Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

QUOTE(ORNELLA @ 2014 11 18, 13:18)
Kokie mieli  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Pas Michailą šį kartą tik huskiai?
Manau pasiskaitėt kad huskiai su laiku šviesėja ir kaip smarkiai tai įvyks žino tik dievas  biggrin.gif kartais iššviesėja iki visiško baltumo biggrin.gif Mano iš Aleksoto paimta mergina dabar būtent tokia - balta su juodom akim  biggrin.gif


taip, ORNELLA, si kart pas mus pagrinde huskiai, kelis kapiushonai, pora berkshine (juodukaj, su baltu pilvuku) ir pora aguociu ;-)
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 11 20, 02:10)
Tada įmetu kelias nuorodas. Deja nieko negaliu pasakyti apie forumų "lygį" ir kokie žmonės ten renkasi - aš su anglų kalba visai nedraugauju ir į šitus forumus retkarčiais vaikštau tik į narvų temas pažiūrėti kaip narvai įrengti


U la la... cia isprotet gali nuo sitiek informacijos ir kiekio biggrin.gif Neaisku net nuo kurio galo pradet ziuret... doh.gif

Turiu toki nekuklu klausima, o tu i savo ziurkyna isileidi naglus lankytojus? blush2.gif Baisuliniai smalsu gi... Tarp tie odegu pabut... Suprantu, kad ten toli grazu ne visos niurkomos, bet bent jau pamatyt smagu butu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2014 11 21, 15:11)
U la la... cia isprotet gali nuo sitiek informacijos ir kiekio  biggrin.gif Neaisku net nuo kurio galo pradet ziuret... doh.gif

Siūlau pradėti žiūrėti nuo pirmų dviejų nuorodų - Fancyrats forumų (seno ir naujo). Šitas forumas tikrai rimtas ir jame daug informacijos.
Aš virš 5 metų rusų žiurkinius forumus skaitau bet aišku neperskaitytų temų daug daugiau nei perskaitytų biggrin.gif Informaciją renkuosi pagal poreikį, t.y. kada reikia kažkokios konkrečios info tada tokių temų ir ieškau.


QUOTE(Katute @ 2014 11 21, 15:11)
Turiu toki nekuklu klausima, o tu i savo ziurkyna isileidi naglus lankytojus? blush2.gif  Baisuliniai smalsu gi... Tarp tie odegu pabut... Suprantu, kad ten toli grazu ne visos niurkomos, bet bent jau pamatyt smagu butu... blush2.gif

Deja, ne, lankytojų nepriimu blush2.gif tiesiog nesinori normalių žmonių šokiruoti nes gyvenu kaip bomžė lotuliukas.gif Kaip prieš 9 metus nusipirkau pavargusį butą be remonto taip jame ir gyvenu, o krūva gyvūnų ir keli lizdai kažkada buvusių šuniukų bendrą vaizdą tik gerokai pablogino verysad.gif
Atsakyti
Tai kol kas man tik skaitinejimasis pries miega ir gaunasi, nes pati ipratus, kad kai kazko uzsireikia, tada jau ir ieskau, kas, kaip ir kodel...

Va, cia musu merginu slapta filmuotas reportaziukas is Aleksoto turgaus, jei dar neteko matyti:

https://www.youtube....VZyj96K4EU9AZ3g

Atsakyti
Gal kas nors iš žiurkių augintojų norės pasakyti savo nuomonę ir sudalyvaus apklausoje

"KIKA" (UAB, Terra animalis) reputacijos vertinimas vartotojų požiūriu
Vytauto Didžiojo universitete atliekamas tyrimas, kuriuo siekiama nustatyti „KIKOS“ korporatyvinę reputaciją vartotojų požiūriu.
http://apklausa. lt/f/-kika-uab-terra-animalis-reputacijos-vertinimas-vartotoju-poziuriu-y195dvb/answers/new.fullpage
(nukopijuokite adresą ir įdėję, panaikinkite tarpą tarp taško po žodžio apklausa ir raidžių "lt", kitaip nuorodos nerodo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 22 lapkričio 2014 - 15:31
Laba laba,

ateinu pasidziaugt ir pasigirt gi pagaliau jau ax.gif Siandien is Klaipedos parsivezem naujus savo gyventojus: du berniukscius thumbup.gif Vaikinai kelione atlaike kuo puikiausiai: miegojo, grauze, ka turejo gave lauktuviu is senuju namu ir su manim bendravo kazkiek smile.gif Grizom namo, i narvuka kol kas idejau su visa dezute, kurioje atlaike kelione, tai ten dabar ir miega. naujieji namai dar nera irengti ir sutvarkyti, tai sviezinsimes po truputi ax.gif Abu berniuksciai gana skirtingo charakterio, tai jau matesi keliones metu, bet kol atsiskleis galutinai - teks pakenteti ir susigyventi. "Maniskis" grizes namie bande list man i rankove, taciau siai pasirodzius per siaurai, labai super tiko ir mano kapisonas po plaukais biggrin.gif Pabendravom siek tiek ir palikau berniukus ramiai adaptuotis naujoj erdvej. Is tok, kad nesigirdi anei krebzt is laikinojo namuko, tai speju, kad miega... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2014 11 29, 20:55)
Laba laba,
ateinu pasidziaugt ir pasigirt gi pagaliau jau ax.gif  Siandien is Klaipedos parsivezem naujus savo gyventojus: du berniukscius thumbup.gif

