Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

tobulos foto wub.gif
O jau namelis koks gražus!!! Nedėk geriau jo į narvą, o tai susysins, sugrauš... Tokį tik fotosesijom tenaudociau... bigsmile.gif
Smagu ten jum smile.gif Et kad jos visada tokios jaunos ir pasiutusios būtų... Na bent kokius 5 metus...
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2014 12 02, 00:25)
tobulos foto

O jau namelis koks gražus!!! Nedėk geriau jo į narvą, o tai susysins, sugrauš... Tokį tik fotosesijom tenaudociau... 

Smagu ten jum smile.gif  Et kad jos visada tokios jaunos ir pasiutusios būtų... Na bent kokius 5 metus...


Aciu, pazadam, kad bus daugiau... 4u.gif Jau savo anuju ziuku visai neturiu nuotrauku, gaaal viena kita nekompiuterine ir rasciau...Tai su sitais jau atsigrot zadu biggrin.gif



Ne ne, sito namuko i narveli nedejom, ten dazute ideta su skyle ispjauta,o sitas ir tera tik pasizaidimui smile.gif Be to ilgai juo dziaugtis ir negales, tuoj isaugs... 4u.gif

Kol kas, kuo toliau, tuo smagiau... Vis labiau susidraugaujam ir pasitikejomo igyjam, tai labai dziugina wub.gif O ta gyvenimo trukme ju tai pats didziausias minusas... Reik dziaugtis ir vertint, kol turi wub.gif
Atsakyti
Sveiki. Sunku be žiurkių man gyvent. Vis pasižiūrau skelbimus ir šiandien pagalvojau, kad reik vyrui užsimint, kad nooriu žiurkiaus , nustebino jo reakcija :super . Aišku teko primeluot, kad nevirkausiu kai augliai kils, kai migdyt teks ir pan. Tai va parašiau ir tikiuosi sulaukt atsakymo dėl to metinuko žiurkiaus :bigsmile: . Laikau kumščius, kad vėl greitu metu galėsiu prie žiurkių augintojų būrio prisijungti :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 09 gruodžio 2014 - 19:47
QUOTE(MeiLLi @ 2014 12 09, 20:29)
Sveiki. Sunku be žiurkių man gyvent.  Vis pasižiūrau skelbimus ir šiandien pagalvojau, kad reik vyrui užsimint, kad nooriu žiurkiaus , nustebino jo reakcija  thumbup.gif . Aišku teko primeluot, kad nevirkausiu kai augliai kils, kai migdyt teks ir pan. Tai va parašiau ir tikiuosi sulaukt atsakymo dėl to metinuko žiurkiaus  bigsmile.gif . Laikau kumščius, kad vėl greitu metu galėsiu prie žiurkių augintojų būrio prisijungti smile.gif

Sveika, malonu tave vėl matyti žiurkių temoje 4u.gif
Sveikinu su sūnumi 4u.gif
Aš visada buvau giliai įsitikinusi, kad kai yra mažas kūdikis, tai mamai jokių naujų gyvūnų nebesinori nes visą laiką reikia skirti vaikui, pasirodo klydau biggrin.gif
Laikau kumštelius kad tas berniukas atsidurtų pas tave, labai norisi kad pagyventų normaliose sąlygose pas mylinčius šeimininkus.
Atsakyti
O pas mane po daugiau nei dvylikos metų, namie nebeliko nė vienos žiurkės...
na taaiipp keista, kad niekas nebekrebžda kampe... Surinkau narva išploviau... nu ir negaliu žiūrėt į tą pusę kaip tuščia... Tai išlanksčiau ir atgal pastaciau biggrin.gif

Bet kolkas neplanuoju uodegyčių atsiradimo...Reik atsigaut ir vėl jų išsiilgt...sad.gif

Neklauskit kas nutiko... Labai jau liūdna prisimint...
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2014 12 10, 11:55)
O pas mane po daugiau nei dvylikos metų, namie nebeliko nė vienos žiurkės...
na taaiipp keista, kad niekas nebekrebžda kampe... Surinkau narva išploviau... nu ir negaliu žiūrėt į tą pusę kaip tuščia... Tai išlanksčiau ir atgal pastaciau biggrin.gif
Bet kolkas neplanuoju uodegyčių atsiradimo...Reik atsigaut ir vėl jų išsiilgt...sad.gif
Neklauskit kas nutiko... Labai jau liūdna prisimint...

