Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

Merginos, gal kas iš jūsų serga epilepsija ar turi šia liga sergančių giminių/pažįstamų - labai reikia vaistų "Fenobarbitalis" (Phenobarbital), 1vnt miltuko arba 2-3 tablečių.
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 08 19, 20:47)
Merginos, gal kas iš jūsų serga epilepsija ar turi šia liga sergančių giminių/pažįstamų - labai reikia vaistų "Fenobarbitalis" (Phenobarbital), 1vnt miltuko arba 2-3 tablečių.

NEBEAKTUALU
Atsakyti
čia žiurkai?
gavai ar.... pervėlu...?

Mano du žiurkinai sėkmingai sulaukė dviejų metų amžiaus smile.gif Visa laimė sveikata nesiskundžia... Ypač garažinis smile.gif Į jį pažiūrėjus toks jausmas kad į pusmetinę patelę žiūri lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2014 08 20, 23:50)
čia žiurkai?
gavai ar.... pervėlu...?

Žiurkei. Užsisakiau vaistinėje, ryt pasiimsiu. Tik nežinau ar žiurkė dar bus gyva verysad.gif
Tiesiog veterinarė sakė kad nelabai pigiai kainuos, o užsisakyti reikia mažiausiai 30vnt, tai galvojau kad gal kur gausiu vieną vienetą, bet pasirodo kad vaistai pigūs (bent jau mano akimis biggrin.gif )

QUOTE(tvikse @ 2014 08 20, 23:50)
Mano du žiurkinai sėkmingai sulaukė dviejų metų amžiaus smile.gif Visa laimė sveikata nesiskundžia... Ypač garažinis smile.gif Į jį pažiūrėjus toks jausmas kad į pusmetinę patelę žiūri lotuliukas.gif

Sveikinu žiurkinus su garbinga data 4u.gif
"Garažinis" tai čia turi omenyje "laukinuką-pasiuką" kur iš Snepi ėmei?
O antras čia gal iš Michailo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 21 rugpjūčio 2014 - 02:45
QUOTE(ORNELLA @ 2014 08 21, 02:34)

Sveikinu žiurkinus su garbinga data  4u.gif
"Garažinis" tai čia turi omenyje "laukinuką-pasiuką" kur iš Snepi ėmei?
O antras čia gal iš Michailo?


Sėkmės žiurkai 4u.gif
aha garažinukas taspat snepukas ir taip, kitas iš Michailo... Agotukas iš Snepi užaugęs kartu su laukinukais jau iškeliavo anapilin...
Žiūriu kai liko tik Kiras ir Babtas tai kažkaip laukinukas švelnesnis pasidarė biggrin.gif lenda vis į akis biggrin.gif Matyt snepukas naminukas biski ir neigiamos įtakos darė biggrin.gif Valdingas paciukas buvo nors tuopačiu ir begalo mielas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2014 08 22, 15:20)
Sėkmės žiurkai  4u.gif 

Ačiū smile.gif deja, nelabai kaip mums sekasi verysad.gif

Galėtum berniukus ir nufotografuoti blush2.gif
O kaip šiaip to pacuko charakteris labai skiriasi nuo dekoracijos?
Aš vis rusų forumuose apie juos paskaitau, tai įdomūs gyviai tos laukinės ar pusiaulaukinės žiurkės biggrin.gif Labai norėčiau po kelių metų nors vieną laukinukę turėti, kai nebebus jau dabartinių šunų ir katės, o žiurkių bus ne daugiau 4-6 ir jos galės laisvai po butą lakstyti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 22 rugpjūčio 2014 - 15:23
Gal kas ieško nebrangiai didelių narvų

Už 140,lt Vilniuje parduodamas didelis itališkas Ferplast narvas graužikams Jenny (78x49x80cm)
http://www.skelbiu.l...s-19315752.html

LABAI PIGIAI (tik 20lt) parduodamas pakankamai didelis (3-4 žiurkėms) lenkiškas "voverinis" narvas (Aukštis - 75 ; Plotis - 39 ; Ilgis 68)
http://www.skelbiu.l...s-19856540.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 26 rugpjūčio 2014 - 22:49
QUOTE(ORNELLA @ 2014 08 22, 15:21)
Ačiū  smile.gif  deja, nelabai kaip mums sekasi

Galėtum berniukus ir nufotografuoti 
O kaip šiaip to pacuko charakteris labai skiriasi nuo dekoracijos?
Aš vis rusų forumuose apie juos paskaitau, tai įdomūs gyviai tos laukinės ar pusiaulaukinės žiurkės  Labai norėčiau po kelių metų nors vieną laukinukę turėti, kai nebebus jau dabartinių šunų ir katės, o žiurkių bus ne daugiau 4-6 ir jos galės laisvai po butą lakstyti


oii tos foto... doh.gif kažkaip kai padarau po kokią vieną dvi tai irnusimeta paskui kažkur kompo platybėse... O dabar nelabai turiu su kuom fotografuot... Telefonas nepadės...

o paciukas.. hm.. įdomus biggrin.gif Nuotaikos žiurkė biggrin.gif Tiek drasumo tiek draugiškumo ar naglumo srityse... Labai greitas ir vikrus... Dažna patelė prieš tokias apsukas atrodytų lyg storas patinas biggrin.gif
Labai dailus beje vyrukas wub.gif Gražias formas išlaikęs visdar, prisižiūrintis biggrin.gif Na tik šikalioja kur papuola biggrin.gif Ir šiaip nėra didelis, nors jau maniau kai užaugs toks kilograminis pacas...

