Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

Matyt mano sita ziurke jausdama dekinguma labai geriete 4u.gif aciu,kad perspejote,tikrai nekisime i viena narva ir net is tolo salia nebus schmoll.gif bet ko gero dar ir todel,kad reikes pasirinkti viena gyvuneli,bus su draugu karas lotuliukas.gif siuo metu auginu ir ziurke ir kate ir suni,visa grandine lotuliukas.gif o kai kraustysimes atskirai su draugu gyventi,tada jau gausim apsispresti del vienos gyvuno rusies,nes daugiau manau laikinai neleis finansai doh.gif dekui uz patarimus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampuckyte @ 2014 02 09, 08:50)
siuo metu auginu ir ziurke ir kate ir suni,visa grandine lotuliukas.gif  o kai kraustysimes atskirai su draugu gyventi,tada jau gausim apsispresti del vienos gyvuno rusies,nes daugiau manau laikinai neleis finansai doh.gif dekui uz patarimus mirksiukas.gif  4u.gif

O tai dabar kas tavo gyvūnus išlaiko? ar šuo ir katė nesiskaito "tavo" ir liks su tėvais?
Man labai sunku įsivaizduoti situaciją kad turėčiau palikti kažkam savo gyvūnus dėl to, kad negaliu jų išlaikyti finansiškai. Nes pradėjau dirbti nuo 19 metų būtent tam, kad būčiau finansiškai savarankiška ir galėčiau auginti tiek gyvūnų kiek man norisi biggrin.gif pilnai išlaikiau savo šunį, likusį pas mamą, net tada, kai 21 metų laikinai metus laiko nuomavau butą (negalėjau į nuomuojamą butą pasiimti 3 šunis, tai buvau priversta vieną palikti pas mamą). Visada skaičiau kad mano gyvūnai - mano problemos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 02 09, 14:38)
O tai dabar kas tavo gyvūnus išlaiko? ar šuo ir katė nesiskaito "tavo" ir liks su tėvais?
Man labai sunku įsivaizduoti situaciją kad turėčiau palikti kažkam savo gyvūnus dėl to, kad negaliu jų išlaikyti finansiškai. Nes pradėjau dirbti nuo 19 metų būtent tam, kad būčiau finansiškai savarankiška ir galėčiau auginti tiek gyvūnų kiek man norisi  biggrin.gif pilnai išlaikiau savo šunį, likusį pas mamą, net tada, kai 21 metų laikinai metus laiko nuomavau butą (negalėjau į nuomuojamą butą pasiimti 3 šunis, tai buvau priversta vieną palikti pas mamą). Visada skaičiau kad mano gyvūnai - mano problemos  biggrin.gif



dabar mes gyvenam dviese su mama ir abidvi idedam i bendra biudzeta.Tevas uzsieny,greitu laiku ir mama ten vaziuos. Mama katina parsinese is gatves,jis ja labiausiai ir myli,sunio mums abiem reikejo,bet mama sake,kad tikrai man neduos(labai didele myletoja,nors rupintis dazniau man tenka)bet ir suo pas ja dazniausiai miega doh.gif ir siaip suo pradazna skura,kas daugiau esti ides,tas ir seimininkas lotuliukas.gif bet vistiek toki mylim. As taip pat dirbu nuo 19metu,bet dauguma pinigu eina ant mokslu verysad.gif o ir zmoniu skirtingu buna,tai nevisiem viskas vienodai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 02 08, 18:06)
Geriausias variantas jums būtų tartis su wishmaster79, jis siunčia į daugelį miestų


Ačiū už informaciją. Tikras deficitas žiurkiukai pasidarė. Na bet kol atsiras naujas gyventojas, prisijungiame į burį su pirmuoju, vardas Džeris, metukai laiko smile.gif

user posted image

user posted image


Atsakyti
QUOTE(geh @ 2014 02 10, 14:20)
Ačiū už informaciją. Tikras deficitas žiurkiukai pasidarė. Na bet kol atsiras naujas gyventojas, prisijungiame į burį su pirmuoju, vardas Džeris, metukai laiko  smile.gif

user posted image

user posted image


grazus vyrukas ;-)

nia jums bus sunkuokai, o gal netgi ir neiseis sudragaut jusu vyruko su nauju berniuku, bus didelis amziaus skirtumas. ir viresnis gali musti jaunesni. nes patinai skirtingo amziaus nesugyvena kartu.
tikriausiai jums teks laikiti ju atskirai

