Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

ORNELLA, dekuj uz rekomendacijos ;-)
dabar pas mus liko 3 patinukaj ir 9 pateles, 2 is ju uzrezervuotos ir po gruodzio 10d vazios i Kauna ;-)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wishmaster79: 01 gruodžio 2014 - 01:36
QUOTE(Katute @ 2014 12 01, 00:35)
Na va, rodomes dabar, kaip vakar vakarojom  biggrin.gif

wub.gif wub.gif wub.gif kokie meilybės
Atsakyti
Noriu paklausti,siandien nusilauzem naga bego kraujas, net persigaldau, kraujas nustojo begti, bet ka toliau daryti?ar reikia dezinfekuoti ar ka?
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 12 01, 09:12)
Noriu paklausti,siandien nusilauzem naga bego kraujas, net persigaldau, kraujas nustojo begti, bet ka toliau daryti?ar reikia dezinfekuoti ar ka?



Galite patepti su Betadinu ta vieta.
Papildyta:
[quote=wishmaster79,2014 12 01, 01:34]
ORNELLA, dekuj uz rekomendacijos ;-)
dabar pas mus liko 3 patinukaj ir 9 pateles, 2 is ju uzrezervuotos ir po gruodzio 10d vazios i Kauna ;-)

http://www.skelbiu.l...u-14947063.html

cia plikuciaj Fuzaj ;-)

http://www.skelbiu.l...u-12650402.html

o cia kailioti ;-)
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 12 01, 10:12)
Noriu paklausti,siandien nusilauzem naga bego kraujas, net persigaldau, kraujas nustojo begti, bet ka toliau daryti?ar reikia dezinfekuoti ar ka?

Dabar nieko daryti nereikia
Kitą kartą kad sustabdyti kraują nago galiuką įkiškite į kalio permanganato grūdelius arba miltus
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 12 01, 14:47)
Dabar nieko daryti nereikia
Kitą kartą kad sustabdyti kraują nago galiuką įkiškite į kalio permanganato grūdelius arba miltus




O pirkti juos gyvunu vaistineje taip?reik isigyti jeigu nutiktu kas,tai po ranka butu.
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 12 01, 16:25)
O pirkti juos gyvunu vaistineje taip?reik isigyti jeigu nutiktu kas,tai po ranka butu.


Rasit bet kurioj zmoniu vaistinej wink.gif Kelis litus tekainuoja smile.gif

O mes va, vadinas susiruosem pasiganymui ant grindu: uzkamciau visas skyles, is kuriu tureciau vargo isprasyti, suklinojau visus laidus, atsisedau ant grindu su pacukais ir phsssssssssssssss.... Esu kaip saugumo uostas, po mane ropineja, o ant grindu lipt vai vai, kaip nedrasu... biggrin.gif Cia ne po lovos patalus kuistis biggrin.gif Toks geras tas mano kapisonas pasidare, niekur eit nesinori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 12 01, 16:25)
O pirkti juos gyvunu vaistineje taip?reik isigyti jeigu nutiktu kas,tai po ranka butu.

Kalio permanganatas kaip parašė Katutė parsiduoda bet kokioj vaistinėj
Miltai - paprasti miltai iš žmonių parduotuvės

Papildyta:
QUOTE(Katute @ 2014 12 01, 16:52)
O mes va, vadinas susiruosem pasiganymui ant grindu: uzkamciau visas skyles, is kuriu tureciau vargo isprasyti, suklinojau visus laidus, atsisedau ant grindu su pacukais ir phsssssssssssssss.... Esu kaip saugumo uostas, po mane ropineja, o ant grindu lipt vai vai, kaip nedrasu...  biggrin.gif Cia ne po lovos patalus kuistis biggrin.gif Toks geras tas mano kapisonas pasidare, niekur eit nesinori  biggrin.gif

O kam juos dabar pratinti prie grindų? Tegu laksto sau ramiai po jus ir po lovą ir jums patogiau sėdęti ir juos "ganyti".
Aš niekada specialiai nepratinu savo žiurkių prie pasivaikščiojimų grindimis, visi pasivaikščiojimai prasideda nuo lovos ir manęs, o paskui žiurkės pačios nusprendžia kada ir kaip smarkiai plėsti pasivaikščiojimų ribas.
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 12 01, 17:33)
O kam juos dabar pratinti prie grindų? Tegu laksto sau ramiai po jus ir po lovą ir jums patogiau sėdęti ir juos "ganyti".
Aš niekada specialiai nepratinu savo žiurkių prie pasivaikščiojimų grindimis, visi pasivaikščiojimai prasideda nuo lovos ir manęs, o paskui žiurkės pačios nusprendžia kada ir kaip smarkiai plėsti pasivaikščiojimų ribas.