Didžiausi sveikinimai su augintiniais clap.gif clap.gif clap.gif
Kokius pasiėmėt? Tuos kur buvot išsirinkę?
Kiek "poromis" ėmiau žiurkių visada būdavo skirtingos pagal charakterį - viena meilesnė, naglesnė, drąsesnė, kita - atsargesnė, bailesnė, savarankiškesnė.
Linkiu berniukams greitai apsiprasti ir susidraugauti su šeimininkais.
Lauksiu berniukų nuotraukų ir aišku jų naujus "namus" irgi būtų įdomu pamatyti.
Atsakyti
Tai jau aciu 4u.gif
Na, vakar vis tiek neistverem ir pasiemem bachurus i lova. MB iskniso is kazkur mokyklos laikais gaminta namuka, tai duko biggrin.gif As su fotoaparatu tik spejau ciaukseti... Veliau ikelsiu rezultata.

Su charakteriais lygiai taip ir yra, vienas judrus, bet atsargesnis,o kitas dzin. Sedi rankose, beeet tuo paciu atrodo imlesnis. Vakar suprato, kad iskisus nosi per namuko langiuka taip gali uzsidirbti semka ir ismoko is vidaus atsidaryti nameliuko duris, sitaip irgi gaudamas semka biggrin.gif

Visa nakti bachurai naujuose namuose svente ikurtuves: ede, gere ir siaute sienomis biggrin.gif O man namai ju dr kol kas galvos skausmas...Kolei kas turi tik nakvynes dezute, kur sulenda, ale namuka ir dvi lentynas be laiptu, bet ant vienos uzlipa per serykla,o ant kitos sienos virbais uzsikabaroja... smile.gif Tu visokiu pavyzdziu prisiziurejau, bet kaip individualiai ju namus irengt dar nesumasciau blush2.gif

Ai,o pasiemem ne visai tuos, kur nuotraukas ikelus buvau. Tiesa abu haskiukai, vienas standartas, kitas drambliukas, bet vienas is mano nuziuretuju eme ir nupliko biggrin.gif
Atsakyti
Va, turiu islekt, tai mespeju, bet viena vis tiek rodomes! Vakare bus daugiau biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2014 11 30, 13:45)
Va, turiu islekt, tai mespeju, bet viena vis tiek rodomes! Vakare bus daugiau  biggrin.gif

Labai jau išsigandę atrodo grožiai biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Katute @ 2014 11 30, 11:29)
Ai,o pasiemem ne visai tuos, kur nuotraukas ikelus buvau. Tiesa abu haskiukai, vienas standartas, kitas drambliukas, bet vienas is mano nuziuretuju eme ir nupliko biggrin.gif

Tai gal ten reksiukas buvo ar velvetinas, jie nuplinka maždaug 4-6 savaičių. Aš irgi vietoj pūkų kamuoliuko ėmiau "plikeną" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 12 01, 00:05)
Labai jau išsigandę atrodo grožiai

Tai gal ten reksiukas buvo ar velvetinas, jie nuplinka maždaug 4-6 savaičių. Aš irgi vietoj pūkų kamuoliuko ėmiau "plikeną"


Taip ir yra. Sedejo sedejo abu namuky, o as nusitaikiau ir paprasiau MB kilstelt namuka nuo ju, tai abu akis issprogdino.

O sekasi neblogai. Vienas visai rankinis. Grizau namo, tai iskart prie groteliu prisitate, i delna ilipo... Antraji pasiemiau, nes toks abejingesnis kol kas, pasidejau ant peties, tai palindo i plaukus ir medituoja abudu, retkarciais pasikuitaliodami biggrin.gif

Na va, rodomes dabar, kaip vakar vakarojom biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Ir cia siandien ryte smile.gif

user posted image
Atsakyti
Tai gal ten reksiukas buvo ar velvetinas, jie nuplinka maždaug 4-6 savaičių. Aš irgi vietoj pūkų kamuoliuko ėmiau "plikeną" biggrin.gif
[/quote]


taip, du bahuriukai ir trys merginos pas mus paplikejo ir tapo fuzais ;-)
Papildyta:
QUOTE(Katute @ 2014 11 30, 23:35)
Taip ir yra. Sedejo sedejo abu namuky, o as nusitaikiau ir paprasiau MB kilstelt namuka nuo ju, tai abu akis issprogdino.

O sekasi neblogai. Vienas visai rankinis. Grizau namo, tai iskart prie groteliu prisitate, i delna ilipo... Antraji pasiemiau, nes toks abejingesnis kol kas, pasidejau ant peties, tai palindo i plaukus ir medituoja abudu, retkarciais pasikuitaliodami  biggrin.gif

Na va, rodomes dabar, kaip vakar vakarojom  biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Ir cia siandien ryte  smile.gif

user posted image



kokie grazuiliaj ;-)
Atsakyti