Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

Nu va po 6men pirmos bedeles,siandien pastejau,kad sliubuoja,pakeles priekine kojyte ir pirsciukus sugniauzes vaiksto ir nelabai jos deda eidamas,kas galetu buti? gal kur staigiai narveli bego,siaip savijauta gera,begioja,valgo,tik va kojyte
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siguliuxxxx: 25 balandžio 2014 - 19:50
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 04 25, 20:43)
Nu va po 6men pirmos bedeles,siandien pastejau,kad sliubuoja,pakeles priekine kojyte ir pirsciukus sugniauzes vaiksto ir nelabai jos deda eidamas,kas galetu buti? gal kur staigiai narveli bego,siaip savijauta gera,begioja,valgo,tik va kojyte

Kažkur matyt užsigavo, gal nušoko nesėkmingai. Nieko čia baisaus - tegu kelias dienas ramiai pabūna, apribok judėjimą, per 1-2 dienas turėtų praeiti. Jei nepraeis tai galima traumelio nupirkti ir paduoti, bet manau turėtumėte be jo apsieiti.
Apžiūrėk narvo vidų - gal yra kokia lentyna "nesaugi" nuo kurios galima netyčia nuslįsti ir kristi daugiau nei 25-30cm, tada po ja reiktų hamaką-gaudyklę pakabinti.
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 04 25, 21:12)
Kažkur matyt užsigavo, gal nušoko nesėkmingai. Nieko čia baisaus - tegu kelias dienas ramiai pabūna, apribok judėjimą, per 1-2 dienas turėtų praeiti. Jei nepraeis tai galima traumelio nupirkti ir paduoti, bet manau turėtumėte be jo apsieiti.
Apžiūrėk narvo vidų - gal yra kokia lentyna "nesaugi" nuo kurios galima netyčia nuslįsti ir kristi daugiau nei 25-30cm, tada po ja reiktų hamaką-gaudyklę pakabinti.




Siaip nera, bet kai sportavau jis vienu momentu labai issigando ir bego,gali buti gal tada kur ant laiptuku myktelejo,nu palauksim,aciu uz info smile.gif
Atsakyti
O narve nėra metalinių retų kopetėlių? Narvas ne "žiurkėninis" su grotuotom lentynom? Nes žiurkės dažnai į tokius tankius tarpukus įkišą koją ir gali netyčia susižaloti.
Atsakyti
Jo yra kopeteles,nu gal praeis,nes pirma kart sitaip
Atsakyti
O ziurkems nebuna nuo ansvorio,kad sanariai susugadintu?nes mano tai toks puckinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 04 26, 08:11)
Jo yra kopeteles,nu gal praeis,nes pirma kart sitaip

Kopetėlės reikia pakeisti arba bent jau "aprengti" jei nenori rimtesnių traumų.
Mano vienas berniukas įkišo koją į tarpą tarp grotelių, nesugebėjo ištraukti, išsigando, sukosi 180 laipsniu ir bandė bėgti - visa laimė kad tai įvyko man matant, sugebėjau jį greitai "atsukti" ir koją ištraukti, kitaip būčiau neišvengus rimtos traumos.
Būna kad žiurkės įkiša koją, supanikuoja, bando bėgti, nuslįsta ir "pakimba" žemyn galva verysad.gif

QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 04 26, 08:11)
O ziurkems nebuna nuo ansvorio,kad sanariai susugadintu?nes mano tai toks puckinas

Jei tokiam amžiui jau storulis tai pats laikas susirūpinti svoriu smile.gif
Nuo didelio svorio kenčia ir širdis, ir sąnariai, ir kvėpavimas, ir kiti organai, žiurkinui darosi sunku tinkamai save prisižiūrėti.
Bet blogiausia yra tai kad labai dideliam kiekiui žiurkinų ir taip su amžiumi nusilpsta užpakalinės kojos - jie pradeda jas blogai valdyti iki visiško nesinaudojimo kojomis. Kuo storesnis žiurkinas tuo anksčiau ir stipriau visa tai pasireikš, judėti vien remiantis rankomis storuliui bus neįmanoma ir turėsi "gulintį ligonį".
Atsakyti
Na siandien matau jau geriau,jau pats ziurkiukas vel begioja,nes ziauriai judrus yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 04 27, 21:13)
Na siandien matau jau geriau,jau pats ziurkiukas vel begioja,nes ziauriai judrus yra smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Laba ryta. Ornela, ar tavo ziurkes mergaites irgi nesa slept maisto i koki kampa? Maniske didzioji, tai prisikemsa pilna burna ir lipa virsun i mazaji narveli ir ten viska sandeliuoja. Ir taip sportuoja, kol indelis buna tuscias. paskui popieriukais viska uzdengia. tai as pasiziuriu, kad labai daug turi, tada nekratau maistelio kad susiestu. Ar cia gerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško-Fėja @ 2014 04 28, 10:04)
Laba ryta. Ornela, ar tavo ziurkes mergaites irgi nesa slept maisto i koki kampa? Maniske didzioji, tai prisikemsa pilna burna ir lipa virsun i mazaji narveli ir ten viska sandeliuoja. Ir taip sportuoja, kol indelis buna tuscias. paskui popieriukais viska uzdengia. tai as pasiziuriu, kad labai daug turi, tada nekratau maistelio kad susiestu. Ar cia gerai? g.gif

