Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

QUOTE(tvikse @ 2014 08 27, 23:33)
O namų be gyvūnų tai niekada nenorėčiau.. Net pamėginimui... Pamenu šunės visos kaime atostogavo, o aš namie buvau... Nu tai kokį šimtą kart per dieną pagalvodavau, kad reik šunis į lauką išvest ar pašert biggrin.gif

Aš irgi kol kas nelabai įsisvaizduoju namus be gyvūnų rolleyes.gif Bet kai gyvenu viena (ir su niekuo kartu gyventi tikrai neplanuoju biggrin.gif ), pradeda "spausti" amžius su savo ligomis, problemomis ir finansais, tai pradedi į viską kitaip žiūrėti, pradedi mąstyti kad šunys/katės gyvena po 15-17 metų ir ar užteks jėgų/sveikatos/galimybių juos laikyti nuo mažens iki mirties.
Matyt teks pereiti prie "paprastesnių" gyvūnų - vorų ir gyvalazdžių lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas Vakaras ;-)
turim nauja vada ziurkiuku ;-)
gymusiu rugpjucio 11d
visi yra fuzz dumbo (plikos) ;-)
yra 5 pateles ir du patinukaj ;-)

http://www.skelbiu.l...u-12650402.html

Atsakyti
Mano ziurkius isejo anapilin ir liko maisto, kraigo. Gal kam reikia - padovanosiu. Rasykit i az.
Atsakyti
Zinau,jog ziurkiu klausa yra jautri ir gera,o kaip su aplinkiniais namu garsais smile.gif?ar jie nekenkia?nes as pati nepakenciu nei garsiai ziurimo televizoriaus, net sieninio laikrodzio tiksejimo lotuliukas.gif lotuliukas.gif gal ir kvailas klausimas, bet va kazkip kilo mintis tokia
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 09 13, 19:58)
Zinau,jog ziurkiu klausa yra jautri ir gera,o kaip su aplinkiniais namu garsais smile.gif?ar jie nekenkia?nes as pati nepakenciu nei garsiai ziurimo televizoriaus, net sieninio laikrodzio tiksejimo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif gal ir kvailas klausimas, bet va kazkip kilo mintis tokia

Manau kad labai garsiai leidžiama muzika (ypač "bumčikai" ar metalas" su jų vibracija) gal ir ne į sveikatą žiurkių pscihikai, bet normalūs "namų" garsai nemanau kad kenkia. Mano žiurkės į jokius garsus iš viso nereaguoja, ramiai snaudžia hamakuose kai aš po jų narvais šiukšles siurbliuoju ar šunys bėga kaimynes aploti. O kai katė prie jų stalo ateina garsiai pakniaukti tai net išlenda pažiūrėti biggrin.gif

Atsakyti
BALTOJI LAIMĖS ŽIURKĖ ieško nuolatinių namų

Gal kas nori padaryti gerą darbą ir suteikti namus bei būti mylinčiais šeimininkais albinosams berniukams šiuo metu gyvenantiems "Lesės" prieglaudoje Vilniuje. Berniukams apie 4mėn, jų yra net septyni verysad.gif kažkas pavasarį paliko krūvą žiurkiukų prieglaudoje, mergaites išgraibstė, o berniukai liko verysad.gif Šunų ir kačių prieglauda ne pati geriausia vieta gyventi žiurkėms verysad.gif
Žiurkių augintoja iš Vilniaus netyčia sužinojo apie šiuos berniukus prieglaudoje, aplankė juos ir pabendravo:
"Pati esu juos apsilankius, tai gi įspūdžiai liko labai geri. Žiurkiukai visai neturi baimės žmogui, ramiai reaguoja į kitus gyvūnus. Yra nedidelė problemėlė - pas kai kuriuos ant ausų yra alergijos požymių, bet STRONGHOLD (dėl viso pikto) sulašintas ir tavegilis vartojamas, tuomet greitai viskas susitvarkys."
Daugiau info galima gauti pas "Lesės" vadovę Vesta 860533452 arba kreiptis į juos aplankusią žiurkių mylėtoją 863053617

user posted image
Atsakyti
Žiurkių forume "palijo žiurkiukais" biggrin.gif
Mergina iš Kaišiadorių prieš kelias savaites Vilniaus Kalvarijų turguje nusipirko dvi žiurkes, antradienį pagimdė viena, šiandien ryte - kita doh.gif
Pas pirmąją mamytę 10 žiurkiukų, pas antrą dar neaišku. Viena mama juoda, kita - smėlinis kapišonas. Vaikai bus kelių spalvų ir margumo (jau matosi pagal akis kad yra ir tamsių, ir šviesių).
Žiurkių šeimininkė labai pergyvena dėl tokio iš dangaus nukritusio neplanuoto "džiaugsmo" ir kad nesugebės visiems vaikams surasti gerus šeimininkus.
Taigi jei kas planuojate artimiausiu metu įsigyti žiurkę, padarytumėte labai gerą darbą jei paimtumėte iš šios merginos. Jos tema žiurkių forume http://www.ziurkes.l...d.php?tid=10821
Vieni vaikai gimė rugsėjo 30d, kita spalio 3d, taigi nuo lapkričio 7d abiejų vadų mažyliai jau gali keliauti į naujus namus. Žiurkiukai bus teisingai išauginti ir pripratinti prie rankų.
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 09 16, 03:46)
BALTOJI LAIMĖS ŽIURKĖ ieško nuolatinių namų