Aišku kažkuriuo metu gal ir permažai dėmesio gavęs buvo tai nėra labai jau niurkytinas ir mielas iki išprotėjimo, bet sugyvent galim...smile.gif Įpač kai užeina drasumo ir naglumo periodas biggrin.gif

Šunų bijo ta irgi sunku dėl to šiektiek...
Bet bendrai tai įdomi patirtis smile.gif
Tiesa jei kanda, tai kanda nuoširdžiai iš visų jėgų doh.gif lotuliukas.gif Teritorinis toks ir šiaip savo nuomonę turintis kur man galima JO narve būti, o kur ne biggrin.gif
Na bet jau seniai beauklėjo taip... Matyt radom bendrą kalbą kuriam laikui biggrin.gif
Beje maistu papirkti net ir pacuką nesunku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

o aš dabar galvoju, kad po šitų dviejų virukų norėsiu daryti pertrauką žiurkėse... Išparduosiu, išdalinsiu visą inventorių ir kai vėl užsimanysiu turėsiu viską išnaujo susipirkt... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2014 08 27, 16:30)
o aš dabar galvoju, kad po šitų dviejų virukų norėsiu daryti pertrauką žiurkėse... Išparduosiu, išdalinsiu visą inventorių ir kai vėl užsimanysiu turėsiu viską išnaujo susipirkt... smile.gif

Kažkoks virusas matyt tarp žiurkininkų kad dauguma nusprendžia jų nebelaikyti verysad.gif per 5 metus beveik visi jau jų atsisakė verysad.gif
Nors aš irgi apie tai reguliariai pamąstau biggrin.gif tik su mano kiekiu kol kas tai sunku įgyvendinti, dar mažiausiai 2,5-3 metus žiurkes auginsiu, "laikysiu frontą" taip sakant lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 27 rugpjūčio 2014 - 17:42
Kažkaip matyt po tamtikro žiurkininkystės laiko ateina metas kai visa tai tampa tiesiog kasdienybe... Ir tie vargai visokie žiurkiniai vargina.. Tai kad ir kokie smagūs žvėrai tai bebūtų bet jau darosi įdomu, koks gi tas gyvenimas be jų biggrin.gif O tai jau kažkur 12 metų tai viena tai 7 gyvena.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2014 08 27, 21:29)
Kažkaip matyt po tamtikro žiurkininkystės laiko ateina metas kai visa tai tampa tiesiog kasdienybe... Ir tie vargai visokie  žiurkiniai vargina.. Tai kad ir kokie smagūs žvėrai tai bebūtų bet jau darosi įdomu, koks gi tas gyvenimas be jų biggrin.gif O tai jau kažkur 12 metų tai viena tai 7 gyvena.. biggrin.gif

Dvylika metų tai jau tikrai solidus "stažas", negalvojau kad tai ilgai žiurkes laikai ax.gif
Tai kad visų gyvūnų laikymas jų savininkui yra "tiesiog kasdienybė", šiuo klausimu nematau jokio skirtumo tarp žiurkių ir šunų/kačių. Atvirkščiai, pas žiurkes nors nauji jauni gyvūnai dažniau "ateina", o ir laikyti jų galima daug daugiau, taigi kažkas "naujo" kad ir kas pusmetį gali atsirasti. Su šunim/katėm taip neišeina - jiems vis dėlto ir finansai daug didesni reikalingi, ir vietos bei laiko daugiau reikalauja. Pas mane va sena katė (16 metų) ir trys pagyvenę/seni šunys (12, 8 ir 6 metų) - jokio įdomumo su jais, jokio "judėjimo", rutina ir kasdienybė kai neužsiimu nei parodomis, nei veisimu, nei sportais/dresūra.
O "vargai" yra su visais gyvūnais, tik su žiurkėmis gal jie labiau "koncentruoti" rolleyes.gif
Aš po beveik 30 metų stažo gyvenimo su šunimis ir kitais gyvūnais pradedu galvoti o koks gi vis dėlto normalių žmonių gyvenimais visai be gyvūnų lotuliukas.gif bet artimiausius 7 metus tai patirti dar negresia biggrin.gif
Atsakyti
Na atsimenu pirmoji žiurka buvo penktoj klasėj.. Kai mūsų klasė nusprendė augintinį mokykloje bendrą turėt... Aišku jis greit atsibodo ir taip kartą parsinešus savaitgaliui į namus taip ji ir liko smile.gif Taip trys žiurkos po vieną pragyveno, o poto ir prasidėjo... biggrin.gif biggrin.gif

Na gerai jei taip žiūrint tai gal kaiptik jau noris pastovumo... g.gif
O gal čia narvų valymas kalčiausias..Ir pareinančių ligų baimė.. Balažin... Matyt atėjo perdegimas biggrin.gif Turimi vyrukai gyvent tikrai netrkdo, nelaukiu kol numirs ir tikrai nėra našta smile.gif Smagu su jais.. Nu bet naujokų kolkas nesinori nors užmušk biggrin.gif Įdomu ar ilgai taip tėsis kai šių uodegų nebebus... g.gif

Na mano šuniškoje gaujoje dabar yra viena paauglė žiopaila su kuria kolkas veiklos per akis... Kai ir ji aprims įtariu teks ketvirto šuns ieškot biggrin.gif

O namų be gyvūnų tai niekada nenorėčiau.. Net pamėginimui... Pamenu šunės visos kaime atostogavo, o aš namie buvau... Nu tai kokį šimtą kart per dieną pagalvodavau, kad reik šunis į lauką išvest ar pašert biggrin.gif
Atsakyti