Papildyta:
QUOTE(Pampuckyte @ 2014 02 08, 16:26)
ir gal ka parekomenduotumete ziurkytems gydytojo Vilniuje?Maniske vis pakiuksi ir kasosi.



tikriausiai ji turi blusu, del tuo ir kasosi, galit jaj suleisti kaciu vaista nuo blusu ir kitu vabzdziu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wishmaster79: 11 vasario 2014 - 13:00

Papildyta:
tikriausiai ji turi blusu, del tuo ir kasosi, galit jaj suleisti kaciu vaista nuo blusu ir kitu vabzdziu.
[/quote]


manau greiciau ta poodines erkutes,reikes gal stonghold nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(wishmaster79 @ 2014 02 11, 13:04)
grazus vyrukas ;-)

nia jums bus sunkuokai, o gal netgi ir neiseis sudragaut jusu vyruko su nauju berniuku, bus didelis amziaus skirtumas. ir viresnis gali musti jaunesni. nes patinai skirtingo amziaus nesugyvena kartu.
tikriausiai jums teks laikiti ju atskirai



Žinau, kad labai sunku ir nedaug šansų, kad jie susidraugaus. Dėl to, aišku, labai neramu, bet gal su didele kantrybe įmanoma? Turiu atskirą narvą ir kelis mėnesius būtinai atskirai laikyti reiktų, o paskui jau žiūrėčiau.

O kaip yra su mergaite? Jei jaunesnė? Turbūt sutartų, bet tada tikriausiai ir gandrai dažnai lankytų? Ar nebūtinai? unsure.gif
Atsakyti
O naudojat toki profilaktiskai? Manisksi kasosi, bet nesuprasi ar ten prausias,nes pasilaizo kojyte savo ir pasikaso smile.gif
http://www.kika.lt/?featureValues[0]=173&featureValues[1]=1085&featureValues[2]=5898&productId=9874#gsc.tab=0
Atsakyti
QUOTE(geh @ 2014 02 11, 19:37)
Žinau, kad labai sunku ir nedaug šansų, kad jie susidraugaus. Dėl to, aišku, labai neramu, bet gal su didele kantrybe įmanoma? Turiu atskirą narvą ir kelis mėnesius būtinai atskirai laikyti reiktų, o paskui jau žiūrėčiau.

Įmanoma ar ne viskas priklausys ne tiek nuo jūsų, kiek nuo Džerio charakterio ir to kiek dar jame liko "instinktų". Tempti daugiau su naujoko įsigijimu jau nebegalite - arba pirkite dabar, arba tegul Džeris taip ir gyvena vienišas. Nes paskui per daug rizikos bus naujokui.
Idealus atvejis būtų iš karto imti 2 mažiukus - ir kol pažindintumėte vaikui nereikėtų gyventi vienam, ir jei vis dėlto Džeris nesusidraugautų tai pas jus nebūtų dviejų vienišų žiurkinų nes mažius gyventu su draugu.
Pirkti 1-2 vaikus geriausia iš žmonių kad tiksliai žinoti jų amžių, reikėtų 6-8 savaičių. Vyresnis jau nelabai tinka - kuo vyresni vaikai, tuo sudėtingiau Džeris juos priims. O perkant zooparduotuvėse tikro amžiaus nesužinosite nes patys pardavėjai jo nežino, pagal žiurkės dydį irgi sunku orientuotis nes nuo netaisyklingos mitybos zooparduotuvių žiurkės būna gerokai mažesnės nei augintos namie.
Kelis mėnesius atskirai laikyti nereikia ir jokių "paskui žiūrėčiau" biggrin.gif Kuo ilgiau Džeris gyvens vienas ir kuo bus vyresnis tuo mažesnė tikimybė kad jis priims naujoką. Tiesiog smulkiai išsistudijuokite visas pažindinimo rekomendacijas ir nuo pat pradžių elkitės pagal jas (o tai dažnai būna kad nusiperka žiurkiuką, įdeda jį į narvą pas senbuvį nes "žiurkės turi draugauti", o jau kai mato kad vyksta kovos/peštynės/žudynės puola ieškoti informacijos apie pažindinimą verysad.gif Nerizikuokite mažiuko žiurkiuko gyvybę (jo sunkiam sužalojimui ar net nužudymui patinui užteks kelių sekundžių) - darykite viską teisingai.