Dar klausimas, kas cia patogiau smile.gif Nuo lovos ant stalo, tik vienas zingsnis, o ten laidu ir kitu gerybiu tokia karalija, kad vieta kaip medum patepta... doh.gif Siandien nieko kito neveikiau, tik nuimu nuo stalo, padedu ant lovos. Vakar baisiai rode nora ropstis ant zemes nuo lovos, tai todel ir apkaisiau viska smile.gif Va, bet kai gavo leidima lipt, tai ir nebereikia smile.gif
Atsakyti
AAA galvojau ten miltuku pagrindas,o cia musu valgomieji net miltai,pirma kart girdziu apie miltus 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 12 01, 18:21)
AAA galvojau ten miltuku pagrindas,o cia musu valgomieji net miltai,pirma kart girdziu apie miltus  4u.gif  smile.gif

Jei atvirai aš taip stabdyti kraują nesu bandžiusi, tik skaičiau žiurkių ir šunų forumuose kad taip galima daryti.
Kadangi turiu šunų su nuolat kerpamais nagais, tai kalio permanganato grūdeliai jau 30 metų pats stabiliausias "vaistas" mano vaistinėlėje biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Katute @ 2014 12 01, 18:06)
Dar klausimas, kas cia patogiau smile.gif Nuo lovos ant stalo, tik vienas zingsnis, o ten laidu ir kitu gerybiu tokia karalija, kad vieta kaip medum patepta... doh.gif Siandien nieko kito neveikiau, tik nuimu nuo stalo, padedu ant lovos. Vakar baisiai rode nora ropstis ant zemes nuo lovos, tai todel ir apkaisiau viska smile.gif Va, bet kai gavo leidima lipt, tai ir nebereikia smile.gif

Jei šalia stalas su laidais tai tada tikrai geriau kad lakstytų grindimis, tik argi tai pakeis situaciją? Juk nuo grindų bet kada galės užlipti ant lovos ir toliau ant stalo.
Mano "grindinės" žiurkės niekada nelaksto tik grindimis. Jos laksto ta pačia teritorija kaip ir nenusileidžiančios ant žemės tik plus dar grindys ir visos kitos vietos ir daiktai kurie yra kambaryje, kelios merginos mokėjo sliuogti 1,6 m į viršų visiškai lygiu metaliniu toršero stovu doh.gif taip užlipdamos ant ilgos komodos, televizoriaus ir šaldytuvo lotuliukas.gif
Vakar kaip tik padariau atradimą doh.gif pasirodo prieš du metus viena dalis šaldytuvo sugedo dėl to kad žiurkės nugraužė kelis laidus, o aš galvojau kad prastą gamintoją pasirinkau, nė dešimtmečio šaldytuvas neatlaikė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 12 01, 21:04)
Jei šalia stalas su laidais tai tada tikrai geriau kad lakstytų grindimis, tik argi tai pakeis situaciją? Juk nuo grindų bet kada galės užlipti ant lovos ir toliau ant stalo.

Vakar kaip tik padariau atradimą  doh.gif pasirodo prieš du metus viena dalis šaldytuvo sugedo dėl to kad žiurkės nugraužė kelis laidus, o aš galvojau kad prastą gamintoją pasirinkau, nė dešimtmečio šaldytuvas neatlaikė


Bent laikinai, tai keicia, nes nuo lovos uzlipa,o ant lovos ne. Kol kas biggrin.gif Ir ant grindu kolei kas isdriso nusileisti tik vienas Dziumbukas. Po spinta palindo, puse kambario perimetro apejo, po to vel ant lovos uzkeliau, tai pabeginejo pirmyn atgal ir islindo i kapisona biggrin.gif Nu,o broliui tai tas stalas kazkas tokio is fantastikos srities. Barikados auga, nes cia vienintele tabu vieta, visur kitur uzkamsiau viska ir laidus suslepiau... O siaip jau darosi smagu. Bernai pabegioja, pazylioja, tada uzlipa patys kaip vorai, sulenda i kapisona ir parpia... Vienas uzlipo, net nesupratau nei kada, nei kaip, tai galvojau, kad ziurka praganiau, bet po to radau abu kapisone wub.gif

Pas mane is senesniu laiku tai tik tv laida buvo Spote nugrauzus ir berods pultelio knopkes...Is technikos...Kazkaip visad susideliodavom viska, labai ismokino tvarka namuose palaikyt ir nedet grauziamu daiktu ten, kur nereikia biggrin.gif Na, geles pakapstydavo vazonuose ir mociutes sijona supase i skutelius per nakti, nes numetus buvo pernelyg arti narvelio lotuliukas.gif
Atsakyti