Užjaučiu verysad.gif tikiu kad neįprasta po tiek metų nebeturėti žiurkių. Tikiuosi greitai atsigausi ir išsiilgsi, ir vėl atsiras noras įsigyti bent porą uodeguotojų.
Pas mane irgi "tuštėjimo" metas verysad.gif per penkias savaites netikėtai palaidojau net 5 žiurkes ir beliko 4 narvai su 14 gyventojų verysad.gif šiąnakt net atnešiau vieną berniukų narvą iš virtuvės, nes irgi kažkaip nejauku kai vienas kampas liko visiškai tuščias. Antra diena kai per paskutinius 4 metus nebereikia nuolat pirkti jogurtų, varškyčių, daryti kūdikių košes, nebereikia nieko šerti iš šaukšto ar švirkšto.
Atsakyti
Užjaučiu dėl žiurkių mirčių verysad.gif

Man vaikas ne kliūtis gyvūnų auginimui. Pradžioj buvo sunku, o dabar tai kuo tolyn tuo daugyn laisvo laiko biggrin.gif . Tik blogos žinios, kad mano norimas žiurkius jau rezervuotas. Vyras užsiminė, kad perkam pora mažų plikšių, bet nenoriu. Lauksiu vyresnio ar auginamo ne pagal žiurkių auginimo taisykles smile.gif . O per tą laiką vyro priprašysiu laidus uždangstyti , kad vsiiem saugu būtų

Patapetuosiu savo buvusiais drambliaausiais verysad.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Laba,

retkarčiais užsuku paskaitinėti kaip gyvenat.
Užjaučiu dėl tuštėjančių narvelių 4u.gif
Neįsivaizduojam namų be gyvūnų, tad kai neliko žiurkyčių dukra gimtadieniui paprašė papūgos, nupirkom. Tik oi neaišku kiek laiko reiks laukti kol leis-ar leis paglostoma g.gif O žiurkytes vos ne nuo pirmų dienų galima niurkyti, po megztiniu pakišti... wub.gif Tik pas papūgiuką didelis pliusas - gyvena ilgai. O tai labai jau liūdna kai reikia greit su uodeguotom draugėm atsisveikinti verysad.gif
Atsakyti
Ačiū už užuojautą 4u.gif
Na jo, ta žiurkių gyvenimo trukmė tai tikra bėda verysad.gif ypač jei turi merginas ir nuo pusantrų metų tenka operuoti.

Atsakyti
Sveikutes!

O mes tai gyvenam puikiai smile.gif Draugaujam ir dziaugiames smile.gif
Neapsikentusi ir as sumiksavau bernams maista pati, nes kiek visko likdavo is pirktinio, tai baisu. nors negaliu sakyt, kad ir sita graziai islaizo... Nevalgo: razinu, dziovintu darzoviu (morkos, cesnakas, paprika), visai ignoruoja obuolius, bananus... Vakar parnesiau mazu suniuku rojalio, duodu po granulyte, tai ima su malonumu ax.gif Kosytes, jougurtai irgi sutinkami labai mielai smile.gif

Dumbukas labai ramus, pabegineja ir tupi ant paties, toks kiseninis ziurkinas,o va Spokas tai judrumo isikunijimas. Pirmas atlekia pasitikti, zaidzia su ranka. Vakar abu draugiskai labai stengesi padaryt man manikiura biggrin.gif Lova patapo ju zona, kazkur toliau eit net neberodo noro. Didziausia akcija atrakcija vakarais siauteti po antklode tarp manes ir MB. Konkretus dukimo laikas buna, bet uz tai miega ramiai ir pakrebzdejimai labai simboliski ax.gif

Keli vaizdeliai is musu:

user posted image

user posted image

user posted image

Lopis etatinej savo vietoj biggrin.gif

user posted image



QUOTE(ORNELLA @ 2014 12 09, 23:53)
Aš visada buvau giliai įsitikinusi, kad kai yra mažas kūdikis, tai mamai jokių naujų gyvūnų nebesinori nes visą laiką reikia skirti vaikui, pasirodo klydau


Man labai baisu, asmeniskai, jei mano vaikai augtu BE gyvunu... ax.gif


QUOTE(tvikse @ 2014 12 10, 11:55)
Neklauskit kas nutiko... Labai jau liūdna prisimint...


QUOTE(ORNELLA @ 2014 12 10, 14:10)
Pas mane irgi "tuštėjimo" metas


Labai jus uzjauciu, mergaites... verysad.gif 4u.gif


QUOTE(MeiLLi @ 2014 12 10, 18:46)
Patapetuosiu savo buvusiais drambliaausiais


O jau kokio mielumo.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2014 12 11, 12:57)
O mes tai gyvenam puikiai smile.gif Draugaujam ir dziaugiames smile.gif

Matosi kad vaikinai puikiai susitvarkė gyvenimą ir šeimininkam užlipo ant sprando ir tiesiogine, ir perkeltine prasme biggrin.gif

QUOTE(Katute @ 2014 12 11, 12:57)
Man labai baisu, asmeniskai, jei mano vaikai augtu BE gyvunu... ax.gif

Aš nekalbu apie vaikų auginimą visai be gyvūnų. Kalba eina būtent apie naujų gyvūnų įsigijimą kol vaikai maži.
Man asmeniškai būna gaila šunų ir kačių kai juos "tąso" maži vaikai, mano nuomone vaikai iki 6-10 metų puikiai gali gyventi be gyvūnų, o gyvūnai - be vaikų biggrin.gif
Atsakyti
Daug kas priklauso nuo tėvų pożiūrio į gyvūnus. Jei tėvai nedrausmina, vaikui leidžia daryt ką nori tai gyvūnui nesaugu ar vaikui 1m ar 16m smile.gif
Atsakyti