Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės - 2

Sveiki, o gal Vilniuje ar aplink ji yra zinanciu, kas parduoda/greit pardavines ziurkiukus, reiketu berniuko. Visokiu spalvu domina, isskyrus balta, nes toks jau auga smile.gif
Atsakyti
O ka patartumete,kai ziurke jau sena 2,5metu,auginau visa laika viena,neturejau didesnio narvo schmoll.gif noreciau dabar dvieju,bet kazkaip jau mastau,kad gal nereikia,nes jau maniske senute. g.gif Nors ir labai draugoviska 4u.gif Mano BF nori degu auginti ateity,o as noriu ziurkes nelabai radau informacijos kaip jos sutaria?Gal kas zino?Jei ne kaip,tai tikrai neauginsim abieju rusiu. schmoll.gif
Papildyta:
[quote=wishmaster79,2014 02 06, 22:29]
Sveiki. sio metu pardavime ziurkiuku neturime
Yra vada gymusiu sausio 26d ir jir gales keliauti i naujus namus nuo vasario 26d
jaj palauksite, veliau galesim susisekti ir susitarti ;-)

Neskubu,bet mastau ar reikia,kai maniske senute,gaila kad anksciau nesusgribau. g.gif Nuolat veisiante ziurkes?
Atsakyti
ir gal ka parekomenduotumete ziurkytems gydytojo Vilniuje?Maniske vis pakiuksi ir kasosi.
Atsakyti
QUOTE(Pampuckyte @ 2014 02 08, 16:26)
ir gal ka parekomenduotumete ziurkytems gydytojo Vilniuje?Maniske vis pakiuksi ir kasosi.



Laba smile.gif kiek perskaiciau ziurkiu forume, tai vienintelis Vilniuje geras ir rekomenduojamas veterinaras butu Vidas is justiniskiu vet klinikos, adr rygos g.1 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LejaD: 08 vasario 2014 - 17:23
QUOTE(geh @ 2014 02 08, 15:39)
Sveiki, o gal Vilniuje ar aplink ji yra zinanciu, kas parduoda/greit pardavines ziurkiukus, reiketu berniuko. Visokiu spalvu domina, isskyrus balta, nes toks jau auga smile.gif

Geriausias variantas jums būtų tartis su wishmaster79, jis siunčia į daugelį miestų
Atsakyti
QUOTE(Pampuckyte @ 2014 02 08, 16:59)
O ka patartumete,kai ziurke jau sena 2,5metu,auginau visa laika viena,neturejau didesnio narvo schmoll.gif 

Jūsų merginai tokiam amžiuje jokių naujokių ir pažindinimų tikrai jau nebereikia. Apie tai reikėjo galvoti prieš 2 metus. Kiekvienas pažindinimas žiurkei tai didelis stresas, taigi jei nenorite anksčiau laiko nuvaryti savo senutę į kapus tiesiog skirkite jai kuo daugiau laiko, dėmesio ir meilės.
O ir tikimybė kad žiurkė tiek laiko pragyvenusi viena priims kitą žiurkę yra lygus nuliui verysad.gif
Beje, kas liečia draugės nebuvimą dėl "narvo mažumo" tai narvas, pagal dydį netinkamas dviem žiurkėm netinka ir vienai. (Čia mintis ateičiai pamąstymui)
Mintis auginti degu ir žiurkę vienam narve (ar skirtinguose narvuose bet leisti jiems "draugauti") yra bloga verysad.gif neužmirškite kad žiurkė tai ne žiurkėnas ar jūros kiaulytė kurių pašaras yra tik grūdai. Žiurkė tai "plėšrūnas" - gamtoje žiurkei sugauti pelę ar nedidelį paukštuką, juos nužudyti ir suvalgyti yra norma. Namuose auginamos žiurkės puikiai sugeba sumedžioti netikėtai įskridusi drugelį ar kokį vabalą, tarakonai jiems irgi yra maistas. Kai kurie žiurkių augintojai perka zooparduotuvėse parduodamus gyvus kirminus (zoofobusus, miltkirmėles). Taigi suleidus degu ir suaugusią žiurkę į vieną narvą jų "draugystė" truktų vos kelias minutes - kol žiurkė nužudytų degu verysad.gif
Manau geriausias variantas jums bus palaukti tuos kelis mėnesius kol jūsų mergina dar gyvens, o paskui su draugu nuspręsti ką auginti - dvi žiurkes ar degu. O kol kas pasiskaitykite apie degu - nelabai daug apie juos žinau, bet man atrodo kad jų po vieną taip pat negalima laikyti. Beje, ir narvas degu reikalingas daug didesnis nei minimumas 2 žiurkėms - juk degu turi turėti kur judėti, o jų kasdieniniams pasivaikščiojimams man atrodo niekas nepaleidinėja, taigi visą judėjimo "normą" degu turi gauti dideliam narve.
Atsakyti
Merginos,ieskau internete popierinio kraiko, bet nerandu??????Gal zinote kur pirkti?
Atsakyti
QUOTE(siguliuxxxx @ 2014 02 08, 19:58)
Merginos,ieskau internete popierinio kraiko, bet nerandu??????Gal zinote kur pirkti?

http://akvazoo.lt/in...a...ch=PaieŔka

Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 02 08, 19:18)