Kad slėptų visą sausą maistą tai atrodo nesu turėjusi tokių žiurkių, bet anksčiau yra buvę kad bandytų daryti atsargas (kai kas slėpdavo pvz. tualete) Kadangi pas mane merginos dažniausiai gyvena pakankamai dideliuose kolektyvuose po 5-10 merginų tai matyt gal paskui kažkas paaiškina kad taip daryti nereikia smile.gif nes problemų dėl to tikrai neturiu
Šiaip pas mane tokių kaip "atsargų" nelabai yra iš ko būti - net jei kokia mergina iš indelio sunešiotų slėpti tai per parą laiko viskas susivalgytų - aš pilu maisto tik tiek kiek narvo gyventojai suvalgo per parą laiką (išimtis tik narvams su augančiu jaunimu, pagyvenusiais/senais ar ligotais gyvūnais) kitaip merginos išvalgo tik tai kas joms patinka (visokie skaniukai, "pūsti" grūdai, dribsniai), o visą kitą išmėto aplinkui. Teko įvesti "griežtą režimą" kad valgytų ir tuos grūdus kuriuos aš skaitau naudingais rolleyes.gif o berniukam "davinį" dar ir normuoti pradėjau, nes jie mažai juda ir tunka akyse verysad.gif
Pas taviškę gal "sunkios vaikystės" pasekmė ar šiaip labai taupi ir šeimyniška mergina pasitaikė smile.gif ji nori ramiai jaustis kad nemirs iš bado smile.gif pabandyk pilti ne pilną dubenį, o gerokai mažiau - suaugusiai merginai 300g į dieną reikia 15g maisto. Jei matai kad dar turi atsargų tai kelias dienas nepilk, kol daugmaž viską suvalgys. Tik aišku čia dar yra šeimininkui "psichologinis barjeras" - "kaip aš čia pilsiu tik po šaukštą į dieną, tegu būna pilnas dubenėlis, juk negaila" biggrin.gif Labai gerai padeda kai pakeiti indelius į mažesnius - maisto pripili mažiau, o dubenėlis vis tiek atrodo apypilnis biggrin.gif
Beje, pati įsitikinau tuo kad pas žiurkes-merginas nuo vaikystės turinčias viršsvorio daug dažniau ir nuo anksčiau pradeda augti augliai. Taigi dabartinių merginų stengiuosi neperšerti nežiūrint to, kad man patinka didelės putlios storulės
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 04 28, 09:47)
Kad slėptų visą sausą maistą tai atrodo nesu turėjusi tokių žiurkių, bet anksčiau yra buvę kad bandytų daryti atsargas (kai kas slėpdavo pvz. tualete) Kadangi pas mane merginos dažniausiai gyvena pakankamai dideliuose kolektyvuose po 5-10 merginų tai matyt gal paskui kažkas paaiškina kad taip daryti nereikia  smile.gif  nes problemų dėl to tikrai neturiu
Šiaip pas mane tokių kaip "atsargų" nelabai yra iš ko būti - net jei kokia mergina iš indelio sunešiotų slėpti tai per parą laiko viskas susivalgytų - aš pilu maisto tik tiek kiek narvo gyventojai suvalgo per parą laiką (išimtis tik narvams su augančiu jaunimu, pagyvenusiais/senais ar ligotais gyvūnais) kitaip merginos išvalgo tik tai kas joms patinka (visokie skaniukai, "pūsti" grūdai, dribsniai), o visą kitą išmėto aplinkui. Teko įvesti "griežtą režimą" kad valgytų ir tuos grūdus kuriuos aš skaitau naudingais  rolleyes.gif o berniukam "davinį" dar ir normuoti pradėjau, nes jie mažai juda ir tunka akyse  verysad.gif
Pas taviškę gal "sunkios vaikystės" pasekmė ar šiaip labai taupi ir šeimyniška mergina pasitaikė  smile.gif ji nori ramiai jaustis kad nemirs iš bado  smile.gif pabandyk pilti ne pilną dubenį, o gerokai mažiau - suaugusiai merginai 300g į dieną reikia 15g maisto. Jei matai kad dar turi atsargų tai kelias dienas nepilk, kol daugmaž viską suvalgys. Tik aišku čia dar yra šeimininkui "psichologinis barjeras" - "kaip aš čia pilsiu tik po šaukštą į dieną, tegu būna pilnas dubenėlis, juk negaila"  biggrin.gif Labai gerai padeda kai pakeiti indelius į mažesnius - maisto pripili mažiau, o dubenėlis vis tiek atrodo apypilnis  biggrin.gif
Beje, pati įsitikinau tuo kad pas žiurkes-merginas nuo vaikystės turinčias viršsvorio daug dažniau ir nuo anksčiau pradeda augti augliai. Taigi dabartinių merginų stengiuosi neperšerti nežiūrint to, kad man patinka didelės putlios storulės

Esme ta, kad sandeliuot eme ne taip senai. Anksciau valgydavo iskart is indelio o dabar pakanda koki kasni ir pirmyn. Viska kavot. doh.gif man tai juokinga. As patikrinu ju atsargas ir jei matau kad jau tuscia tai tik tada pilu maisteli. Nes gaila kai matau primetytu visokiu nelabai valgomu kasneliu. Zodziu tikra kaupike pazitaike. I seimininke panasi lotuliukas.gif
Atsakyti