Gal kas nori padaryti gerą darbą ir suteikti namus bei būti mylinčiais šeimininkais albinosams berniukams šiuo metu gyvenantiems "Lesės" prieglaudoje Vilniuje. Berniukams apie 4mėn, jų yra net septyni  verysad.gif kažkas pavasarį paliko krūvą žiurkiukų prieglaudoje, mergaites išgraibstė, o berniukai liko  verysad.gif Šunų ir kačių prieglauda ne pati geriausia vieta gyventi žiurkėms  verysad.gif
Žiurkių augintoja iš Vilniaus netyčia sužinojo apie šiuos berniukus prieglaudoje, aplankė juos ir pabendravo:
"Pati esu juos apsilankius, tai gi įspūdžiai liko labai geri. Žiurkiukai visai neturi baimės žmogui, ramiai reaguoja į kitus gyvūnus. Yra nedidelė problemėlė - pas kai kuriuos ant ausų yra alergijos požymių, bet STRONGHOLD (dėl viso pikto) sulašintas ir tavegilis vartojamas, tuomet greitai viskas susitvarkys."
Daugiau info galima gauti pas "Lesės" vadovę Vesta 860533452 arba kreiptis į juos aplankusią žiurkių mylėtoją 863053617 

user posted image

Sveiki,ieskom baltos žiurkytės, pauglystėje auginau, dabar atsiminus pagalvojau kad noriu vėl turėt šį padarėlį namuose :-) galbūt atsiras tarp jūsųpas ka vada nesenai atsirado? Nesinori kikose pirkti, nors pasižvalgėm kad per visą vilnių viena lyg yra oze, bet jau paūgėjus gan daug, norėtus jaunesnės :-) lesėje kiek mačiau šitie gražuolei jau rado namus :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emile_respect: 05 spalio 2014 - 14:39
QUOTE(emile_respect @ 2014 10 05, 15:38)
Sveiki,ieskom baltos žiurkytės, pauglystėje auginau, dabar atsiminus pagalvojau kad noriu vėl turėt šį padarėlį namuose :-) galbūt atsiras tarp jūsųpas ka vada nesenai atsirado? Nesinori kikose pirkti, nors pasižvalgėm kad per visą vilnių viena lyg yra oze, bet jau paūgėjus gan daug, norėtus jaunesnės :-) lesėje kiek mačiau šitie gražuolei jau rado namus :-)

O jūs būtent tik baltos spalvos norite?
Lesėje buvo tik berniukai. Du berniukai iškeliavo pas mane, likusius keturis į namus pasiėmė mergina-kuratorė, kuri ir pakabino skelbimą žiurkių forume nes nebegalėjo ilgiau žiūrėti kokiomis sąlygomis jie gyveno prieglaudoje. Bet pasiėmė su tikslu rasti jiems šeimininkus, tiesa paskui nusprendė visus pasilikti pas save. Bet manau galite su ja susisiekti ir pasikalbėti, jei tik jums tinka berniukas. Jos tel. 863053617
Aš savo baltus berniukus irgi mielai atiduočiau jei tik rasčiau gerus šeimininkus - vis dėlto namuose kur jie bus tik du jie gautu daugiau laiko ir dėmesio nei pas mane.
Atsakyti
Gal kas norės suteikti nabagui antrą šansą rolleyes.gif
http://www.skelbiu.l...u-20131702.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 07 spalio 2014 - 12:26
Šiauliuose labai pigiai (10lt) itališkas Ferplasto TRANSPORTERIS
http://www.skelbiu.l...i-20156059.html
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Po ilgos ilgoooos pertraukos vel sumasciau ( sikart jau ne viena, o su vyru ), kad ir vel noriu ziurkos... Viskas prasidejo labai seniai, kai dede ziurkes metu proga padovanojo man toki jaunikaiti tupinti sloinike biggrin.gif Isgyveno jis beveik tris metus, bet galas buvo liudnas... As su tevais isvaziavau i kelione, palikom ji priziureti mociutei, o ji per karscius paliko ji be vandens... kai grizau, dar buvo gyvas, bet atkelt ant koju nepavyko... Po kurio laiko i namus atkeliavo kitas bernuzelis, sis irgi gana ilgai isgyveno, kol pasiligojo ir teko uzmigdyt, o paskutiniaja laikiau mergaiciuke is zoo sodo. Irgi pries daug metu tai buvo... kazkaip ju skausmingas praradimas buvo atmuses nora kazkuriam laikui,o dabar susikaupiau, o MB lyg tycia, man dar nespejus prasitart apie mintis, eme ir pasiule turet ziurke. Nors, manau, kad jam minti sita pakiso neseniai vieno tvenkinio pakrantej sutiktas pacukelis biggrin.gif Draugas partempe mums narva,o as pamazu ziurineju gyventoju... ax.gif Buvau lyg apsisprendusi del mergaiciu,o dabar sudvejojau... kas geriau... Akivaizdu lyciu skirtuma turejau galimybe pamatyti pati... biggrin.gif


QUOTE(MeiLLi @ 2014 08 14, 15:42)
Ornella, ar nebandei užsiundyti vmvt ant to žmogaus, kuris Alekosto turguje pardavinèja graužikus bei paukščius?


QUOTE(ORNELLA @ 2014 08 14, 16:19)
Ne, nebandžiau, ir jei atvirai net tokia mintis nekilo.Netikiu aš tais VMVT


Oiiiii, cia liudnas reikalas... Mes esam rase tu skundu del suniuku ir kaciuku, bet ten kaip zirniais i siena metytis... Panasu, kad ten veikia sistema: "ranka ranka plauna"... Planavau su MB vaziuot va praeita sekmadieni pasidairyt, kaip ten viskas, bet pramigom ir nenuvaziavom... blush2.gif
Atsakyti