QUOTE(geh @ 2014 02 11, 19:37)
O kaip yra su mergaite? Jei jaunesnė? Turbūt sutartų, bet tada tikriausiai ir gandrai dažnai lankytų? Ar nebūtinai? unsure.gif

Mergaitės jums jokiu būdu negalima. Jei mergaitė gyvens kartu su berniuku tai kas 3-4 savaites gimdys po 10-15 žiurkiukų ir po 3-5 mėnesių mirs nuo išsekimo nes organizmas neišlaikys amžino nėštumo-vaikų žindymo.

Papildyta:
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 02 11, 20:56)
O naudojat toki profilaktiskai? Manisksi kasosi, bet nesuprasi ar ten prausias,nes pasilaizo kojyte savo ir pasikaso smile.gif

Profilaktiškai vaistai nuo parazitų nėra naudojami - tai pakankamai stiprus nuodas, veikiantis gyvūno organizmą. Naudojama tik tada tikrai reikia.
Aerozolis pagal nuorodą žiurkėms netinka. Jei įtariamos erkutės tai naudojamas jaunų kačių Stronghold arba Advocate, jei plaukagraužiai ar kiti "vabalai" tinka ir Frontline.

Kiekviena žiurkė turi teisę į pasikasymą biggrin.gif Praskleisk kailiuką ir apžiūrėk odą - jei oda švari, nematai vabalų, nėra spuogų ar pleiskanų, jei nėra ant plaukų prisitvirtinusių "pleiskanų" tai kol kas jokių antiparazitinių priemonių naudoti nereikia.
Kartais gali kąsytis jei su maistu gauna per daug baltymų.
Atsakyti
QUOTE(geh @ 2014 02 11, 18:37)
Žinau, kad labai sunku ir nedaug šansų, kad jie susidraugaus. Dėl to, aišku, labai neramu, bet gal su didele kantrybe įmanoma? Turiu atskirą narvą ir kelis mėnesius būtinai atskirai laikyti reiktų, o paskui jau žiūrėčiau.

O kaip yra su mergaite? Jei jaunesnė? Turbūt sutartų, bet tada tikriausiai ir gandrai dažnai lankytų? Ar nebūtinai? unsure.gif



Jusu atvejieje geriausiai, jaj norite dar viena ziurkiuka isigyti, tai paimti pora vienos lities jaunikliu ir laikiti atskiram narve nuo jusu suaugusio ziurko
nes jaj imsite viena berniuka ar mergaite, taj vistiek ju turesite laikiti atskiraj nuo savo vyruko
nes kaip rasiau anksciau, patinai skirtingaus amzio sunkiai susigyvena kartu, pastoviaj kariauja del teritorijos, aiskinosi, kas stipresnis
o paimant mergite, tai kas antra-trcia menesi turesite papildyma ziurkiu seimuoja, o patele vienoj vadoj gali parnesti nuo 3 iki 20 vaikuciu, o vidurkis 12-15 maziliu
taigi gerai pagalvuokite, imant savo vyrukuj mergicka, kur desite mazilius
ir jums geriau butu paimti du berniukus vienodo amziaus ir geriausiai is vienos vados, kad nebutu neticiuku ;-)
Atsakyti
uzlasinau siandien diena ant saviskes 1 lasiuka stronghold kaciukams iki 2.5kg,bet ji vistiek kasosi,kiek laiko mazdaug turi praeiti,kad suveiktu? g.gif je nesuveiks keliausim pas vida is justiniskiu verysad.gif ir kai tik sulasinau isdziuvo pradejo dantimis kalenti,galvojau gal paveike kaip,o gal griauzia nabagei,tai taip rodo savo nepasitenkinima,bet po to praejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampuckyte @ 2014 02 11, 23:15)
uzlasinau siandien diena ant  saviskes 1 lasiuka stronghold kaciukams iki 2.5kg,bet ji vistiek kasosi,kiek laiko mazdaug turi praeiti,kad suveiktu? g.gif je nesuveiks keliausim pas vida is justiniskiu verysad.gif ir kai tik sulasinau isdziuvo pradejo dantimis kalenti,galvojau gal paveike kaip,o gal griauzia nabagei,tai taip rodo savo nepasitenkinima,bet po to praejo g.gif

Kasytis gali dar kelias dienas, po 14 dienų reikėtų dėl viso pikto dar kartą užlašinti.
Dėl lašinimo kalenti dantimis tikrai neturėtų - lašai negraužia (jei lašinote ant švarios odos, niekuo nepažeistos). Gal šiaip nepatiko kad rankose laikėt.
Svarbiausia lašinant neperdozuoti.
Atsakyti