Aciu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LejaD @ 2014 02 08, 18:23)
Laba smile.gif kiek perskaiciau ziurkiu forume, tai vienintelis Vilniuje geras ir rekomenduojamas veterinaras butu Vidas is justiniskiu vet klinikos, adr rygos g.1 4u.gif



dekui,tikrai nueisime mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 02 08, 19:29)
Jūsų merginai tokiam amžiuje jokių naujokių ir pažindinimų tikrai jau nebereikia. Apie tai reikėjo galvoti prieš 2 metus. Kiekvienas pažindinimas žiurkei tai didelis stresas, taigi jei nenorite anksčiau laiko nuvaryti savo senutę į kapus tiesiog skirkite jai kuo daugiau laiko, dėmesio ir meilės.
O ir tikimybė kad žiurkė tiek laiko pragyvenusi viena priims kitą žiurkę yra lygus nuliui  verysad.gif
Beje, kas liečia draugės nebuvimą dėl "narvo mažumo" tai narvas, pagal dydį netinkamas dviem žiurkėm netinka ir vienai. (Čia mintis ateičiai pamąstymui)
Mintis auginti degu ir žiurkę vienam narve (ar skirtinguose narvuose bet leisti jiems "draugauti") yra bloga  verysad.gif  neužmirškite kad žiurkė tai ne žiurkėnas ar jūros kiaulytė kurių pašaras yra tik grūdai. Žiurkė tai "plėšrūnas" - gamtoje žiurkei sugauti pelę ar nedidelį paukštuką, juos nužudyti ir suvalgyti yra norma. Namuose auginamos žiurkės puikiai sugeba sumedžioti netikėtai įskridusi drugelį ar kokį vabalą, tarakonai jiems irgi yra maistas. Kai kurie žiurkių augintojai perka zooparduotuvėse parduodamus gyvus kirminus (zoofobusus, miltkirmėles). Taigi suleidus degu ir suaugusią žiurkę į vieną narvą jų "draugystė" truktų vos kelias minutes - kol žiurkė nužudytų degu  verysad.gif
Manau geriausias variantas jums bus palaukti tuos kelis mėnesius kol jūsų mergina dar gyvens, o paskui su draugu nuspręsti ką auginti - dvi žiurkes ar degu. O kol kas pasiskaitykite apie degu - nelabai daug apie juos žinau, bet man atrodo kad jų po vieną taip pat negalima laikyti. Beje, ir narvas degu reikalingas daug didesnis nei minimumas 2 žiurkėms - juk degu turi turėti kur judėti, o jų kasdieniniams pasivaikščiojimams man atrodo niekas nepaleidinėja, taigi visą judėjimo "normą" degu turi gauti dideliam narve.


Dekui uz patarimus,is tiesu as tos ziurkes net neplanavau tureti,turejau buti tarpininke perduodant ja,bet kai suzinojau kokie zmones ims,tai nutariau pasilikti sau gyvuneli ir labai pamilau 4u.gif na,matot kiek skaiciau regis,sios ziurkes nelaukines ir tokio instinkto labai neturi,gal klystu ir mane dizinformavo...nes maniske labai rami ir salia vabalai buvo,tiksliau kandis skraide,neidomus jai jie nei kai jauna,nei kai sena... g.gif tikiuosi dar ilgai gyvens mano senute,kaip gyvendama viena sakyciau vistiek ilgai gyvena 2,5metu thumbup.gif o del degu,tai mano draugas jau juos augino,turi miliziniska narva ir del to tikrai nebus bedu,as ir savo senutei ziurkei i senatve pakeiciau kitoki narva,kad nereiketu daug laipioti ir kojytems butu sveikiau.
Atsakyti
QUOTE(Pampuckyte @ 2014 02 09, 01:17)
Dekui uz patarimus,is tiesu as tos ziurkes net neplanavau tureti,turejau buti tarpininke perduodant ja,bet kai suzinojau kokie zmones ims,tai nutariau pasilikti sau gyvuneli ir labai pamilau

4u.gif padarėte gerą darbą - suteikėte gyvūnui meilę ir gerus namus

QUOTE(Pampuckyte @ 2014 02 09, 01:17)
na,matot kiek skaiciau regis,sios ziurkes nelaukines ir tokio instinkto labai neturi,gal klystu ir mane dizinformavo...

Kandžių mano merginos irgi nevalgo, o drugeliai išgyvena neilgai verysad.gif
Instinktus žiurkės turi nors ir nelaukinės biggrin.gif Tiesiog vienų žiurkių tie instinktai labai stiprūs, o kitų praktiškai lygūs nuliui. Rusų forumuose ne vienas, ir ne du atvejai kai žiurkės nužudė banguotą papūgą ar kitą paukštį, ar smulkų graužiką (pelę, žiurkėną). Kartais kitą gyvūną tiesiog smarkiai sužaloja per narvo grotas ir jis nugaišta. Žodžiu, geriau nerizikuoti.
Jei kalba eitų apie jaunos žiurkės iš "gerų namų" pažindinimą su suaugusia jūros kiaulyte ar triušiu tai sakyčiau kad po priežiūra gal ir galima bandyti kartu paleisti pasivaikščiojimo metu. Bet kai kalba eina apie mažesnį už žiurkę graužiką tai rizika per didelė - kad žiurkė "perrėžtų gerklę" ar smarkiai giliais įkandimais sužalotų gyvūną užtenka kelių sekundžių - jūs net nespėsite įsikišti į situaciją.

QUOTE(Pampuckyte @ 2014 02 09, 01:17)
o del degu,tai mano draugas jau juos augino,turi miliziniska narva ir del to tikrai nebus bedu,as ir savo senutei ziurkei i senatve pakeiciau kitoki narva,kad nereiketu daug laipioti ir kojytems butu sveikiau.

Jei draugas turi didelį narvą degu, o jūs turite narvą žiurkei tai nematau problemų - kiekvienas augina tuos gyvūnus kurie jam patinka mirksiukas.gif
Atsakyti