Neuprantu tokio požiūrio verysad.gif
Meilli, o kaip pas šitus su charakteriu? Nes mano du baltukai, rugsėjį paimti iš Vilniaus Lesės su gerokai "sugadinta" psichika - net prisiliesti prie jų negaliu nekalbant apie paėmimą į rankas, jei ir šitie haskiai panašūs tai žmonės norintys juos paimti turėtų žinoti koks elgesys jų laukia.
Atsakyti